1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions Tuzak WS Getirilmesi

'Öneri ve Fikirler' forumunda OnurTncblk tarafından 2 Haz 2019 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Tuzak Savaşları Yasaklanmalı mı ?

Bu anket 21 Tem 2019 tarihinde kapatılmış.
  1. Evet

50.0%
  2. Hayır

50.0%
  3. Factions eskidi be moruk

0 oy
    0.0%
  1. OnurTncblk

OnurTncblk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    Herkese Merhaba UnioCraft Sayın Oyuncuları,

Bugün sizlerle ele alacağımız konu tuzak savaşları. Sizler için 1-2 soru cevaplamak istiyorum. İlk soru Tuzak Savaşı neden geri getirilmeli ? Çünkü sunucuda vurup kaçan çok insan var ve bu diğer oyuncudaki pvp hissini azaltmakta. Bu yüzden tuzak savaşlarının yasağının kaldırılmasını düşünüyorum. Peki 2. soru olarakta Tuzak savaşlarını nasıl eşit bir pvp haline getirebiliriz ? Tuzak savaşında blok koyma olmalı fakat kendini veya diğer oyuncu kapama yasak olmalı ve biliyorsunuz ki kendi claiminizde enemylere daha çok vuruyorduk. Bu olayıda belli bir seviye yerin altında olunca kapatılabilir. Yani belli bir yükseklik belirlenir "Çukur yapılamayacak bir yükseklik" bunun aşağısında o daha fazla vurma olayı kaldırılabilir. Benim fikrim budur. Eleştirilerinizi bekliyorum.

:D:thumbs_up: Herkese iyi ramazanlar...

Bu Sayfayı Paylaş