1. Bedava Minecraft Premium Hesabı almak artık çok kolay! Hemen tıkla ve bedava Minecraft premium hesabı sahibi ol: bedava.minecraft.al
 1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Kredi Piyasaları

'Skyblock' forumunda MassoMembers tarafından 28 Haz 2018 tarihinde açılan konu

 1. MassoMembers

  MassoMembers Oyuncu

  Katılım:
  18 Kas 2017
  Mesaj:
  6
  Alınan Beğeniler:
  5
  Şu kredi piyasasının artık düzelme vakti geldi bununla UnioCraft yetkilileri ilgilenmeli artık oyuncular ne yapsa nafile sunucunun boşluğundan oyuncu gelmemesinden şikayetleniyorsunuz e 80m kredi piyasasını görünce adamlar dururmu tabi kaçar 1m kasmak rütbesiz bir oyuncu için işkence ki 80m i nasıl kasacak birde bunun golem,demir spawner alma durumları var golem spawner 350m e kadar çıktı demir spawner 1.5 t ye kadar çıktı e oyuncular tabiki durmaz bi an önce el atılmalı piyasaya.Her oyuncu kafasına göre kredi alıp satamamalı.
   
 2. Externity

  Externity Oyuncu

  Katılım:
  2 Haz 2017
  Mesaj:
  12
  Alınan Beğeniler:
  7
  --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 28 Haz 2018 ---
  son gelen büyük güncelleme yüzünden böyle oldu piyasa
   
  #2 Externity, 28 Haz 2018
  Son düzenleme: 29 Haz 2018
 3. Arwin1

  Arwin1 Oyuncu

  Katılım:
  6 Şub 2016
  Mesaj:
  128
  Alınan Beğeniler:
  133
  Haklısın fakat piyasayı oyuncuların belirlediğini söylüyorlar.Kredi sorunu son 9 aydır devam ediyor.Sorunun asıl kaynağı oyuncuların kredi çekip Skyblock sunucusunda oynamamak istemesi.Bunun nedeni ise söylediğin gibi kredi,Golem Spawner,Demir Spawner'ın fiyatının oldukça yüksek olmasıdır.Ayrıca reklam yapılmayan süreç de çok etkiledi.
   
 4. Externity

  Externity Oyuncu

  Katılım:
  2 Haz 2017
  Mesaj:
  12
  Alınan Beğeniler:
  7
  Çok kampanya oluyor bu yüzden oyuncular kampayadan önce kredileri stokluyor ve kampanya olunca harcıyor bu yüzden oyuncular da kredi kalmıyor ve kredi piyasası artıyor
   

Bu Sayfayı Paylaş