1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock VIP Eklenebilir komutlar

'Öneri ve Fikirler' forumunda xKipper tarafından 16 Şub 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Viplere bence /kafa komutu, /ptime komutu eklenmeli cünkü 20TL verip tek işe yarayan komutumuz /kit vip oluyor bu durumda da vip almak cok mantıklı gelmiyor bence bu söylediğim komutlar eklenmeli. Şöyle yapılabilir uvipde kafa komutu 1 haftada alınıyosa vipde 2 haftada alınsın böylece uvip almak isteyenler yine alır ama vip almak için de güzel sebepler olmalı.

R3ktlineJr ve TexasFurkan bunu beğendi.
  2. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Çok doğru şuan vip e para verilmez biraz komut eklenirse güzel olur

_Vexoy ve xKipper bunu beğendi.
  3. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Ptime komutu gereksiz zaten. .minecraft, options belgesinden gamma derecesini yükseltirseniz oyun hep aydınlık olur.
    Diğer dediklerine katılıyorum ama.

xKipper ve Destrooyer_ bunu beğendi.
  4. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Ben gece yapmayı daha cok seviyorum o yüzden söyledim belki bana katılanlar da olur diye düşündüm blok dizerken gece olunca cidden daha hoş oluyor teşekkürler yorumun için. :)

R3ktlineJr bunu beğendi.
  5. TexasFurkan

TexasFurkan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    Bence tek şey sunucu içinde ön plana çıkmak değil,Vip oyuncuların farklı ve özellik dışında (kafa,farklı figürler v.b) gibi dekorlar eklenmeli.Uçmak,maden ve yazı dışında dikkat çeken dekorlar güzel olabilir.

NextLevelSweat ve xKipper bunu beğendi.
  6. SilentLegend

SilentLegend Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    UVIP'i VIP'den ayıran komutlarda bunlar bence VIP'e kafa komutu vs. gibi komutlar gelirse UVIP'ın hiç bir anlamı kalmayacaktır.

İyi forumlar dilerim.

7. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Uvipin anlamı kalmadı zaten farkında isen /sell all komutu ile bota bırakılıyodu cok rahat bir şekilde satıs sandıgı, satıs asası geldi, /fly komutu vardı ucus kartı geldi. Uvip almak için herhangi bir neden yok suan benim için en mantıklı vip oda kitinden dolayı çünkü uvip alacagıma o fiyata 10 tane nadir kasa alırım daha kârda olurum şuan uvipe tek almaya tek zorlayan şey /kafa komutu onada o değer değmez diye düşündüğümden almıyorum vipe eklense 2 hafta yapılsa daha güzel olur.

R3ktlineJr bunu beğendi.
  8. SilentLegend

SilentLegend Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Öncellikle merhabalar dostum. Bu dediğiniz unio sunucusuna maddi durumda çok zarar vereceğinden dolayı böyle bir unionun geleceğine zarar verebilir.

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş