1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Duyuru UnioCraft'ın Durumu Hakkında (Sonun Başlangıcı)

'Duyurular' forumunda UnioDex tarafından 15 Şub 2020 tarihinde açılan konu

1. Eliax7

Eliax7 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Vay amk kaç sene oynadım bu sunucuda şimdi 18 yaşımdayım bi gireyim dedim 0 oyuncu ile oyna diyor

2. Alpostik11

Alpostik11 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Çok eski oyunculardan biriyim. İki hesabım vardı, ikisinde de onlarca saat oynadım. Üzüldüğüm tek şey onca süredir bir tane bile VIP alamamış olmam. Bir de SG deki lavlı parkuru bitirememiş olmam. Gözümde cidden bir yaş geldi ve 5 sene gözlerimin önünden geçti. Benim oynadığım en güzel sunucuydu UnioCraft. Herkese bu güzel anılardan dolayı teşekkür ederim.

Scofield_ bunu beğendi.
  3. xEmrecanKose

xEmrecanKose Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Press F to pay respect
    F

4. PoNCiKEmReCaN

PoNCiKEmReCaN Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    valla üzüldüm ya F

5. Wondezy

Wondezy Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    12
    R.I.P

6. Arduino0

Arduino0 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Kaç tane sunucu gezdim dolaştım. Ama UnioCraft gibisini bulamadım. Bedwars ın gelmesini bekledim ama gelmedi. Ama olsun. Skyblock'ta tanıştığım Danı_ITA ıle neredeyse hala görüşüyoruz. Bir zamanlar Danı_ITA hiçbir zaman gelmemeye başladı. Bende sordum. Artık girmeyeceğim dedi. Bende Skyblock'taki adamızı devasa şekilde büyüttüm. Ada 500 puanlardaydı. 6000 yaptım.. Ne kadar sunucu gezsem dolaşsam UnioCraft gibisi kanaat getirebilirim ki yok. Şimdi CraftRise ve Sonoyuncu oynuyorum. Ama UnioCraft'taki bir benzerliği varsa ben minecraft'ı bırakıcam. Eşsiz bir serversin sen UnioCraft. Ama her şey bir sonu olduğu belli. Ömrün nasıl sonu olduğu gibi. Ancak bende hep vıp almak isterdim bu serverda can ata ata para biriktirirdim. Annem izin vermezdi. Ben yine o parayı saklardım sonra anneme verir annem bankaya yatırır gizlice alırım diye... Hep bekledim bekledim ama alamadım. Beni yıkan en çok bu oldu. Böyle eşsiz bir servere şöyle dursun giriş ekranı bile müthiş olan bir servere vıp alıp ta yardımda bulunamamak gerçekten bir suç. Bne kendimi suçlu hissediyorum. O kadar beni misafir ettin. Ama ben senden bir vıp alamadım. Suç kesinlikle bende. En çok beklediğim şey senden Bedwars'tı. Gelmedi bir türlü. Buna çok üzüldüm. Bedwars gelmeden server kapanıyor. Kim bilir bu olay benim gibi kaç kişiyi üzmüştür. Şimdi bu hesapta kayıt tarihi geç yazmış olabilir. Ancak diğer hesaplarım 2017 de kayıt olmuş olanı bile var... Senle ilgili kitap yazıp yayınlayacağım UnioCraft... Sen hepimizin oyun babasısın. Bu zamana kadar bize eşlik ettiğin için ve beni minecrafta alıştırdığın için Allah senden hep razı olsun. Şimdilik hoşçakal. İnşallah tekrar açılırsın. Dualarım seninle. Hoşçakal...

HyperOfStrike bunu beğendi.
  7. DKalimero

DKalimero Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    UnioDEX Sana Ulaşabilicegim Bir İletişim Gibi Bir Yer Varmı Bu Server Kapanmaması İçin Finansal İşlerini Ben Halletmek İsterim

Server Yine Panel Herşey Sende Olsun Ama Bu 6 Senelik Emek Boşa Gitmesin İstiyorum Dönüşünü Bekliyorum

Yaşımız Küçük Değil Ama İlk Bu Serverda Oynadım Ve Kapanmasını İstemiyorum...
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 21 Mar 2020 ---
    UnioDEX Sana Ulaşabilicegim Bir İletişim Gibi Bir Yer Varmı Bu Server Kapanmaması İçin Finansal İşlerini Ben Halletmek İsterim

Server Yine Panel Herşey Sende Olsun Ama Bu 6 Senelik Emek Boşa Gitmesin İstiyorum Dönüşünü Bekliyorum

--- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 21 Mar 2020 ---

8. MagicGameronYT

Alınan Beğeniler:
    0
    Benimde 4 senem burda geçti cok kişiyle kavga etsende cok güzel di o anlasa dönmek için neyimi vermezdin

9. DKalimero

DKalimero Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Benim Destek Olma Şansım Var Kendisi Dönüş Sağlar İse.
    Finansal Konuda En Azından Server Kapanmaması İçin

10. mtskoda369i

mtskoda369i Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    38
    Konuyu daha yeni görüyorum ve gerçekten çok üzüldüm. Bu sunucuda Survival Games'te dereceler,Skyblock'tan ciddi anlamda paralar kazandım.Bunların yanında hayatım boyunca irtibatı koparmayacağım arkadaşlıklar da olunca UNİOCRAFT ismini hafızadan silmek cidden zor.Sana tekrardan teşekkür ediyorum Yiğit böyle bir platformu bize sağladığın için.
    İleride başka yerlerde başka güzelliklerde karşılaşmak dileğiyle...

11. _iAndy_

_iAndy_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    1. Uniocraft kapatırsan sw yi dualar edicem inşallah bidaha açılsın diye gitme bee :( :(

12. GercekUstaYT

GercekUstaYT Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    abi serverde hic kim neden yok yorum yazanlar neden gelmiyo
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 25 Mar 2020 ---
    bana yazanlar olursa oynayalim kuzenlerinize ve dahi butun yakinlarinizi davet edin dirilelim arkadaslar rica ediyorum server cok super amma adam olmayinca olmuyo iste herkese rica aktif olmaya calisin

13. RichFlake

RichFlake Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Minecrafta basladigim sw nin kapanmasi beni acikcasi cok uzdu buradan tum modlara tum yonetici,kuruculara selam olsun sizde saglicakla kalin... :(

14. SuloXD2

SuloXD2 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Uzun zamandır sonra siteye giriş yaptım. Böyle bir durumla karşılaşmayı hiçbir zaman beklememiştim. Yiğit @UnioDex kardeşim sen bu servera gününü geceni adadın. Hiçbir zaman yaptıklarından pişman olma. Başını dik tut. Görüşmek üzere UNİOCRAFT.

15. SametYK

SametYK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Ağlamıyorum Gözüme Toz Kaçtı ELVEDA UNİOCRAFT Bİ GÜN TERAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

16. DangerFox

DangerFox Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Sene 2016 geçmişim bilgisayar başına facti oynayacak sw arıyorum uzun uğraşlar sonucu bulduğum sw = uniocraft
    Sunucuda geçirdiğim bu zaman içerisinde çok güzel dostluklar edindim. Hepinize çok teşekkür ederim burda bulduğum ortamı başka bi yerde bulabileceğimi düşünmüyorum. Çok güzel zamanlardı keşke o zamanlara dönebilsek. Sene 2020 mc indirip gireyim dedim, siteye girdiğimde okuduğum duyuru yüreğimi burktu gerçekten çok üzüldüm. 0 oyuncu ile oyna yazısı can yaktı, doluluktan sunucuya giremediğimiz zamanları hatırlıyorum ;') . Kendinize iyi bakın görüşmek üzere :)

17. PROYUNCU38

PROYUNCU38 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    uniocraftın son günü aq ağlayacak gibiyim 2020 nin amk düzgün bi haber alamadık bunada yüreğim dayanmıyor zor yazıyorum
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 30 Mar 2020 ---
    keşke

18. Fox_

Fox_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    bu gün uniocraft'ın son günü uniocraft'ın kıyameti bu gün site kapatılacak sunucu kapatılacak ve koca bir topluluğun sonu gelecek o gün bu gün elveda uniocraft ailesi elveda 6 yıllık ömründe bize çok eğlenceli dakikalar yaşattın ELVEDA...

19. ardaaslaner0

ardaaslaner0 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Yahu neden gidiyorsun ki? Daha az önce girdim. Yüreğimi sızlattın. Şu yorumlara baktıkça da sızlıyor yüreğim. Valla ne yapsam boş. Kendimi yırtsam gene bir şey olmayacak.
    #COKUZGUNUZ
    #GITMEUNIOCRAFT
    #BIRAKMABIZI
    #SANAMINNETTARIZ

--- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 31 Mar 2020 ---
    Yaw duramyıorum sanki ağlamışım gibi geliyor... Olmuyor kabusuma giriyor
    #ELVEDA
    #SANAMİNNETTARIZ
    #KALBIMIZIDESİN
    #CANIMIZSINUNIOCRAFT

Yaw başka server bulamıyom
    NERDE OYNAYACAM BENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
    Normalde hep 73-120 arasında oyuncusu olurdu. Şimdi 0 oyuncu ile oyna diyor Yaw ağlıcam daha fazla yazamıcam ağrı gelmeye başladı ellerime

Bu Sayfayı Paylaş