1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skywars 0.3.6 Çabuk Güncelleme

'Diğer Güncellemeler' forumunda UnioDex tarafından 13 Nis 2018 tarihinde açılan konu

1. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Yeni sezonla beraber gelen yeni bugları ve unuttuğumuz şeyleri çabucak çözdük. İşte yapılanlar:
    • Sezon 1 istatistikleri siteye eklendi. Bununla beraber eski istatistikler sayfası da güncellendi.
    • Oyundan çıkma menüsü hem lobiye yönlendirip hem de oyundan kicklemeye çalışıyordu. Bu yüzden lobiye 2 kere yönlendirilme sorunu yaşanıyordu, düzeltildi.
    • Partiler bir oyuna girdiğinde partideki her oyuncunun iki kez aynı arenaya girmeye çalışması sorunu düzeltildi.
    • Veritabanıyla alakalı sorunlar düzeltildi.
    • Her öldürme ve kazanmadan sonra coinlerin sıfırlanması sorunu düzeltildi.
    • Oyun esnasında bir oyuncunun partisinden ayrılmasına rağmen hala aynı partideymiş gibi diğer oyuncuyla aynı oyuna girmesi sorunu düzeltildi.
    • Solo oyunda takım arkadaşınız elendi yazısı çıkabiliyordu, düzeltildi.
    • Geri sayımdayken biri oyuna girerse skorborddaki oyuncular bölümünün bozulması sorunu düzeltildi.
    • Öldükten sonra hala oyuncuya vurmaya çalışıldığından sürekli izleyici menüsü açılıyordu. İzleyici menüsünün sadece sağ tıkla açılması ayarlandı.
    • Skini olmayan oyuncuların istatistik eşyasını kullanamaması sorunu düzeltildi.
    İyi oyunlar!

2. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Duo odaların minimum 8, solo odaların minimum 4 kişide başlaması ayarlandı.

3. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    70 bin küsür uCoin im vardı bunlar geri verilecek mi ?

4. xBayEren

xBayEren Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Öncelikle Merhaba UnioDex Veya Moderatörler.Güncelleme Gelmeden Önce Skywars Solo Birincisiydim Ve 900 küsür e yakın kazanmam vardı.150 -160 bin arası bir ucoinim vardı.Ucoinlerim gitti ve şuanda 500 felan ucoinim var.Bu ucoinler sahiplerine geri verilecekmi ? Çünkü bunları kasmak için çok emek harcadım şimdide giderse üzülürüm.Zaten şu anda oyuna giremiyorum internetim çok ama çok yavaş zor yazıyorum yazıları bana bi dönerseniz sevinirim açıkçası.

5. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Destek bölümünden konu açarsanız düzeltebiliriz. Sorun için özür dileriz.

Bu Sayfayı Paylaş