1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

SurvivalGames Survival Games Öneri.!

'Kapanan Konular' forumunda OzgurEraslan tarafından 8 Kas 2017 tarihinde açılan konu

1. OzgurEraslan

OzgurEraslan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    PUSULA
    Bildiğiniz üzre pusula en fazla 80 block gösteriyor ve bu'da can sıkıcı(SOLOSG) adam bulmak çok zor oluyor 3 veya 4 kişi kalınca oyunun akıcılığı son buluyor bazı serverler var 300 400 block gösteriyor ve adamları daha rahat bulabiliryoruz SİZCE BU ÖZELLİK GELSİNMİ ?
    COİNS SİSTEMİ
    server'de coins sistemi olsa nasıl olur puan sistemi tek var ve bu iyi değil coins sistemi'de şöyle olsa ? her adam kestiğimiz'de +2 coins +3 puan gelse ? viplere göre değişe bilir oyun kazanıca'da +9coins +5 puan ve bu coinsler ile kendimize particil olarak kalp efekti alsak ok atarken kalp çıksa
    PUSULA CHAT SİSTEMİ ?
    son olarak pusula'da adam ararken chat'da gözüküyor ve beni rahatsız ediyor (bazı oyuncuları'da) bunu chat yerine ekrana çıksa orta bir boyuta. BENDEN BU KADAR FİKRİNİZ VAR SA YORUMLARA YAZINIZ.

MuratBey_124 bunu beğendi.
  2. xDonsuzEmirTR_V2

xDonsuzEmirTR_V2 xDonsuzE

Alınan Beğeniler:
    80
    Olabilir Mantıklı.Ama Kredi Sistemi Var Zaten Coins Sisteminin Fazla Gerektiğini Düşünmüyorum.

3. _Ryuk

_Ryuk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    1. saçma
    2.gerek yok
    3. güzel olabilir.

4. Leejey

Leejey Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    130
    Coins sistemi güzel olabilir.

SenihReizz ve OzgurEraslan bunu beğendi.
  5. OzgurEraslan

OzgurEraslan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
  6. HyperOfStrike

HyperOfStrike Emekli Moderatör
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    362
    Fena fikir değil, pusula da iyileştirme yapılabilir. Coins sistemi değil de bounty sistemi hoş olabilir, hem daha modern bir sistem.

SenihReizz ve OzgurEraslan bunu beğendi.
  7. OzgurEraslan

OzgurEraslan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    kredi farklı coins farklı!

8. xBR0TH3R_

xBR0TH3R_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    97
    Coins sistemi her öldürdüğün kişinin stats ına göre puan gelse çok daha güzel olur her oyun kazanılıncada 20 Coins gelse mesela birinin 1k wini var onu kesince 30-35 coins gelse çok daha mantıklı olur. Pusula sistemide chatte değilde kalplerin üstünde felan yazsa 3 saniyede bir felan çok daha güzel olur ve pusula en fazla 100 blok görmeli ve 3 saniyede bir basılmalı

qTryist_ bunu beğendi.
  9. OzgurEraslan

OzgurEraslan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    O kadar wini olan birisini keserse 30-35 coins gelse(genel olarak) haksızlık olur. pyun kazanınıca 8-10 coins gelse daha mantıklı olur çok fazlası zarar :)

10. ByKoyucu

ByKoyucu Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    Coin sistemi gelebilir. Sebebi ;
    Aslında bi yandan haklı bir düşünce bu cünki sadece bir puan tablosu var odacogu oyunucunuz umrunda değil. Coins getirilse oyun daha cezvedici hale gelebilir. Bircok tanınmış sunuculardabu sistem bulunuyor ve gayet hoş bi sistem. Ayrıca bu tarzşeylerin bug ı bulunması da zorlaşıyor. Bu yüzden gelebilir. SurvivalGames ee coins sistemi getirilmesi mantıklı bir düşünce.
    Bir SurvivalGames "coins harcama arayüzü yaparsanız" (yani SkyBlock1 2.0 güncellemesinde gelen /market arayüzü) oyun daha cekici olur.

Saygılarımla

ByKoyucu

11. OzgurEraslan

OzgurEraslan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    Sen cidden doğuru düşüniyormsun acaba serveri bıraktım sadece forum'da geziyorum mesaj kasma gibi bir niyetim olsa ooo 500-600 mesaj yapardım arkadaş önerimin altına öneri yaptı ve abartıya kaçtığını söyledim forum da boş boşuna tartışma açmaya gerek yok (bundan sonra'da cevap vermiyorum) ayırca konu öneri ve fikirler bir önerin veya fikriniz yoksa ''YORUM YAPMAYIN'' ve boşu bosuna uyarı alıcaksın!

#11 OzgurEraslan, 11 Kas 2017
    Son düzenleme: 11 Kas 2017
  12. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076

Bu Sayfayı Paylaş