1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

SIKÇA SORULAN SORULAR (Soru sormadan önce okuyunuz)

'Soru & Cevap' forumunda UnioDex tarafından 21 Mar 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Email adresimi unuttum nereden bulabilirim?:
    Hesabına giriş yaptıktan sonra hesap ayarları > iletişim detayları bölümünden ulaşabilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?:
    Şifremi unuttum bölümünü kullanarak şifrenize ulaşabilirsiniz.

Hesabım çalındı ne yapmalıyım?:
    Farklı bir hesapla giriş yapıp destek bölümünden hesabın size ait olduğunu bize kanıtlamalısınız.

Nasıl VIP Alabilirim?:
    Öncelikle Market sayfasına girip kredi yüklemelisiniz. Kredi yükledikten sonra tekrar market sayfasından VIP sekmesine gelin ve oyundaki adınızı, istediğiniz VIP türünü seçerek VIP üyeliğinizi aktifleştirin.

VIP üyelik forumda ne işe yarar?:
    VIP üyeler için imza kuralları daha esnektir ayrıca kullanıcı başlığını düzenleyebilirler. Ayrıca isimlerinin altında VIP tagi olacaktır.

Premium hesabımla birisi kaydolmuş. Hesabı kendi üzerime geçirebilir miyim?
    Hayır, sunucumuz cracked bir sunucu olduğundan herkes istediği isimle kaydolabilir. Kişilerin hesaplarında değerli veriler olabileceğinden hesabı size aktarmamız demek kişinin tüm emeğini de size aktarmamız demektir. İçeride bir veri olmasa bile kişi sizden önce kayıt olduğu için, UnioCraft sunucusunda bu ismin hakkına sahiptir. Bu yüzden hesap aktarımı yapamamaktayız.

Hesabımın mail adresini unuttum nereden bulabilirim?
    Hesap ayarlarınızda iletişim detayları bölümünden bulabilirsiniz. İletişim detayları sayfasına gitmek için tıklayın.

Bazı oyuncular uzaklaştırması (banı) kaldırılmış, benimki neden kaldırılmadı?
    18.05.2017 itibariyle sunucu genelinde uzaklaştırma almamış kişilerin uzaklaştırmaları kaldırıldı. Yani sadece 1 veya 2 sunucuda ban yemiş olan oyuncuların cezası kalktı. Ancak tüm sunucudan uzaklaştırılan oyuncuların cezası hala sürmekte.

Forumda ticaret yapabilir miyim ?
    Forumda oyuncular ticaret yapabilir. Ancak yapılan ticaretlerin kurallara aykırı olmaması gerekmektedir. Bunlardan bazıları:
    - Ticaret kurallara uygun yapılmalıdır. Sunucu dışından ürün veya para karşılığında yapılan ticaretler yasaktır.
    - Gerçek parayla ticaret yapmak kesinlikle yasaktır. UnioCraft kredisi ile ticaret yapabilirsiniz.

Minecraft indirme linki nerede?
    Minecraft İndirme Adresi sayfasından Minecraft indirebilirsiniz.

Bu sayfa henüz tamamen bitmemiştir, güncelleştirilecektir.

#1 UnioDex, 21 Mar 2017
    Son düzenleme: 11 Oca 2018
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş