1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Duyuru Kredi Sistemine Geçiş Yapıldı!

'Duyurular' forumunda UnioDex tarafından 30 Nis 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Videolu Tanıtım:

Kredi Sistemi Nedir:

Kredi sistemi sitemizin yenilenmesi ile birlikte sunucumuza gelen bir özelliktir. Artık VIP, Spawner, Edit Item almadan önce kredi yüklemeniz gerekmektedir. Kredi yükledikten sonra Market bölümünden istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ya da Kredi Çeki Sistemini kullanarak istediğiniz kişiye kredi gönderebilirsiniz.

Neden Bu Sisteme Geçiş Yapıldı:
    Yaşanan ödeme sorunlarında işimizi daha da kolaylaştırmak için, Kredi Çeki Sistemi ile dolandırıcılığı azaltmak için ve kampanyaları daha kolay yapabilmemiz için geçiş yapıldı.

Nasıl Kredi Yüklenir:
    Market bölümüne girdikten sonra Kredi Yükle sekmesine tıklayın. Bir ödeme yöntemi seçtikten sonra yüklemek istediğiniz kredi miktarını girip (Eğer faturasız mobil ödeme yöntemi ile alıyorsanız bu adımı atlayın. Kredi miktarını daha sonra seçeceksiniz.) hemen al butonuna tıklayın. Ödeme işlemini başarıyla tamamlarsanız krediniz hesabınıza anında yüklenecektir. Mevcut kredinizi Market sayfasındaki sağ bardan görebilirsiniz.

#1 UnioDex, 30 Nis 2017
    Son düzenleme: 17 May 2017
    User_40 ve xFortuneHDD bunu beğendi.
  2. DuranBanka

DuranBanka Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    hack açan birinin videoya aldım nereye atıcam bilmiyorum lütfen söylermisiniz

3. Murat_US

Murat_US Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
  4. SabanOgluSaban

Alınan Beğeniler:
    39
    Gerçekten Güzel Bir Sistem :)

5. NoHaxJustCagri

Alınan Beğeniler:
    0
    Cok basarılı

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş