1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

UnioCraft Genelleme

'Soru & Cevap' forumunda Treqh tarafından 10 Mar 2019 tarihinde açılan konu

?

Sizce?

Bu anket 10 Nis 2019 tarihinde kapatılmış.
  1. Katılıyorum.

3 oy
    75.0%
  2. Katılmıyorum.

1 oy
    25.0%
  1. Treqh

Treqh KocaEli - Gebze

Alınan Beğeniler:
    237
    Öncellikle merhabalar, uniocraftın bir anlık çöküşünden bahsedeceğim.

Factions;

Factionsun şuanda 100 online alması golem spawnerlara borçlu fakat bu yeni oyuncu getirmiyor sadece gösteriş olmasını sağlamakta. Factions'da eskiden sadece emek geçiyordu fakat şuanda emek denilen şey günlük bir voteye bakıyor. Uniocraft genel oyuncuları kolaylık yerine biraz daha iyi şeyler bekliyordu.

İstediklerim;

- Factions sunucusunda istenilen claimde block ve ağ koyulmasının serbest olması. [ Claim sebebinden çıkması gerekmekte ]
    - Golem Spawnerların fiyatlarının yükseltilmesi.
    - /kafa komutu getirilmesi.
    - VIP,VIP+,UVIP,UVIP+'nın kitlerine her kit gün başına /kasalardan verilmesi.
    - Satış sandığının satma süresi 5 saniyeye çekilmesi.
    - Puan marketinde satılan eşyaların puanının biraz daha yükseğe çekilmesi.
    - /kasa'daki vote kasasının içeriğinde sitede satılan şeylerin kaldırılması.

Skyblock;

Skyblock sunucusunda bir anlık online yükselişi yaşamış bulunmakta sebebi Block kırma, satış sandığı gibi huniler getirilmesi UVIP'ı çöp etmesinden dolayıdır.

İstediklerim;

- Satış sandığının satış süresi 7 saniyede bir olması.
    - Block kırma hunisi saniye başına yerine 5 saniye bir kırması.
    - Yeni rütbelerin getirilmesi, Örnek : 25m SkyUnio'nun getirilmesi.
    - Puan marketinde satılan eşyaların puanını biraz daha yükseğe çekilmesi.
    - /kasa'daki vote kasasının içeriğindeki sitede satılan şeylerin kaldırılması.

SkyWars;

Yeni gelmesine rağmen, 0 online almaktadır. İlk başlarda iddeal bir online almasına rağmen şuanda işlem görmemektedir.

İstediklerim;

- Yeni Mapler eklenmesi.
    - Yeni kitler eklenmesi.

Skyblock 2;

Burada online hiç ve hiç yok. Buradan bir şey istenemez, direk bunun yerine küçük çaplı bir minigames getirilmesi.

HackPvP [ KitPvP ];

Burada da online bulunmamakta, aynı şekilde bunu kaldırıp küçük çaplı bir minigames getirilmesidir.

Survival Games;

Burada online olmamasına rağmen en azından eski statsları sıfırlayıp online elde edilebilir.

BedWars;

Yapım aşamasında.

Genelleme;

Genel olarak burdan şunu çıkarabiliriz, günlük vote sayılarını 1 defaya çekilmesi sunucunun işine yarayacaktır. Benim düşüncelerim bunlardır eğer bana hak veriyorsanız yukarıdaki oylamadan bana katılabilirsiniz.

İyi günler dilerim. @UnioDex

2. GamerOfficial

Alınan Beğeniler:
    82
    Dediğin şeyler artık yapmak için geç kalınmış, yapılmayacak şeyler; en azından Skyblock ve Factions için konuşacağım. Bazılarında 10K, 3K, 5K Golem Spawnerler var fiyatlar çıkartılırsa bunların karlarının hiç düşündün mü? :) Viplerin kitlerinden gelecek kasa özelliği güzel olabilir sadece. Skyblock içinde Satış Sandığı süresi 7 saniye olsun demişsin böyle bir şey imkansız, sandık zaten Uvip'in sadece afk özelliği olmasın diye getirildi bu durum Uvip almaya sürükler tekrardan (Sp'si çok olanlar için) ki direk satış eklediyse Dex bunu hesap ederek böyle yapmıştır. Blok Kırıcı Huni'nin kırma süresininde artık pek bir önemi olduğunu düşünmüyorum çünkü; herkeste yeterince miktarda sünger var. Diğer oyunlar için yorum yapmayacağım. İyi forumlar.

3. Treqh

Treqh KocaEli - Gebze

Alınan Beğeniler:
    237
    Dostum, böyle devam ederse sonu olmayan bir yola girmiş olacak sunucu en azından bir çıkış yolu çıkmış olacaktır. Yeni oyuncular para kazanamamaktadır. Demir'den kazanırken şimdi hiç bir şeyden doğru dürüst para kazanamıyor bu insanlar. Çoğu kişi OP sunucuya mı geldim diye bırakıyor. Bence UVIP'e sürüklenmesinde yarar var.

4. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Gen3l olarak bahsettiğin şeyleri haksız kazancı engellemek için istemişsin yalniız dediğin bazı şeyler bazılarını haksız kazanca bazıların da kayıba uğratır
    Örnegin
    Bende 1k golem var ve golem 40m oldu diyelim ben bunları fazladan satarım ve kar yaparım

Ve birk kaç şeyde kredi yatıranları xarara sokar

Iyi forumlar

Bu Sayfayı Paylaş