1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Moderatörler Arasında ki Çelişki

'UnioCraft Diğer' forumunda GamerOfficial tarafından 6 Eki 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. GamerOfficial

Alınan Beğeniler:
    82
    Merhabalar, bildiğiniz gibi ben GamerOfficial;Kamer. Öncelikle arkadaşlar, kim 5 milyon level ada, 28 Demir Spawner, 50 Golem Spawner yapıp bu serverda banlanmayı göze alır ki? Üstelik bunu auc'a Allah'ın kafasını koyduk diye yedik. Ortada yeterli bi' kanıt yoktu fakat yedik işte.. Eh neyse konuya geçeyim. Öncelikle modlar arasında ceza verme farkları var ad vermeyeceğim X modu aynı düzeyde ss'e ban veya mute atmazken veyahut az atarkan Y modu ya ban atıyor ya da en fazla günlü muteyi, ben bunun haksızlık olduğunu düşünüyorum. Ekte ss leri koyacağım. Eğer ss lere baktıysanız adamın demek istediği şey belli, fakat bildiğiniz gibi aldığım cevap yetersiz kanıt. Fakat benim ss'im atıldığında bu ss'teki ben olsam 7-14 arası mute yiyeceğime emindim. Çünkü benimkine x modu bakmıyor, y modu bakıyor. Elinizi vicdanınıza koyun alta kendi ban yeme (mizin) ss'ini de koyuyorum. Ki; altında zaten yazıyor ''kim almıs bunu amk'' diye. Mute yesek ''amk'' lafından hiç bir şey diyemem haketmişimdir. Konu ile ilgili yanlış anlaşılmamızın videosunuda bırakıyorum alta. Keyifli forumlar, iyi oyunlar.

j6mOaj.png
    Bu ss'te DarkTimeTR auc'a "yarramin's head" koydu fakat 1 gün ban yedi Y Moduna sorduğumda bunun ban sebebi olduğunu öğrendim.

DDpb1y.png
    Bu da ban yeme ss'imiz, dine küfür etsem böyle etmem. Direk küfür ederdim, fakat müslüman birisiyim. Aralarındaki farkı belirteyim Y modu bu ss e baktığında hesabımı sınırsız olarak banladı ve anladığı şey yanlış. Açık arttırmanın altında da belirtildiği gibi bunu kim almış gibi bir soruda bulunuyoruz ama bu ss ciddiye alınıp banlanabiliyor sınırsız şekilde. Diğer ss'e bakıldığı takdirde sadece 1 günlük ban atıp geçiliyor demek istenilen şey açıkca belirtilse de.

2aB3RN.png
    Bu Ss'te ise adamın demek istediği şeyler belli fakat X modu hiç bir şey yapmadı, yetersiz kanıt dedi. Yani demek istediğim benim oyun içerisindeki arkadaşlarıma göstermek amaçlı koyduğum kafayı ve altına bunu kim aldı dediğim bir ss'i dinle dalga olarak algılayan kişiler bunun öyle bir amacı olduğunu düşünmeden yetersiz kanıt diyorlar.

Bu da açıklama videomuzun linki, kafayı clearladık.

Not: Ek olarak; ss lerde adı geçen kişi mühim değil bu kişiler herkes olabilir.

#1 GamerOfficial, 6 Eki 2018
    Son düzenleme: 6 Eki 2018
  2. Slayin

Slayin Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    518
    Öncelikle Merhaba ;

• Her insan gibi bizde hata yapabiliyoruz ve yaptığımız hata bize iletince hemen düzeltiyoruz. ( Tüm yetkililer )

• Attığınız 3. kanıtta oyuncu ''a...... s...... '' yazmış. Acaba siz bu cümleden ne çıkardınız ? sadecene baş harfleri olan kelimelerden

• Bir insan neden ''allahın kafası'' isimli bir eşyayı ihaleye koyar ki ? bu kim yaptı ve ya bu kimin yaptığını sorgulamak için mi ?

• Lütfen itirazlarınızı destek kısmından yazınız. Ve forumda propaganda yapmayınız.

3. GamerOfficial

Alınan Beğeniler:
    82
    3. Kanıtta seni seviyorum falan mı diyor size göre?
    Açıklamayı iyi okumamışsınız, zaten ss'e iyi bakarsanız ''Kim almıs bunu a...'' yazıyor. Yani: niye böyle bir şey var gibisinden. Allah'la dalga geçme söz konusu değildir.

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş