1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel Online Artması İçin Taktik Falan

'Kapanan Konular' forumunda ImJustCat tarafından 18 Eki 2017 tarihinde açılan konu

1. ImJustCat

ImJustCat Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Biliyoruz ki server'da online sayısı gerçekten çok düştü 1k slot olan bir serverda 100 kişi olması kötü oluyor bende bunun için aklımdan geçenleri yazmak istedim
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1-Reklam:oops:erver'ın reklamı yapılmalı sw'yi tanıtması için Youtuber'lar vb. tutulmalı
    2-Oyunlar:oops:w'de kaç yıldır sadece kit pvp factions survival games vb. var SkyWars,ArenaPvP gelmeli özellikle ArenaPvP Oyuncu Sayısını En Az 50 Kişi Arttırır.
    3-Tasarım falan;Server'ın menudeki icon'u değiştirilmeli photoshop yetenekleri iyi birine yaptırılmalı.
    4-Sw'ye eğlence için eşyalar vb. eklenmeli örneğin lobideyken falan.
    5-Sw'ye daha fazla güncelleme yapılmalı trend olan oyunlar o zaman içerisinde getirilmeli ki buda en az 50 oyuncu arttırır
    6-Hacker'ların daha az olması için Modlar disguise olmalı oyun girmeli veya vanish kullanıp ormanda xray kullananları falan avlamalı bunu yabancılar çok yapıyor ve gerçekten etkili
    7-Lag sorunu çözülmeli en az 10 oyuncu arttırır.
    8-Lobi tasarımı değiştirilmeli büyük bir sw olmak istiyorsanız lobinizde etkileyici ve büyük olmalı.
    9-Yeni oyunlar çıkartmak;Yeni yeni oyunlar çıkartmalısınız varolan oyunları almak değilde bir oyun düşünmek hem ilk sizde olduğu için daha çok ünlenmenize yardım edecektir (min +60 oyuncu)
    Canım sıkılmıştı bende böyle bir konu açayım dedim bu arada bunları uygularsa swnin daha çok oyuncu alacağından eminim.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 18 Eki 2017 ---
    Edit:Orda : s yazıyordu birleşik olunca evrim geçirmiş LOL

SenihReizz, _Ryuk ve MuratBey_124 bunu beğendi.
  2. Cloudness

Cloudness Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    81
    Güzel Ve Mantıklı Bazıları Olucak Zaten Öbürleride Olsa Sunucuda Online Artar Kesin

3. _Ryuk

_Ryuk Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
  4. SenihReizz

SenihReizz Alright.

Alınan Beğeniler:
    425
    Bazılarının Yapılması Zaten Planlanıyor Fakat Öbür Dediklerinde Yapılırsa Dahada Fazla Online Olacağını Düşünüyorum Yararlı Bir Konu Bence :) @UnioDex

Treqh bunu beğendi.
  5. iDeadlyHero

iDeadlyHero Retired Staff
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    356
    VE TABİKİ OYUN ARTMASI

_Cham bunu beğendi.
  6. MrDisable

MrDisable Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    205
    İlk öncelikle bir sunucunun reklam yapabilmesi için insanlara sunabileceği şeyleri olması lazım.ForumGamer reklamları hazır durumda yeni oyunlar veya büyük güncellemelerden sonra yayınlanacak.Tasarımların çoğu eskiden kim yaptı bilmiyorum fakat artık bir tasarım yapmamız gerekince @Alpergos ‘un bana ulaşacağına inanıyorum.Zaten diğer fikirler çok güzel..:

7. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Önerileriniz için teşekkürler ancak bunlar bir anda yapılacak şeyler değil. Zamanla hepsini yapmaya çalışacağız.

Bu Sayfayı Paylaş