1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions Klan Yetkisi

'Kapanan Konular' forumunda RoodyMood tarafından 14 Eyl 2017 tarihinde açılan konu

?

Klan İçi Yeni Rütbe Getirilsin mi?

1. Getirilsin

2. Getirilmesin

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. RoodyMood

RoodyMood Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Klanlar için yeni bir yetki rütbesi getirilmesini istiyorum. Klan içerisinde klan lideri ve klan moderatörleri her zaman oyunda olmayabilir. Moderatör almak istesek de kimseye o kadar güvenemiyoruz. Biz oyunda olmadığımız zamanlarda ise klan üyeleri klana alım, claim atma, klandan atma ve en önemlisi düşman ve dost klan konularında klanda yetkili birisine ihtiyaç duyuyor. Benim önerim klanlar için moderatörden daha düşük yetkili biri olmalı. Unclaim ve ownerlı arazide blok koyma yetkisi olmamalı. Klandan birilerini atma veya alma konusunda da 1 kişi attıktan veya aldıktan sonra belirli bir süre klandan kişi atamamalı ve alamamalı ki klan yöneticilerinden habersiz power hızlı düşmesin(Klana eksi powerlı hesaplar sokabilir). Aynı şekilde claim atma yetkisi de 20-25 gibi sınırlanıp arazi sayısını çoğaltarak ve daha sonra klan powerını düşürüp önemli arazileri başka klanlara aktaramamalı. Lütfen değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi ve anketi oylamayı unutmayın. İyi Oyunlar.

Shynauu bunu beğendi.
  2. CeziLixx

CeziLixx Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Bence Getirilmez O kadar Eksik Varken bu çok arka planda kalır. yapılsa bile çok bi yetkisi olcağını sanmıyorum.illaha onunda bugunu bulurlar.
    Sanmıyorum Gelceğini..
    İyi Forumlar

3. DarkMavisi

DarkMavisi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Bence Getirilmemeli Çok Gereksiz Bişe Daha Fazla Mod Olursa Daha Uygun Olur Ve Birini Klandan Atıp bi süre Atamaması Saçma Durmuş.

xKaanMystic bunu beğendi.
  4. CeziLixx

CeziLixx Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    DarkMavisi Bencede Getirilmemeli Bende Öle Düşünüyorum.

5. RoodyMood

RoodyMood Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Klana daha fazla moderatör alalım diyorsunuz iyi güzel diyorsunuzda şuana kadar moderatör olarak aldığım hatta iyi tanıdığım kişiler bile ihanet etti. Ve benim için klanım, claimlerim ve klan kalem önemli. Tabi sizin görüşlerinize de saygı duyuyorum. Eğer getirilmese de çok sıkıntı olmaz yine biz klanda online olur bir şekilde yürütürüz o halde. Klan içinde yetki isteyen arkadaşlar oluyordu belki yetkileri sınırlandırılmış bir rütbe getirelebilir diye düşünmüştüm. Uzaktan gereksiz gibi düşünmeniz normal ama bir klan yöneticisi olsanız bunu iyi anlardınız. Ben 2 dakika afk kalıyorum klan arkadaşım gitmiş neutral olan birinin tuzağına düşmüş ve doğal olarak o bize saldırabiliyorken biz onun claiminde olduğumuz için saldıramıyoruz, sonrasında arkadaşım bana kızıyor niye enemy atmadın diye. Bu sorunlardan sadece bir tanesi. Bir çok moderatör de almak mantıksız. Çünkü moderatörün yetkileri klan liderinin yetkileriyle %95 aynı. Ve bende bunu istemiyorum. Benim düşüncelerim bu yönde. İyi Oyunlar.

6. CeziLixx

CeziLixx Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    RoodyMood Görüşüne Saygı Duyarım Ama Herkezde yetki olduğunu düşünürsen ne anlamı kaldı ?????
    Mesela Tuzağa düştün enemy deilsin zaten factionun tadı orda
    senin tuzağınada adam düşer sende orda zevk alırsın o yüzden bence getirilmemeli
    Sende ts den skypeden konuştuğun arkadaşlarını online kişileri mod yaparsın klan kalene owner atarsın en fazla sethome çekerler basarlar tadı zaten orda factionun

7. DarkMavisi

DarkMavisi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    RoodyMood Görüşüne Saygılıyım ama tanıdıgın kişilere vermen daha anlamlı olur yetki veremesende çok aktif kalman lazım ozaman ve zaten Servere baya şey lazım Cezilixx in dedigi gibide Arka Planda Kalır.

8. MrDisable

MrDisable Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    205
    Aşırı karışıklık oluşur.

xKaanMystic bunu beğendi.
  9. Tibzah

Tibzah Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    Gereksiz olur ztn onu ayarlamak imkansız gibi birşey

10. Cloudness

Cloudness Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    81
    Skyblock Da Bulunuyor Facada Gelmeli Bencede Güzel Birşey.

11. MrDisable

MrDisable Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    205
    SkyBlock ve Fac farklı sunucular diğer swler gibi oyunu unutmamızı sağlayacak eklentilere gerek yok.

SenihReizz ve xKaanMystic bunu beğendi.
  12. xKaanMystic

xKaanMystic Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Ben eski oyunculardanim ve bu fikre katilmiyorum. Bir insan zaten aktif ve guvendigi kisilere mod verir bir insan oyuna ayda 1 giren birine guvenmiyorsa ona neden mod versin? Aktif biri zaten fazla aktiflikten vs. O klana fazla emek verirse oda mod olmayi hakeder

SenihReizz bunu beğendi.
  13. xBR0TH3R_

xBR0TH3R_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    97
    Gereksiz olur hem bunu yapma ihtimali yok diye tahmin ediyorum

14. Shynauu

Shynauu Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    14
    Güzel olabilir veyahut 'Moderatör' tagını SrModeratör ve de Moderatör olabilir.

15. iPriemnik

iPriemnik selam
    VIP

Alınan Beğeniler:
    263
    Gereksiz

SenihReizz bunu beğendi.
  16. SpiritCrusher

SpiritCrusher Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    68
    Böyle bir şey yapılması şu an gereksiz duruyor. Öneriniz için teşekkür ederiz.

SenihReizz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş