1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Mystery

'Factions' forumunda MusaErgun tarafından 24 Kas 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. MusaErgun

MusaErgun Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    20
    Biz racon kesmeyiz, vakitsiz öten horozun kafasını keseriz. Eğer UnioCraft'a karşı bir saygısızlığımız olduysa, eyvallah. Boynumuz kıldan ince. Verilsin cezamız. Lakin, burada ben kendi klanımı savunuyorum. Haa, şimdi dersiniz. Böyle klan savunulmaz. Ben burada konuyu uzatmadım zaten, bir sorunu olan Discord'a gelir söyler dedim. Yazdıklarımı okumadan, direk konuya giriş yapmanız üzücü. Neyse, zaten UnioCraft'ta oynamıyoruz. Çekiliş ve nostalji amaçlı bir forum açtık. Lakin yine yerinde duramadı insanlar, illaki bir huzursuzluk olacak. Umarım bundan sonra ki forumları düzgün okuyup yorumlarsınız. İyi günler.

2. HazretiDraven

Emekli

Alınan Beğeniler:
    268
    Gayet postunuzu okuyarak böyle bir kanıya varıp atıfta bulundum. Siz hala onun kafasını keseriz, bunun kafasını keseriz derdine düşmüşsünüz. Burası sanal ortam, reel yaşantıda her şey bu kadar kolay yürümüyor maalesef. Şart değil sadece servere karşı bir sürçi lisan eylemeniz, bu şekil bir tavırla hiç bir sonuca varamazsınız sadece.

3. mackleovermore

Emekli

Alınan Beğeniler:
    168
    Dünya: Insight Mars'ın yüzeyine başarılı bir şekilde iniş yaptı!
    Türkiye: Vakitsiz öten horozun başını keseriz.

TR_Mesut, HazretiDraven ve TexasFurkan bunu beğendi.
  4. TexasFurkan

TexasFurkan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    @MusaErgun bazı şeyleri çok gereksiz yere üsteleyip forum konusunda kavgaya yol açıyosun.
    Gereksiz kelimeler kullanarak diğer insanlarında saygısını bozmak zorunda bırakma.

mackleovermore bunu beğendi.
  5. Pro_Flqsh

Pro_Flqsh Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    s

Sen ne diyon ya Allah Allah çıldırcam. Bu arada ünio çökeli çok oldu.Bu arada Salanda racon diyorsunda gerçek hayatta karşılaşsak abi çekecek mod muşun şu tipe bak allah aşkına d.SADSA çıldırıyorum

6. HazretiDraven

Emekli

Alınan Beğeniler:
    268
    Saygılar abicim :)

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş