1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

online arttırcak küçük bir fikir :D

'Factions' forumunda oyunimparatoru tarafından 4 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

?

olmalımı

1. evet

1 oy
    20.0%
  2. hayır

4 oy
    80.0%
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Aslında söylediklerin beni ikna ettti cidden saçmaymış ama en azından kıdemli rütbesi felan eklenmeli gerekenler konuşuldu bu arada karma zekana hayran kaldım:) iyi günler

2. MrRemzi

MrRemzi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    21
    Öncelikle K.B Çok Saçma Bir Konu Olmuş 3 Hafta Vip Dediğin Normal 10Tl yle Alınan Vipin Yarısından Fazlası Eder. Ve Millet Vipe 10TL Vermektense 2 gün oynıyıp direk vip olmayı tercih edeceğini düşünüyorum.Ve Slayinin Dediği Gibi 10Dk da 1 100k verilior.Bunun Yeni Başlayan Oyunculara Yeticeğini Düşünüyorum. İYİ GÜNLER :)

3. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Faction'a rank sistemi getirilirse hem bırakan olmaz hem daha çok online gelir ve gelenlerin bir nedeni olur. Sonuçta orman önü claimleri full alınmış durumda bu yüzden mesela Çaylak,Oyuncu,Deneyimli,Usta vb gibi taglar getirilirse hem yenilik bakımından hem de oyuncu çekme bakımından güzel bir şeyler olabilir.
    (Tabi ki yapılsın demiyorum sadece oyuncu çekebilir ve faction için güzel bir yenilik olur. Faction oynamadığım için bilemem tabi ki.)

4. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    3 haftayı yanlış yazdım 3 gün olacaktı =)
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 5 Eyl 2018 ---
    Ztn benim bu sistem uzun zmn oynayanlar için geçerli olacak ztn eski oyunculara pek bişey katmıyorki yeni oyunculara ztn çok yükseltcegi için 1 yılı aşkın oynayanlar icin geçerli olacak
    @_Anshton aslında sölediğin fikir pahabiçilemez bence ama bu uzun olduğu için yapılması uzun süreceğinden geçici olarak kıdemli gibi bir rütbe getirilebilir
    Ztn faction çok amaçsız amaç yokki klanı büyütmekmiş ztn online olanlar 1 gün geliyor klanmahvedip çıkıyor büyük klanlarda ya inaktif yada yan hesap yani amaçsız oluyor ama ranklar neye göre olmalı para olursa az para yapınca herkes üçar çok yaparsak yeni oyuncular bıkar ama hertürlü herkes 3 kuruşa rütbe atlar 5 kredi çeker oh bence parayla olmasın

5. SkillexX99

SkillexX99 Away Frome Game - Benden Buraya Kadar :)

Alınan Beğeniler:
    35
    Faction iyicine amacından saptı diyelim. hileler,dolandırıcılar heryerde önüne geçilmiyor. herkezin amacı birbirinin ayagını kaydırmak ifşasını çıkarmak banlatmak gibi gibi. artık değişiklik gelmeli.

6. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Günde 24 saat afk kalıyordum eskiden spawnerların yanında.
    2 3 hesap daha açarsam adil olur mu sence :)

7. DiSa_

DiSa_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    95
    Forumu böyle konularla meşgul etmeyi bırakıp daha yaratıcı ve sunucuyu ileriye taşıyacak fikirler öne atarsanız daha iyi olur. Böyle bir şeyin olması sunucuyu şimdiki durumundan daha kötü bir duruma düşüreceğinden emin olabilirsiniz.

TexasFurkan ve Hedwig bunu beğendi.
  8. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    eğer aynı ipden 2 kişi girerse süre ilerlemesi durur bu kdr basit aga :wink:
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 6 Eyl 2018 ---
    oynamadığın konular hakkında mesaj yazma lütfen eğer konumu gereksiz buluyorsan konumla zmn harcama derim ma bence kendi oynadığın konular hakkında cevap yazsan iyi olur konuyu iyi okursan sonradan fikiri deiştirdiğimi anlardın belli ki konuyu okumadan mesaj için yorum yapmışsın :wink: devamını okusaydın sonradan kararımı sunucuya uzun süre oynayan ve değer verenlere bir rütbe verilmesi şeklinde değiştirmiştim :wink: lütfen dikkatli oku ?

9. Hedwig

Hedwig Birisi Potter mı dedi ?

Alınan Beğeniler:
    34
    Aynı IP'den girerlerse dursun vs. gibi fikirleri yazmak kolay. Peki ya yapmak ? Yapmak sandığınız kadar kolay değil. Aynen @DiSa_'nın dediği gibi bu fikrin sunucuya daha çok zarar verecektir. Milletle bilmediğin,oynamadığın konular hakkında mesja yazma diyorsun. O kişinin kastettiğin sunucuyu oynamadığı ne malum ? Profilinde mi yazıyor ? İnsanlarla dalga geçer gibi konuşmaktan vazgeçmelisin. İyi oyunlar...

10. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Seni engellediğin için şu mesajını görmüyorum açmıyorumda yani dediğin şey hakaret gibi bişey sanırım ama aldırmıyorum merak etmedim deil ama zmn harcamıycam hala fikirden vazgeçtiğimi anlamıyorsun sende tam okunuyorsun bence sana büyümekte iyi şanslar konu kapandıgı ve forumu oyalamamak için kilitliyorum güle güle

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş