1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Serverde Ghost Client Kullanımları Çoğaldı

'Factions' forumunda PofudukPuffy tarafından 19 Mar 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    Arkadaşlar bu sunucuda su ile çalışmıyo.

2. PofudukPuffy

PofudukPuffy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    Furkan görüyorum ki sende çok gocunuyorsun acaba senin de mi bilgisayar'ın taranmalı ikimizde bunu iyi biliyoruz değil mi bu carda iken nasıl oynadığını hile diye ağlardın dostum millete ne çabuk unuttun o günleri tabi nedense 1 haftada pro mu oldun başımıza ? UnioDex bunları görmeni istiyorum...
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 22 Mar 2018 ---
    @ChampsRLD gel senle de böyle video almalı laby mod veya ocmc client ile falan video çekmeli vs atalım dokunduğun kadar unioda sana kredi vericem okey ?
    Optifin D5 kullanmakla pro olunmaz kanka
    Böyle seyirciye oynayacağına biraz doğruları konuşun da şuraya bir launcher gelsin ki o zamanla launcher olduğu zaman ki asıl pvpyi görelim

3. TheTomenTosa

TheTomenTosa Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    doğru bir görüş hilelere koruma getirilmeli

4. PofudukPuffy

PofudukPuffy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    Daha Siz diyorsunuz ki launcher getirilmesni faction hack pvpye döndü klan kurup bunnyhop açıyorlar killaura,knocback aferin böyle devam edin hiç bari launcher olmuyorsa sadece factiona getirilsin....

5. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    Gördüğüm kadarıyla bu forum konusu Furkan hilemi değilmi konusu değil ve konuşmalarına dikkat ederek görüşlerini bildir.Kimin ne kullandığı seni ilgilendirmez ve SonOyuncu sanırım kendi Launcher olan sunucu.Merak etme oralardada itinayla hack açılabiliyo.Bu hile konusunu engellemek için hile koruması en iyi çözüm ve sen insanları hile olup olmadıklarını yargılayamassın.Madem o kadar zoruna gidiyo bak Bandicam diye bi program var onu indir o video kayıt programı ile ss alarak beni banlata bilirsin o sebeple burada kimseye boş yapma.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 25 Mar 2018 ---
    Hile koruması var ama böyle büyük bir sunucu için yetersiz
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 25 Mar 2018 ---
    Factions'un online 50 60 demi? Şimdi Launcher getirilirse millet üşenir indirmeye ztn online zor yükseliyo napsın sunucumu batsın?

6. B4B4PR0

B4B4PR0 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    zamanında çok demiştik adminlere server bu halde devam ederse online baya düşer diye şimdi hiç bi çare yok online asla yükselmez baksana daha yeni en az 4 double itemimi çaldılar içinde p5ten krediye edite kafaya kadar herşey vardı sadece editlerimi geri verdiler
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 26 Mar 2018 ---
    hack konusuna gelirsem aga hackin serverla alakası yok
    oyuncuyla alakası var bizim milletimiz işte türkler her şeyin tadını kaçıracaklar zamanında adam gibi oynuyoduk şu serverda şimdi baksan fly açıyolar falan aga düzeltilmesi çok zor tek çare launchler ama onda da online zaten kötü artık daha kötü bi hal alır 10 yaşındaki çocuk hack açıp ölüyor bir daha vs çağırıyor hack diyince ağla diyor her cümle kuramıyan veledin kelimesi ağla kudur falan ve merak etmeyin bu serverda en çok güvendiğiniz insanlar bile kullanıyodur makro veya ghost cilent

7. DarkMavisi

DarkMavisi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Launcherin laby clientle alakası var.
    Ghost clientler de autoclicker kullanıyorlar ve reach exe olarakda Automobile clickerle reach var bunun icin bam başka birsey lazım.
    Zaten uniocraft ida bıraktım 200krediden fazla eden itemlerimi çaldılar.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 26 Mar 2018 ---

8. PofudukPuffy

PofudukPuffy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    kendi ağzınla söylüyorsun millet üşenir kardeşim üşenecek bir şey yok iki dakika siteye gir indir kendi kurlum yapıyor zaten anladın ? o zaman sonoyuncudaki milletde 1000-2000 kişi neden üşenmiyor çünkü sizin gibi kolszuluk yapmak istemiyor anladın mı ?

9. _DMax_

_DMax_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Yav kardeşlerim zaten launcher getirilse millet indirmeye üşenmeyecek neden diye soracaksınız demi ? anlatim milletin bir sürü eşya kasılıyor demi (sizin deyişinizle item) serverde 50-60 kişi varsa bunlar vip veya üstü değil mi ? vip olmayanlar bile kasılıyor çok kişi,eeee bu kadar emek sizce geride kalacak mı ?? bence diğer mini oyunlar(sizin deyişinizle minigames)gelmese bile bari faction için gelsin diyeceklerim bu kadar...

@PofudukPuffy
    @iMevLana
    @PatrickSaFaK
    @FuryPunch
    @Cadundra
    @HalkBANK
    @_Vexoy
    @ChampsRLD
    @HazretiKutay
    @Arwin1
    @PolishMonster
    @washy

PofudukPuffy bunu beğendi.
  10. HyperOfStrike

HyperOfStrike Emekli Moderatör
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    362
    • Sunucuya özel arayüzün kitle kaybına sebebiyet vereceği için ve sunucuyu kapalı kutu haline getirmeyip her an erişime açık tutma isteğimizden dolayı bu proje gerçekleştirilmeyecektir.
    • Hilelerin verdiği rahatsızlığın ve durumun farkındayız, buna yönelik çözümler üreteceğiz.

ChampsRLD bunu beğendi.
  11. PofudukPuffy

PofudukPuffy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    Peki Bu Nasıl Bir Çözüm Olacak ? modların yani sizin oyuna girdiğiniz yok ? 5 tane mod var mesela garbien arkadaşımız en son 3 ay önce girdi galiba ? MountS en son yaz sonu girdi galiba ? bu mu mod alımı ?

Ben buraya Roescrafttan geldim pvpleri güzel kişiler var diye oynamayı bilen var diye ama server 3-4 aydır bozuldu ne UnioDex uğruyor servere ne modlar uğruyor ben roescrafttan en az buraya 7-8 kişi çektim eğer unio hafta sonu 50-60 kişi çekiyorsa bu 10 kişi benim sayemdedir biz oradan yani RoesCrafttan kurucular ve modlar ilgilenmiyor diye ayrıldık ki burada da görüyorum aynısı oluyor belki serverin online düşme sebebi servere ilgisizliktendir...

Teşekkürler...

_DMax_, iMevLana, UmutKaa ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş