1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock1 Piyasa

'Skyblock' forumunda _Ryuk tarafından 15 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

Böyle olaylar için ceza daha çok olsun

1. Evet Olsun

2. Hayır Olmasın

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. _Ryuk

_Ryuk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Öncelikle merhaba uniocraft ailesi
    Piyasa ile para kasınca bazı kişiler düşman oluyor ve ticaret yapmamızı engelliyorlar buna bir çözüm gerek
    mesela bugün 98 m den kredi sattım toplu bir şekilde adamlar direk bana sövüyor benim yaptığım ticaret neden başkasını ilgilendirsin ? kredi 40 m diyorlar kaç gündür 1 kişi bile satmıyor kendileri ucuzdan alıp pahalıdan satıyor kredileri kalmayınca 40m diyorlar ama biz yapınca tüm serveri bize düşman yapıyorlar
    Buna bir çözüm gerek ben daha da satacaktım öyle kredi fakat 98 m den sattım diye bazı arkadaşlar ''kuduruyorlar'' ve direk küfür edip adama alma alma diyorlar ve bunun cezası çok az cezasının katılaşmasını istiyoruz.
    @UnioDex @MountBANK
    para ile oy kullandırtmazsanız sevinirim :)

TaktikselEmir01 bunu beğendi.
  2. KevinNightfire

Alınan Beğeniler:
    7
    Haklısın HalkBank'ın tutumu çok yanlış burda düzeltmesi lazım

@UnioDex
    @MountBANK

_Ryuk bunu beğendi.
  3. SenihReizz

SenihReizz Alright.

Alınan Beğeniler:
    425
    Madem senin yaptığın ticaret başkalarını ilgilendirmiyor. Sen de onları takma ? Kendin nasıl oynuyorsan öyle devam et. Hiç kimsenin düşüncesinin seni geri çevirmesine izin verme. Takmassan çözülür merak etme. Ayrıca yine çok mantıksız bir satış gerçekleştirmişsin Bravo.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 15 Tem 2018 ---
    Bu konuda HalkBANK'ın ismi bile geçmemiş iken neden ''Tutumu yanlış'' ifadesini kullanıyorsun ? Yukarda bana sövenler diyor , düşman yapanlar diyor. HalkBANK Kendi düşüncesi ile mantıklı bir forum açtı sadece. Forumda da böyle kişileri servere düşman yapmadı veya küfür etmedi. Burdan HalkBANK'a varman çok saçma.

HalkBANK bunu beğendi.
  4. _Ryuk

_Ryuk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    zaten bunu halkbank başlatıyor

5. HalkBANK

HalkBANK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    182
    Arkadaşlar lütfen önümden beni takdir edip arkamdan laflar etmeyin eğer edeceksiniz önümden konuşun yoksa 2 yüzlü konumuna düşersiniz örneğin @_Ryuk tan pek fazla haz etmem ama adam en azından açık sözlü arkadan konuşmuyor.

Eğer kredi konusuna gelecek olursak eskiden kredi 75 m e kadar çıkmıştı ve bu piyasa çoğu kişileri rahatsız etmeye başladı ve başta ben olmak üzeri bu kredi piyasası nı boykot ettik ve neredeyse piyasayı düşürme aşamasına geldik bazı kişiler yaptığınız yanlış dedi ve bir anket duzenledik anket çoğunluğuna gore evet piyasa kotu çıktı oy farkı 2-3 olduğu için anlaşarak piyasayı 45 m yapmaya çalıştık sizde iyi biliyorsunuz ki skyblock piyasası 5-6 kişinin elinde ve istedikleri gibi piyasaya şekil veriyorlar benim istediğim milleti birbirine kışkırtmak değil tek amacın piyasayı oyuncuların elinde olmalarını öğrenmesi ve cesurca savaşması ve piyasayı eski haline getirmek ve amacımıza ulaştık sayılır neredeyse herkes 45m'den kredi alıyor dediğimiz gibi kredi olmayabilir ama piyasa belli değil ve ben hiçbir zaman senin yaptığını yapıp ucuzdan kredi alıp pahalıya satmadım yapacak kadar bencil de değilim hatta piyasa düşmesi için ucuza ilk krederi ben sattım benim isteğim piyasa belli olsun millet çıkarlarını dusunmesin ama milleti düşünmek bile suç olmuş... Ve kimseyide millete kışkırtmadım.

Eğer millet düşman gözüne bakiyorun nedeni adamlar uğraşarak kredi piyasayı düşürüyor kendi kredileri o satarak sonra biri geliyor durduk yere ne di çıkarı için piyasa ile oynama yapıyor ben olsam bende düşman gözüyle bakarım.

Para ile oy kullanma mevsusuna gelirsek kimsenin boyle bir şey yapabileceğini sanmıyorum . İyi Forumlar...

6. Wifire

Wifire Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Factions sunucusunda da aynı durum mevcut, ancak, sonuç üzerin de oyuncu piyasası üzerin de konuşuyoruz. Sadede gelirsem şunu açıklayayım: Bu konu uzarsa ve uzayacak diye düşünüyorum. Aranızın yahut şu an konuşulan konu Uber ile Taksi olayının aynısı, birisi haksız gelirden şikayetçi, diğeri ise gelirinden.

HalkBANK bunu beğendi.
  7. _Ryuk

_Ryuk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Sen piyasayı düşürdün diye kredi satarken sana mı sorucaz 50 m den satalım mı 30 m den satalım mı diye ?

8. HalkBANK

HalkBANK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    182
    Piyasayı ben dusurmedim oyuncular karar verdi ve onlar düşürdü tabi ki bana soracak değilsin sadevene senden istediğim oyuncuların kararına saygı duy ve sende ayak uydur piyasayı çıkartmaya çalışma kendi çıkarını düşürme insanları düşün az siz satarken piyasa yuksek olmasını istiyorsunuz alırken de ucuz ama kimse sizin keyfinize gore piyasayla oynayamassiniz , yedirmeyiz lütfen sizde ayak uydurun

SenihReizz bunu beğendi.
  9. KevinNightfire

Alınan Beğeniler:
    7
    Geçenlerde herkez bir konuyu tartışıyordu kredi alanın fiyatı o belirler diye peki neden şimdi piyasayı 40 a çekmek istiyorsunuz ?
    Skyblock1 deki piyasayı Lekola33 ve xBozkurt22 yükseltmiştir bu konuyu onlarla tartışınız
    @HalkBANK

10. _Ryuk

_Ryuk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Serhat serverde küfür edip hakaret edip burda düzgün konuştuğunda bir şey değişmiyor.

11. HalkBANK

HalkBANK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    182
    Zaten efe ve emin ile konuştum emin zaten piyasayı düşürme kararında efe ile bunlar için değmez diyor ve adam haklı biz o kadar emek vererek piyasayı düşürme çalışalım millet piyasayı çıkartarak kazık yeme derdinde o zaman .devam edin

Sizin bu konuyu açmanız kredi piyasasınımı eleştirmek yoksa beni mi eleştirmek eğer beni eliştireceksiniz konu arkalarına sığınmanıza gerek Yom direkman yuzumr karşı konusabilirsiniz

SenihReizz bunu beğendi.
  12. KevinNightfire

Alınan Beğeniler:
    7

@HalkBANK ı oyunda görmediysen bu benim sorunum değil daha demin _Ryuk 98m den kredi sattı diye demediğini bırakmadı lütfen birşeyleri bilmeden konuşma @SenihReizz

13. HalkBANK

HalkBANK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    182
    Lütfen dedikkerimin üzerine 100 koyup anlatma ben sadece orada sitem ettim çünkü o kadar emeğim çöpe gidiyor

SenihReizz bunu beğendi.
  14. SenihReizz

SenihReizz Alright.

Alınan Beğeniler:
    425
    Öyle bir abartarak anlatıyorsun ki sanki Ailevi değerlerine ağır küfürler etti. Ben HalkBANK'ın neler yaptığını biliyorum. Oyunda olmadığım için haberim olmayacak mı ? Bu arada önceki yorumunda ''herkez'' demişsin o ''herkes'' diye yazılır. :wink:
    Burada ''adamlar direk bana sövüyor'' demişsin. Öbür yorumunda da bunu başlatan HalkBANK dedin. HalkBANK sana şahsi bir küfür etmedi ?
    Bu arada bilmem farkında mısın ama sen gittikten sonra normaldi sunucu. Nasıl oluyorsa sen ne zaman gelirsen huzursuzluk çıkıyor. Hiç farkettin mi Emre ? Kendinle beraber huzursuzluk getirtiyorsun.

HalkBANK bunu beğendi.
  15. _Ryuk

_Ryuk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Bu forumu ben siz boş yapasınız diye açmadım ve bana orada ağır küfür ve hakaret edip bu kavgayı başlatan serhattı bilmeden burada laf atıyorsun.
    Oyunda küfür edip hakaret edip burada kendinizi iyi göstermeye çalışmayın hiç.

16. SenihReizz

SenihReizz Alright.

Alınan Beğeniler:
    425
    Serhat'ı geçtim tamam ama orada ''Kendinizi'' diyorsun. Benim herhangi bir senin şahsına küfür ettiğimi kanıtlar mısın ?

17. _Ryuk

_Ryuk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    ss ini attım desteğe yakında görürsün senih.

18. SenihReizz

SenihReizz Alright.

Alınan Beğeniler:
    425
    Tamam. Benim içim rahat böyle bir şey olmadığı için. Haa dur kesin şen şu mesajımı atmışsındır. ''_Ryuk oy sen büyüdün mü oyuna tekrar geldin...'' Beni kışkırtıyor muteleyin lütfen demişsindir. Bunu kastediyorsan Bu şahsına bir küfür değil. :'(

HalkBANK bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş