1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock1 2.0 Güncellemesi Öncesi Bilmeniz Gereken Değişiklikler

'Skyblock' forumunda UnioDex tarafından 14 Eyl 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. xEmreBekTas

xEmreBekTas Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    74
    Yapılabilir basit bir skript.

2. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Sunucumuzda Skript kullanmıyoruz. Ancak tabii ki /is home komutu /is go'ya yönlendirebiliriz. Eskiye uyumluluk adı altına güncellemelerle /is h, /is home, /is party komutları tekrar getirilebilir. /is setwarp çok büyük bir sorun oluşturuyorsa bulunduğunuz alana [HOŞGELDİN] yazan bir tabela koyması ayarlanabilir. Bunlar çok küçük ve kolay düzeltilebilecek şeyler. Öncelikle büyük sorun ve yenilikler üzerinde çalışıyoruz. Düzeltilen sorunların ve yapılan yeniliklerin listesi yapıldığında bunları umursamayacaksınız bile.

3. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
  4. Efx_MC

Efx_MC Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Yaptım Bile

5. ByKoyucu

ByKoyucu Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    öncelikle yiğit bey sizi tebrik ederim güzel bi güncelleme metotdu hazırlamıssınız komutların sıfırlanıp tekrar hazırlanması güzel olmuş elinize saglık ayrıca yönetim ekibini de değiştirmelisiniz bence cunki bazı moderatör ler mincraft haric (arma 3 pubg gta 5 cs go gibi oyunlar) her oyun oynuyorlar ve buda bazı yetki sıkıntılarını yaşatabiliyo bunun önüne gecemesseniz bu dediğmi yapın bence

6. xEmreBekTas

xEmreBekTas Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    74
    Moderetörler'in oyun oynaması yasak değil. Görevlerini yaptıkları sürece her oyunu oynayabilirler ve zaten yetkili alımları her ay oluyor.

7. ByKoyucu

ByKoyucu Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    klasik bi soru sorayım ozamn sana ts3 de kalıcı oda actırcak biri RealizeWP yi beklemek zorundamı
    ayrıca bu tarz sıkıntılar oyun içindede sürekli olan bişi ben bazı moderatörlerin görevini yaptıgını düşünmüyorum ve bunu UniCraft ın her platformunda da söylüyorum

8. xEmreBekTas

xEmreBekTas Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    74
    Teamspeak 3 sunucusunda sadece RealizeWP yok ve yetkililer müsait olduğu zaman yardımcı oluyorlar. Oyun içi sıkıntıları destek e yazabilirsin.

CloudBANK ve cino134 bunu beğendi.
  9. Cloudness

Cloudness Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    81
    En iyisi tabela Setwarplarla bug yapılıyor.

CloudBANK, cino134 ve iPriemnik bunu beğendi.
  10. _Chancer

_Chancer Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Açıkcası Mükemmel Olur Yani En Azından Tabelalar İle Uğraşmamış Oluruz Eskiden Olan Demir Spawner Sistemi Gibi ./is setwarp yazdığımız alana Bir Tabela Koyar Ve Bizi Uğraştan kurtarır

11. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    RealizeWP şu anda görevini askıya aldı. Yani yaklaşık 15-20 gündür yetkili değil. Ancak tekrar döneceği için yetkisi silinmedi. Kalıcı oda açabilen yetkililer: Alpergos, MountBANK ve Lacwiento (TS Yetkilisi) Bu kişileri beklemek zorundasınız ve 3 kişi bu iş için yeterlidir diye düşünüyorum. Yine de TS3 yetkilisi alımları olacak Ekim ayında.

12. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076

Skyblock1 2.0 güncellemesi ile birlikte 200 bot oyuncu ile 20 TPS'te kalmayı başardık. Umarım normal oyuncular ile de aynı performansı koruyabiliriz. Çalışmalar tam gaz devam ediyor!

iPriemnik ve xEmreBekTas bunu beğendi.
  13. FuryPunch

FuryPunch Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    23
    Skyblock1 2.0V Güncelemede Kendi Chat Silme Yapıla Bilirmi ?

14. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Zaten /sc clear own komutu ile bunu şu anda da yapabilirsiniz. Hatta F3 + D tuşlarına aynı anda basarak chatinizi sunucuda bir eklenti olmasa da silebilirsiniz.

iPriemnik bunu beğendi.
  15. SabanOgluSaban

Alınan Beğeniler:
    39
    /sc clear komutu calısmıyordu 1 saat sonra denedim çalıştı. Galiba sorun var.

16. FuryPunch

FuryPunch Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    23
    /sc clear own Dene

17. MrRuthless_

MrRuthless_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    39
    Çoğu insanın aslında merak ettiği fakat sormayı unuttuğu bir soruyu ben sorayım ; ASkyblock'da bildiğim kadarıyla trust komutu var ki bu da zaten o adada yetkimizin olduğunun temsilidir. Şimdi soru şu ; Benim 3M bir adam var ve birde spawner adası ( Warp Adası ) dediğimiz bir tane daha ada var, yeni gelecek sistem de tabela kullanılacak fakat ben diyelim ki warp adasında da trust olarak ekliyim, peki ben oraya kendim olarak [HOSGELDIN] Yazdığım zaman /is warp MrRuthless_ yazdıklarında oraya mı gidecekler yoksa kendi adamıza mı?

18. Cloudness

Cloudness Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    81
    Çok Güzel Bir Soru Üstüne Misal Benim Ada 10 K Trust Adam 1 M O 1 M Lık Yağı Alabicekmiyim Yoksa 10 K Lık Tagımı Alıcam

19. FuryPunch

FuryPunch Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    23
    Konunun Adına Baktınızmı ?

20. MuratBey_124

MuratBey_124 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    78
    Sen hangi adadasan 1mlik adadasin 1mlik tag 10klik adadasin 10klik tag

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş