1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Weekly = Adaletsizlik

'Skyblock' forumunda BirGaripAdam tarafından 1 Eyl 2019 tarihinde açılan konu

1. BirGaripAdam

BirGaripAdam Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    OK BBBBBBB

#1 BirGaripAdam, 1 Eyl 2019
    Son düzenleme: 2 Eyl 2019
    Mevlana4 bunu beğendi.
  2. ArdaGnsrn

ArdaGnsrn Bir Garip Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    245
    Merhabalar,

Weekly girmek için sadece portal harcarsan paran bitecek ve kazanamayacaksın. Bunun yerine ucuzdan sünger alıp biraz daha fazla emek ile dizebilirsin. Bu sayede hem paran artacak hem de belki weekly sıralamasına gireceksin. Bu yarışı herkes kazanacak diye bir şey yok. Bu bir yarış ve bu yarışın kazananı 3 ada oluyor. Gözlemlediğim kadarıyla bu 3 ada'da gecesi gündüzü demeden sünger diziyor yani kısaca biraz uğraşman gerekiyor tüm paranla portal alıp sıralamaya giremezsin.

3. BirGaripAdam

BirGaripAdam Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Portal Değil Dostum 5T Harcadım 1t portal 4t sünger weekly 6 onlar gece gündüz diziyorsa para boldur pay to win işte aman uzutma Arda

4. Flashnight

Flashnight Leader of KST

Alınan Beğeniler:
    4
    Geçen hafta 80m yapan ada benim adam.Öncelikle şunu söylemeliyim weekly kasmak kolay değil.Weekly kasmak bir gelir kaynağı değil.Şimdi yaptığın hatalardan bahsedelim.
    5t ile weekly kasılmaz.Ben sadece sünger dizdim ve sadece süngere 50t para harcadım.Hiç portal kullanmadım.
    1t portala yatırmışsın,1t portal sana 224k level verir.Onun yerine sünger alsan(2mden bulursan) 1m 600k level verirdi.
    Weekly i adanı kasmak için değil,kredi için kasmak istiyorsun.Bu bir yanlıştır.İş olarak yaparsan sıkılırsın,eğlence olarak görürsen sıkılmadan dizersin.
    Analiz yapamıyorsun.Ben geçen hafta boş yere 80m level yapmadım.2. olan wfb nin takımı,aramızda 20m falan fark olsa portallar ve geçerlerdi.Analiz yaptım,bu adamlar az fark olsa portallar ve geçerler dedim,daha çok kastım.Lider durumdayken dahi durmadım.
    Ayriyeten bu hafta wfb lerin portal basacağı çok belliydi.Zaten portal basmak için yer arıyorlardı.Bende portal basmamalarının sebebi hem açtığım fark,hem KosztilamP1 Yuşaların haftaya weekly gireceği söylentisiydi.
    Ayriyeten tekrar söylemek istiyorum weekly bir para kaynağı değil.Gerçekten o kadar zamanın gidiyor ve az bir karın oluyor.
    Weekly'nin bize tek karı,is top kasarken az çok kredi verip bize yardım etmesi.is top amacıyla kasmıyorsanız hiç kasmayın.

Gerçekten para sıkıntıları yaşayarak weekly kastım.Farkında olmadan oyun dışı ticaret bile yapmaya kalkıştım.Her yerden para arayışındaydım.Paranız yoksa ve güvenebileceğiniz takım arkadaşlarınız yoksa weekly kasmanızı önermiyorum.

LaruaX ve BirGaripAdam bunu beğendi.
  5. Wooziie

Wooziie What's your deepest desire?

Alınan Beğeniler:
    14
    Hele şükür sonunda akıllı birisi çıktı.

Flashnight bunu beğendi.
  6. BirGaripAdam

BirGaripAdam Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Anlıyorum Teşşekürler BB

7. LaruaX

LaruaX Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    252
    Şuana kadar gördüğüm weeklyde en çok emek veren arkadaşlardan biri.

AzgedaS ve Flashnight bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş