1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Duyuru UnioCraft'ın Durumu Hakkında (Sonun Başlangıcı)

'Duyurular' forumunda UnioDex tarafından 15 Şub 2020 tarihinde açılan konu

1. BraunbaerST123

Alınan Beğeniler:
    1
    o kadar oynadık 2016 da başladığımız serüvenin sonuna geldik HERŞEYİN BİR SONU VARDIR YÜZDÜK YÜZDÜK SONUNA GELDİK YAZARKEN AĞLIYORUM!!! ELVEDA

╚─●─╗GΞЛΞЯΛŁ╔─●─╝ UNİODEX ╚─●─╗GΞЛΞЯΛŁ╔─●─╝

BAŞARILAR @UnioDex inşallah hayallerin gerçek olur :d BİRSÜRÜ HESAP AÇTIM OYNADIM HAKKINI HELAL EDİYORUM BİR DAHA BU SW GİBİSİ OLMAZ UMARIM OLMAZKİ EFSANE DEVAM EDER KÜLLERİNDEKİ SON ATEŞE KADAR HAYATTA KALIR BİRİSİ BU KÜLLERDEN BUNUN GİBİ KOCAMAN BİR ALEVİ YAKAMAZ UMARIM DA BU ALEV YANMAZ ÇÜNKÜ EFSANELER ÖLMEZ!

#61 BraunbaerST123, 22 Şub 2020
    Son düzenleme: 22 Şub 2020
    Vance1 bunu beğendi.
  2. iSlaynt

iSlaynt Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    BUNUN OLACAĞI 2018 de belliydi

3. _RootLine

_RootLine Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    uzun zamandır burada oynayıp kendimi geliştirmiştim ama bakıyorum da artık Unio süresiz emekliliğe ayrılıyor çok fazla dost edindim burada iyisiyle kötüsüyle her şey için bir kez değil bin kez teşekkürler...

Vance1 bunu beğendi.
  4. Vance1

Vance1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Uzun süredir içime böyle bir üzüntü gelmemişti gerçekten.. 2015 de KitPvp Deli gibi Oynardım ve gerçekten Harika Dostlar Edindim. Bu Senin Sayende Yiğit Abi. Galiba bilgisayar vaktinde en çok Uniocraft Da vakit geçirmişimdir açık ara. Gerçekten Çok güzel anılar biriktirdim yeri geldiğinde karnımız ağlıyıncaya kadar güldük. Sayamıycağım kadar Anılar Güzel Şeyler Oldu. Bunun İçin Sana BİNLERCE Kez Teşekkürler Umarım Hayatında Başarılı Olursun...

Unioless bunu beğendi.
  5. sniper_57

sniper_57 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Vaybe.. Duyduğumda direk yıkıldım senelerce oynadığım mükemmel dostluklarımın olduğu server kapanıyo hep ilk 10 a girmek istemişimdir bi isteğim vardı ve burda bitiyo :/ ah be uniocraft hoşcakalın

Vance1 bunu beğendi.
  6. agahofficial

agahofficial Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    ilk öncelikle herşeyin sizin yüzünüzden oldunu hatırlatıp konuya geçmek istiyorum
    factions sunucusu 1yıldan fazla bekletildi ve aslında asıl konu bu
    pek çok kişi skyblockdan sıkılıp oyunu bırakıp sadece factionsu beklemiş olabilirler(ki ben öyle yaptım)
    ve asit adasına nerdeyse hiçbir güncelleme gelmediğinden ve yaşanan buglar nedeniyle orasıda artık oynanmaz bir yer haline geldi
    ki hiç güncelleme gelmemesine rağmen hala sıkılmadan oynayan bir tayfa varken sistemler bozulunca sunucu afk haline geldi
    bence hiçbirşey düzeltmeyip tam tersine sunucuyu 2016'daki gibi yaparsanız(kararınız o kadar net değilse) emin olun sunucu uyanacaktır

Vance1 bunu beğendi.
  7. SkillexX99

SkillexX99 Away Frome Game - Benden Buraya Kadar :)

Alınan Beğeniler:
    35
    Bunun Olacağını Çok Önceden belliydi. belkide kemik kitle bu serverı bıraktıktan sonra bu süreç çok dahada hızlandı.. @UnioDex herşey gönlüne göre Olsun Uniocraft Ailesi (RİP UNİOCRAFT) 16.04.2016 -- 25.02.2020

PasaberkRazy bunu beğendi.
  8. PasaberkRazy

PasaberkRazy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Ben PasaRG Hepinizden Bende Teşekkür Eder Ayrıyetten Yaşattıklarım İçin Özür Dilerim Yiğitin Ogün Dediğinden Sonra Bambaşka Bir Hayata Adım Attım Çok Güzel Günler Geçirdm Ve Daha Güzelini Geçiremeyeceğimden Eminim İnanın Bunları Gözlerim Yaşlı Yazıyorum Çok Duygulanıyorum Duygulanmamak Elde Değil Çok Anımız Var Herşey Çok Güzeldi Ama Herşeyinde Bir Sonu Var

Yiğitin Bana “Uniocrafttan başka serverlerde var oralarda oyna artık burada istenmiyorsun” vb Dediğinden sonra başka biryerde böyle anılar zevkler alamayınca oyunu bıraktım ve pubg Mobile başladım şimdi Regnant Esportsda Oynuyorum İnstagram @pasaberks Ulaşmak İsteyen Tüm Arkadaşlara Açığım İyi Veya Kötü Arkadaşlar Hepiniz Değerlisiniz herkesin yolu açık olsun umarım birgün böyle şeyleri tekrardan yaşamak nasip olur herkes allaha emanet... -

-PasaRG - Razy
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 28 Şub 2020 ---
    @UnioDex Bize UnioCraft Anılarımızı Arsalarımızı İndirmemizi Anılarımızı İndirebileceğimizi Söylemiştn Bunu Yapabilirmisin?

SkillexX99 bunu beğendi.
  9. CrazyEge31

CrazyEge31 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    UnioCraft ın kapanması beni cidden çok üzdü benim tek oynadığım sunucu UnioCraft tı. Şimdi ne kadar başka sunucuya girsem de hiçbiri UnioCraft ın tadını vermiycek. UnioCraft bu zamana kadar çok büyük işler başardı ve tüm oyuncularını çok eğlendirdi. Her şeyin bir sonu vardır... UnioCraft ın sonu da böyle olacakmış demekki. Ama bir gün UnioCraft yine açılacak olursa oyuna devam edeceğim. Görüşürüz UnioCraft...

_Vexoy bunu beğendi.
  10. Ruse

Ruse ✪ berke

Alınan Beğeniler:
    4
    2 Yıl önce Üniversite sınavı için bırakmam gerekiyordu keşke biraz daha oynasaymışım dedim... Her şeyin bir sonu varmış gitmeden @MountBANK @HalkBANK 'a teşekkür etmek istiyorum golemlerinizden az mı para kasmıştım :) Umarım UnioCraft küllerinden yeniden doğar.

_Vexoy, Slayin ve MountBANK bunu beğendi.
  11. _HyRookie

_HyRookie Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Ban yedigim hesaplardan pisman degilm ha aklım hala ban yemedigim hesaplarımda
    hadi eyv

12. 61heroahmet

61heroahmet Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Hayat gelip geçiyor be. sen de haklısın ... :(

13. iDeadlyHero

iDeadlyHero Retired Staff
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    356
    Bilmem kaç yılında başladığım bu sunucuda , en güzel arkadaşlıklar dostluklar kurdum en güzel anılarım ve en güzel zamanlarım bu sunucuda geçti , hep beraber bu sunucuda güldük eğlendik bu sunucuya ilk başladığım zamanları hatırlıyorum okuldan gelir gelmez uniocrafta girerdim ve sabahlara kadar skyblock oynardım. SurvivalGames'te boş oda bulamazdık vip arkadaşın varsa çok şanslısın o girer çıkar sen girmeye çalışırdın , İlk lobide mazisi çoktur vay be ne zamanlarımız geçmiş bu sunucuda şöyle geri dönüp baktığımda iyi ki oynamışım diyorum. RIP UNİO.

14. yucel

yucel Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    aga be yillardir oynadıgım ve seve seve para yatirdigim sunucu kapanıyor.. hayirlisi olsun inşallah

Unioless bunu beğendi.
  15. mordo

mordo Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    :((((((((((

16. Erenxdw

Erenxdw Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Uniocraftda belki çok oynamadim ama harika muhteşem server idi 31 mart yazisi içimi yiyip duruyordu sonunda girdim ve bu oldu umarim ama umarim hayatinizda başarılı olursunuz hepiniz güzel insanlar..

Unioless bunu beğendi.
  17. zicco

zicco Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Burada Edindiğim Dostluklar çok iyiydi 2014 den beri diğer hesaplarımla burdaydım burda büyüdüm burda eğlendim Her Güzel Şeyin Bir Sonu Vardır Keşke Yapabileceğimiz Bir Şey Olsa Ama Yok
    Hakkınızı Helal Edin
    Allaha Emanet olun <3

Unioless bunu beğendi.
  18. mSquid_

mSquid_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Birilerinin beni hatırlayacağını düşünmüyorum çünkü çok kısa bir süreliğine yetkiliydim ve pek aktif olamadım o arada. Yetkili olmadan önce de uzun bir süre boyunca oynamıştım burada, hayatımda Minecraft'ın ne kadar önemli bir yeri varsa bu sunucunun da o kadar önemli bir yeri var, zamanında Türkiye'de olmayan birçok PvP imkanını sağlamıştı, uzunca bir süre klanımla beraber farklı nicklerle oynadık. Bir zamanlar SG'den başka oyun oynanmıyorken en son girdiğimde SG kaldırılmıştı.
    Bu sunucunun sorunu (tam olarak sorunu diyemem ama) diğer rakipleri otomatik vitese geçmiş ve hız limiti dinlemiyorken Unio'nun hiçbir şey yapmamasıdır. Skyblock, Factions, Survival, Asit Adası vs. bunlar devamlılığı olan oyunlar ve sürekli birilerinin girip çıktığı oyunlar evet ama has kitlesi her zaman oldukça küçük oluyor. Hiçbir yeni oyun eklemeden yıllarca aynı düzende gitmek tabii ki yararlı olmayacaktı.
    Unio Türkiye'de MC oynamış neredeyse herkesin hayatında önemli bir yere sahip. Bize yaşattığınız güzel anılar için teşekkür ederiz.
    Hayatınızda başarılar!

_Vexoy bunu beğendi.
  19. Unioless

Unioless Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    R.I.P Dlss . ejak9 . CaptainCrepper . Jobless .

iDonsuzEmirTR bunu beğendi.
  20. ImAlex

ImAlex Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    pühh bee ulan bi unio girek dedik olanlara bak ne üzüldüm püh

Alpostik11 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş