1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

oyunimparatoru ve uniocraft'ın kanayan yarası (hikaye-part 2)

'Konu Dışı' forumunda oyunimparatoru tarafından 7 Şub 2019 tarihinde açılan konu

1. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    selam arkadaşlar bugün arkadaşım @_Anshton 'un bir esprisi üzerine giriştiğim hikaye serisinin devamını getiriyorum
    ilk bölümü okuyup gelebilirsiniz
    oyunimparatoru ve uniocraft'ın kanayan yarası (hikaye)
    benide şaşırtıcak derecede bir ilgi ve beğeni üzerine daha uzun daha heycanlı ve daha merek uyandırıcı
    hikaye serimizin 2.partını yazıyorum
    konumu okuyan beğenen ve katılmak isteyen herkes hikayenin içine alacağım
    önceki bölümde sonuna bakıcak olursak

kral anshton'un köyünün yok edilmesi emrini vermiş ve bende krala ok atarak onu tacından ıskalamıştım
    şimdi sıradaki bölüme geçelim

(o gün) 3. bölüm
    o oktan sonra bütün gözler bana yöneldi anshtonun yüzünde 2 duygu vardı biri şaşırma diğeri gurur duyma duygusu kral büyük bir öfkeyle yakalayın onu diye bağırdı ve biz kaçmaya başladık
    surların üstünden parkur yaparak atladık ve bir köşeye saklandık +anshton beni yere yatırarak boğazıma kılıç dahadı

+sen senin yüzünden
    -ney?

+sen kralın ajanısın yeni bir oyuncu deil yoksa nasıl böyle ok atasın
    -tmm haklısın diyerekten kimliğimi açıkladım biraz şaşırdı ama kralın adamlarının sesini duyunca koşmaya başladık

**köye vardıktan sonra**

her yer yağmalanmış ve yakılmıştı 1 insan bile kalmamıştı anshton her ne kdr gururundan taviz vermesede gözünün yanından akan 1 damla yaşı ben görmüştün (nolsun adamın 40 yıllık emeği gitti)
    hemen biyere saklandık ve konuşmaya başladık

(+anshton -ben)
    +nasıl olduda böyle oldu kral neden köyümü yakırdı
    -bilmiyorum cidden bende sana destek oldum
    +biliyorum ama kralı tahtından indirmeliyiz
    -bunu nasıl yapıcaz ??
    +bi ordu kurarak
    -askerler ?
    +yeni oyunculardan kurarız
    - komutanlar ?
    +dostalarım
    -silahlar ?
    +kral yetkilerini öylece bırakmış olamaz biyere tonlarca edit eşya saklamıştır büyük ihtimalle end'e oraya gitmek içinde önce nethere gitcez ben obsidiyen toplamıştım ama bize iksir lazım ve silah
    -nereden bulucaz peki ?
    +moderatörün evinden
    -hangisinin hepsi banlandı ve arsaları silindi hem arsalar dünyasına nasıl gitcez
    +komutlar devrede sadece ön ek artık slash deil ünlem şimdi arsına gidek benim yetkim var arsasına erişebilirim
    **arsaya girince**
    **silahlandıktan sonra bir kitab buluruz ve okumaya başlarız**
    kitabın adı @Slayin 'in günlüğü

1. gün
    yeni kurucu diğer yetkilileri banladı bitek ben kaçabildim
    2.gün
    bugün bir başkaldırış denedim ama olmadı yeni kurucuya boyun eğmeyecektim ama başaramadım herkes ondan korkuyordu
    3.gün
    artık bir grifer olmaya karar verdim sunucuyu kurtarmak için kılını kıpırdatmıyan o yeni oyuncuları yok edicem

(bi an aklıma bayX geldi ama o slayin olsaydı bana saldırmazdı diye düşündüm)

4.gün
    beni bulmak isteyenler için yerim ????? 'in arsası

oraya gitmeliydik

---------------------------------------------------------
    nasıl buldunuz tavsiyeleriniz üzerine göz yorucu reklerden sakındım en kısa sürede yeni bölüm gelicek

keyifli okumalar

Slayin bunu beğendi.
  2. iByKoyucu

iByKoyucu Ah shit, were go again

Alınan Beğeniler:
    16
    Bence güzel mesaj kastıgını düşünüyorum.
    Şaka bir yana bizileri'de hikayeye ekle 3 bolumde 2 Ana kişi var.Bunları biraz arttırman lazım.

3. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    sana söyleyim çölde tanışacağımız oyuncu sen olacaksın seni mi kırıcam :D
    insanlar sevdiğinden yazıyom aslında 2019'dan önce yazdığım mesajlar silinsin diye destek açıcamda uğraşacak adam varmı bilmem :D
    yoksa hoşuma gitmiyor çok eski kişilerden çook mesaj yazmış olmak

en kötü 2 bölüme sende hikayedesin :wink:

Bu Sayfayı Paylaş