1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock Puan Sistemi

'Öneri ve Fikirler' forumunda AdanaliBerkee tarafından 23 Ağu 2019 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Size Olsa Güzel Olurmu

1. Olur

9 oy
    69.2%
  2. Olmaz

4 oy
    30.8%
  1. AdanaliBerkee

AdanaliBerkee Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    8
    Hepinize Merhaba Değerli Uniocraft Ailesi!
    Bildiğiniz üzere vote vererek veya kasa açarak puan kazanabiliyoruz ve bu puanlar ile item satın alabiliyoruz. Benim önerim bence oyunda durduğumuz her saat 1puan versin.

Peki Neden Böyle Birşey Olsun Diyorsanız:
    Örneğin 600 Puana Kırıcı Alacak Bir Kişi 599 Puanda Kalıyor Ve Bu Durum Çok Sinir Bozuyor
    Fikrime Katılanlara Teşekkür , Olumsuz Düşünenlere İse Formumla İlgilenmesinden Teşekkür Ederim.

Halwyn bunu beğendi.
  2. Pro_Ninja

Pro_Ninja Programmer

Alınan Beğeniler:
    1
    +1 haklısın dostum

AdanaliBerkee bunu beğendi.
  3. TaktikselEmir02

TaktikselEmir02 İstikamet Cehennem

Alınan Beğeniler:
    55
    Bence saçma oyunda AFK ( bot ) hesaplarımız var , her saat başı 1 puan demek günde 24 puan ayriyeten günlük vote veren oyuncularımız var , sunucu çok kötü yerlere gidebilir. Sana tavsiyem SABIR :D İyi Oyunlar...

AdanaliBerkee ve NexoHD bunu beğendi.
  4. ByRemzi

ByRemzi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    60
    599 Puan yapacak kadar biriktirdiysen 1 gün daha bekleyip alabilceğini düşünüyorum.

5. KosztilamP1

KosztilamP1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    476
    Herkes oyuna botlarını koyar ve lagtan oynanılmaz server. Belki bottan korunmalı bir puan sistemi olursa olabilir.

6. ArGeQuik

ArGeQuik Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    10
    Saatlik 1 puan verilirse puan marketindeki her şey kolayca alınabilir onun yerine 12 saat kalan biri 2 puan alabilir yoksa bot hesaplarla bile çok kolayca puan marketi sömürülebilir

AdanaliBerkee bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş