1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock Devasa Çekiliş!

'Oyuncu Çekilişleri' forumunda Cloudia tarafından 9 Mar 2019 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. PatatesliPasta

Alınan Beğeniler:
    0
    Katılıyorum

2. IdrisKOCOVALI

IdrisKOCOVALI Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Katılıyorum

3. BestRarely

BestRarely Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Katılıyorum

4. BestElysium

BestElysium Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Katılıyorum

5. Cloudia

Cloudia Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Kredi Çekilişi 1 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap - Treqh adlı oyuncu Cloudia ve NemesisBANK adlı hesabı takip etmediği için elenmiştir.
    Kredi Çekilişi 2 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap - cilgin98 adlı oyuncu Cloudia oyuncusunun durumunu beğenmediği için elenmiştir.
    Kredi Çekilişi 3 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap - BestElysium 2 Kredi kazanmıştır!
    Para Çekiliş 1 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap - xKipper, Cloudia adlı oyuncuyu takip etmediği için elenmiştir.
    Para Çekiliş 2 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap - ZewfigS 500M para kazanmıştır.
    Para Çekiliş 3 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap - SexAura 500M para kazanmıştır.
    Sünger Çekiliş 1 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap - berkay53335315 2 Double Sünger kazanmıştır.
    Sünger Çekiliş 2 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap - Cuh 2 double sünger kazanmıştır!
    Sünger Çekiliş 3 Çekiliş Sonuçları | Çekiliş Yap - ZewfigS 2 Double Sünger kazanmıştır!

6. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Geei kalan ödüller ve ben ne kazandım
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 17 Mar 2019 ---
    Ve boşa kalan elenmiş kiş8lerin ödülleri kalak kişilar arasında tekrar çekilmeli
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 17 Mar 2019 ---
    0 elenen 2 kredi çeklilişi ödül almayanlar arasında tekrar çekilsin veya bana ver :)

7. _BlackDesign

_BlackDesign Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    . Bu kadar kişi arasından hiçbişi kazanmamışım :/

Bu Sayfayı Paylaş