1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Prototip Lobisi Getirilirse Güzel Olabilir!

'Soru & Cevap' forumunda naberkanka36 tarafından 30 May 2018 tarihinde açılan konu

1. naberkanka36

naberkanka36 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Merhabalar, Prototip lobisi getirirseniz çok güzel olur hemde sunucuya modern bir hava katmış olur yeni olan ve eklenecek olan oyunların ilk gösterimleri o lobiden giriş ile saglanabilir veya tüm minigamesler o lobiye taşınıp hypixel gibi olabilir mesela oyun lobisinde -/lobi yazıp ana sunucuya geçebilirler, burada tam anlatamadım gibi bir his var içimde kusura bakmayın. Hypixel'e girip ne demek istedigimi daha detaylı anlayabilirsiniz iyi forumlar.

2. HalkBANK

HalkBANK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    182
    Açıkçası pek anlayamadığım görseller ile desteklerseniz aslında daha iyi olabilir , Anladığım kadarıyla her minigames için ayrı bir lobi yapılması yani lobide skywars sunucusuna tıklayınca oyuna değil skywars lobisine gidecek diye anladım eğer anladığım şey doğruysa bu lobiler çok yer kaplayabilir bana göre o lobiler yerine yeni oyun eklenebilir , Umarım doğru anlamışımdır :).

3. HazretiDraven

Emekli

Alınan Beğeniler:
    268
    Her minigames için ayrı lobi, o minigames lobilerinin içindede ayrı lobiler tarzında demeye çalışmış. Bknz; Skywars Lobiye giriş yaptın, Skywars lobisinin içinde ayrı solo ve takım için lobiler vsvs

4. Arwin1

Arwin1 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    133
    Dediğin konu geçtiğimiz günlerdede geçti ve bu tür lobinin gereksinimleri olduğunu,yer kapladığı ve planlamada olmadığı söylendi.Eklenmesi daha iyi olabilir kaliteyi arttırabilir fakat şimdiki düzen devam edecek gibi gözüküyor.

HalkBANK bunu beğendi.
  5. naberkanka36

naberkanka36 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Her oyun için ayrı lobiye gerek olmaması için dedim, mesela bir minigames lobisi var ve tüm minigameslere oradan giriş saglanabilecek.

Bu Sayfayı Paylaş