1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Lagın farklı bir boyuta gecmesi

'Skyblock' forumunda iByKoyucu tarafından 11 Şub 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. iByKoyucu

iByKoyucu Ah shit, were go again

Alınan Beğeniler:
    16
    Öncelikle herkese Yakşamlar

Bildiğiniz gibi UnioCraft Skyblok sunucusunda uzun süredir bulunan ve her hangi bir önlem yada altyapı yapılmamış bir lag sorunumuz bulunuyor. Yetkililer değil bilgi vermek bizim sorularımızdan kaçarken bizde bu lagla baş başa kalıyoruz.

Bu lag bize neler mi kaybettiriyor işte hepsi:
    • Spawnerlar artık para kazandırmıyor.
    • Chat te iletişim zorlaştı (Büyük bir çoğunlukla mesajlarımız gecikmeli olarak gidiyor).
    • Spawner ve kredinin değerlerinde gereksiz artış veya düşüş yaşanıyor.
    • Lagdan dolayi oyun zevkimiz tamamen azaliyor.
    • TAB büyük bir çoğunluğu inaktif oyuncu
    • Afk lar arttığı için LAG daha da artış gösteriyor.
    Yazın Factionsu silip yaz sonuna yetiştircez dendi 3 ay haber alamadık kimseden.
    Şimdi inceliyorum bakiyorum en son güncelleme haberi 10 kasımda paylaşılmış.
    Bugün 11 Şubat 2020 üç ay bir gündür biz güncelleme bekliyoruz. Ama değil güncelleme @UnioDex den herhangi bir haber bile alamıyoruz. Bence bu işin boku çıkmaya başladı. Tamam eyvallah kolay değil ama siz bi ise başlayacaksınız arkanıza büyük bir oyuncu kitlesini alıcaksınız ama 3 ay boyunca onlara herhangi bir şey vermiceksiniz. Ben bunu tamamen üşengeçlik olarak yorumluyorum.
    Saten yine bitmeyen Final haftaları başlamış durumda. Ben umudumu kestim bari umudunu kesmeyen oyuncular için birkaç bilgi paylaşın
    @UnioDex @ArdaGnsrn

StanSoulfly ve nuribyt bunu beğendi.
  2. iDonsuzEmirTR

iDonsuzEmirTR Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    17
    Factions yazdan önce açılmayacak dendi boşuna bekleme derim.

3. iByKoyucu

iByKoyucu Ah shit, were go again

Alınan Beğeniler:
    16
    Factions umrumda bile değil benim bahsettiğim şey En son 3 ay önce güncelleme gelmiş olması.

4. nuribyt

nuribyt Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    valla adam haklı +1

iByKoyucu bunu beğendi.
  5. StanSoulfly

StanSoulfly Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Bu yazdıklarınız ve verdiğimiz destekler inşallah gerekli mecralarda seslerini duyurur ve yönetim ekibi işinin başına döner.
    Bu yazıyı destekliyorum.

iByKoyucu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş