1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Spawnerlar

'Asit Adası' forumunda Thapos tarafından 6 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Thapos

Thapos Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Halihazırda yok olmak üzere olan ve çok az sayıda oyuncu çeken asit adasının sıkıntılarından biri de para sıkıntısı. Yeni gelenler birşey yapamıyor ve para kazanmak oldukça zor. Ayrıca adam akıllı spawner olmaması da para kazanma sıkıntılarından birisi. Asit adasına golem , demir , blaze vs. spawnerlar eklenmesi ve ortalama skyblock spawnerları fiyatında satılması hem oyuncuların hem de sunucunun yararına olacaktır. Cevaplarsanız sevinirim.

2. _Shermes_

_Shermes_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    38
    Düşüncem şu yönde, şuan da Asit Adasının sistemi bence gayet güzel. Mesela ben Skyblock'ta Emperor'um ama Skyblock'tan çıkıp sırf farm ve sistemler yapmak için Asit Adası'na giriyorum. Tabii para kasma sıkıntısı mevcut ama kendine uygun bir farm kurduğun takdirde bu sorun ortadan kalkmakta. Sadece kendini biraz sıkıp diğer warplardan para kasarak kendin için bir warp ayarlamalısın.

3. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Benim fikrim şu asit adası skydan 10kat daha zor ve bu bir tat katıyor yani orada 1 dwmir skydakinin 10 katı ve bunun tadı cok ayrı eklenirse çok kolay olur bu yüzden eklenmemeli

AhirEvrenliKiz bunu beğendi.
  4. mackleovermore

Emekli

Alınan Beğeniler:
    168
    Asit adası zaten zorlu ekonomi üzerine kurulu bir oyun modu kolaylaştırınca kabak tadı verir. Bu arada asit adası yok olmaz, oyuncu sıkıntısı da çekmez merak etme oynamak isteyen her halükarda oynar tek yapılması gereken asit adası önerilerinin mantık içinde sunulmasıdır. Op olmayan sunucu olarak bir orası kaldı

5. Takumi

Takumi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Güncelleme olmadıkça ne eski oyuncular döner oynar ne de ahım şahım bir ilgi duyulur maalesef

Bu Sayfayı Paylaş