1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

KitPvP Ping Sorunu

'HackPvP' forumunda SexAura tarafından 12 Şub 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. SexAura

SexAura Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    51
    Öncelikle merhaba
    ben uzun süredir kit pvp ye başlayıp bırakıyorum başlayıp bırakıyorum başlamamın sebebi arkadaşlarım bırakmamın sebebi ise ping ben böyle bir destek açtım diye hatırlıyorum ve bana verilen cevap ise sizden kaynaklı ve görüyorum ki neredeyse bütün eski oyuncular MAP VE PING den şikayetçi ben mapden çok,pingin artık çok sorun yarattığını düşünüyorum ben hilemde ki aurayı açmadan da 150 200 ping arası alıyorum :)
    bu sorunu yaşayan arkadaşlarım forum açmış ve gördüğüm kadarıyla her hangi bir mod veya kurucu yorum yapmamış artık bu sorunu düzelticekmisiniz yada sebebini söyleyebilecekmisiniz bizden mi kaynaklı yoksa sizden mi
    ve ayrıca kitpvp ile çok ilgilenilmediğini de düşünmemek elde değil o kadar forum açılmış bakan cevap veren mod yada kurucu yok :)
    ve ayrıca kitpvp de bir aralar benim tabirimle taba bastığında normal oyuncudan çok vip vardı yani ilgilenilmemesi biraz garip yada ilgileniyorsunuz biz anlamıyoruz :)
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 12 Şub 2018 ---
    @UnioDex @MountBANK
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 12 Şub 2018 ---
    bazı kelimeleri çok kullanmışım kusura bakmayın

2. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    KitPvP konusunda hem desteg hem forum konusu olarak bir çok kez belirtildi.Bu sorunnun şikayetcileri arttığı için sorun güncelleme ile düzeltilecek ...

Bu Sayfayı Paylaş