1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

SG 2. SEZONA DÖNÜLMESİ

'SurvivalGames' forumunda ManyetikPikachu tarafından 24 Şub 2019 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Sizce yazılanlar doğru mu ve eskiye dönülmeli mi

1. Evet

100.0%
  2. Hayır

0 oy
    0.0%
  1. ManyetikPikachu

VIP

Alınan Beğeniler:
    71
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi Survival Games in şuan ki hali çok kötü hem plugin olarak hemde oyuncu ve ben bu konu hakkında destek açtım bu serverın en güzel zamanları bana göre sezon 2 dir ve bi çok eski oyuncunun bana katılıcağına eminim o lobi bile çok ayrıydı benim için bunun hakkında destek açtım fakat sizinde bence birşeyler yapmanız lazım sadece benim yazmamla olmaz ben şöyle bi destek açtım;

Bu gün zar zor factions da ki kişileri ikna ederek sg başlattım aylar sonra herhalde sg de oyun atıldı :D

ne güzel 9 kişiyi toplamama rağmen adama tıkladığım anda oyundan atıldım ki insanların girmeme sebebi oyundan atılmakmış zaten neden girmediklerini sorduğumda bunu söylediler kaç senedir sg oynamış hatta modluk yapmış biri olarak bu duruma düşmesi çok kötü olmuş insanları sg ye teşvik etmenizi ve plugini kaldırmanızı veya değitirmenizi öneririm şuanda zaten online yok kaldırsanız bile sıkıntı çıkıcağını sanmıyorum bence en iyi sg zamanı sezon 2 idi sezon 2 de ki sistemi getirirseniz çok güzel olur hatta sg için 1.7 ile girişi bile açabilirsiniz şuanda baktığım kadarıyla adam akıllı bir sg sunucusu yok ve eski sistem gelirse ben artıcağına adım gibi eminim bence statslar yenilensin ve sezon 2 deki her şey lobide dahil geri gelsin

Benim yeni Survival Games de istediklerim

- Statsların ve sıralamanın sıfırlanması

- Eski lobiye geçilmesi

- SG ye 1.7.10 girişi sağlanması ( hem 1.8 hem 1.7 ) bunun sebebi ise 1.7 nin pvp sürümü olması ve en iyi ve en eğlenceli pvp nin 1.7 de atılması

- Pluginin düzenlenmesi veya eskisi gibi yani bizim yaptığımız gibi alıcağınız modların oyunla ilgilenmesi oyuna ve oyunculara ilgi göstermesi aktif mod olursa hileler azalır ve açmaya korkarlar

- Ve en büyük özellikte viplerin özel oda açabilmesi yetkisi olabilir bunun sayesinde clan savaşları atılabilir ve vip sayıları artar eskiden mcsg gibi bir çok serverda olan bu sistemi özel olarak açıklamabilirim ama özeti viplerin özel oda kurabilmesi ve 5v5 3v3 gibi clan savaşlarının atılması MCSG de chestleri bile düzenleyebiliyordun bu sistemde tabi şimdilik bu zor fakat "HERO VİP " lere bu özelliğin gelmesi hem vip satışlarını arttırır hemde clan wars sunuclarında ki oyuncuları servera çeker

Şuanlık bunların gelmesi SG nin online sayısının artmasına yeterli bence

YENİ HER ZAMAN İYİ DEĞİLDİR BAZEN ESKİYE DÖNMEK EN İYİSİDİR UMARIM DEDİKLERİM UYGULANIR VE SG ESKİSİ GİBİ DOLUP TAŞAR :)

#1 ManyetikPikachu, 24 Şub 2019
    Son düzenleme: 24 Şub 2019
  2. berkreisafkcar31

Alınan Beğeniler:
    4
    bencede ii dedn kral

3. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Oyundan atılma sorunu skywars ta da var düzeltilirse ben tekrar skywars a başlarım hem dediğin 1.7.10 sürümlerini mod paketleri ile yapabilirsin mesela labby mod da var

_Vexoy bunu beğendi.
  4. ManyetikPikachu

VIP

Alınan Beğeniler:
    71
    Yapabileceğimi biliyorum hatta yapıyorum fakat yinede 1.7 nin zevkini vermiyo hiçbiri bu oyuncudan oyuncuya değişir zamanında pvp ile fazla uğraştığım için aşırı farkediyor benim için

SexAura bunu beğendi.
  5. ManyetikSikortil

Alınan Beğeniler:
    1
    Dogru soyluyor eskı hali daha güzeldi umarım eski kitleye ulaşır.

ManyetikPikachu bunu beğendi.
  6. SexAura

SexAura Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    51
    yeni her şey güzel olmayabiliyor yeniliklere kapalı değiliz sadece getirdikleri yenilikler sayesinde sunucu bu halde neyse uzun lafın kısası geri gelmesi gayet güzel olur

7. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    katılmıyorum ankette yapıldı ve olumlu sonuç alınmadı uniodex sormuştu SG pvp oyunudur iyi bir hile koruması olmadan olmaz 1.7 ise çok buglu ve puliginsel hatalar kabarıktır statslar ise sıfırlanabilir ama statsta olanlar isyan edecektir sg canlanmalı ama bu yolla deil
    ama eskisi gibi olmasını bende isterdim

8. ManyetikPikachu

VIP

Alınan Beğeniler:
    71
    Şuan da en iyi pvp serverlarının hepsi 1.7 kullanıyorsa bunun bi sebebi vardır ve eğer uğraşılırsa 1.7 için güzel bi plugin yaptırılabilir statslar sıfırlanması nası isyan ettiricek milleti anlamadım bu gayet normal birşey ve zaten sıralamada ki herkes oyunu bıraktı :D çünkü kimsede 1. olma hırsı kalmadı ki zaten isyan edicek bi oyuncu yok /sg yazıp girersen görürsün pvp işlerinde pek bi bilgin yok sanırım o yüzden çok tartışmıycağım iyi forumlar

9. SexAura

SexAura Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    51
    hile koruması berbat olduğu için oynanmıyor olabilirmi yada olumlu sonuç alınmaması hile korumasının kötü olduğundan olabilirmi yorum yapmak için yorum yapmış gibi olmuşsun biraz

10. xSaygisiz

xSaygisiz Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    34
    Bencede 2.Sezon Daha Mantıklı Hem İstediğimiz Odaya Girebilioruz Hemde Daha Güzel Bence Bu Sorunlar Ortadan Kalkarsa SurvivalGames Sunucusu Daha İyi Yerlere Gelebilir.

11. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Fazla bug oluşuyor diye 1.7 artık desteklenmiyor. Geri geleceğini sanmam.
    Ayrıca bence de kick sorununun düzeltilmesi ve statsların sıfırlanması gerek. Kick sorunu yüzünden kimse oynayamıyor. Statslar da epeyi uçuk rakamlar oluşmuş. Bir reset atılması iyi olacaktır :)

12. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Screenshot şurayı okumadan konuşma lütfen

13. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    SexAura hile koruması kaldırılsın demedi ki?

SexAura ve ManyetikPikachu bunu beğendi.
  14. SexAura

SexAura Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    51
    adamın üstüne yürüdüm oyundan atıldım

15. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    UnioDex yaptığı son kış güncellemesinde bir kaç hafta müsaade istemişti. Umarım yakında SkyWars sorunu düzelir.

SexAura bunu beğendi.
  16. ManyetikPikachu

VIP

Alınan Beğeniler:
    71
    Oyuncu çekiyorum sg ye fakat hepsi atılıyor :((
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 24 Şub 2019 ---
    Yürürken atması baya iyi şey gibi olmuş yeni sg modu rastgele birini seçip atıyor :D

Ekli dosyalar:

SexAura bunu beğendi.
  17. s2p60

s2p60 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Bencede çok iyi yazmışsınız başarılarınız devamını dilerim.

SexAura ve ManyetikPikachu bunu beğendi.
  18. MC_Epicness

MC_Epicness Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    10
    Bundan 2 3 Sene Önce Ki oynadığım survival games zevkini uniocraft harici hiç bir serverde alamadım 2.sezon bittiğinde harika bir statsım vardı ve sıfırlandı genede birşey demeden oyuna devam ettim şuan bile 2.sezon a geri dönsek hergün oynamassam namerdim servere oyuncu çekmek için elimden geleni yaparım hatta eski arkadaş ortamımıda çok rahat kurabilirim başka hiç bir serverde uniocraft gibi sg yok bu serverde olmasına rağmen bazı sorunlardan dolayı oynayamıyoruz 2.sezona döndüğünüz zaman şuan bile online oyuncu sayısı çok artar birde reklam yaparsanız daha çok artar yazın gelebilecek oyuncu sayısınıda tahmin edebiliyorum sizden tek ricam sadece 2.sezon a dönmeniz ve bizim gibi eski oyuncuları oyuna geri kazandırmanız sevgiler saygılar....

SexAura, Destrooyer_ ve ManyetikPikachu bunu beğendi.
  19. ManyetikPikachu

VIP

Alınan Beğeniler:
    71
    Çok güzel bi yazı yazmışsın harfi harfina katılıyorum

20. SexAura

SexAura Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    51
    eline sağlık çok iyi yazmışsın

Bu Sayfayı Paylaş