1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

KİTPVP

'HackPvP' forumunda TheYouPro tarafından 19 Oca 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. TheYouPro

TheYouPro Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    90
    Selamün Aleyküm ben Emir. KitPvP oyuncusuyum uzun süredir KitPvP yi oynuyorum. 2015,2016 yıllarında kitpvp 50 60 çekerken şimdi 6 çekiyor 10 çekiyor ne garip dimi. Bunun nedeni ise KitPvP ye cok önceden güncelleme gelmemesi ping sorunundan sıkıldık 2016 yıllarında 50 60 aliyorduk şimdi 120 130 civarlarinda interneti iyi olanlar yani 50 60ping alanlar lucidin lock viewyile kovaladiginda kaçamiyoruz. Bir videoda adamın pingi 57 oluyor 80 üzerini geçmiyor. KitPvP nin onlinesi düşükde olsa gene vip çekenler oluyor ve hayla KitPvP yi seven var. Factions gibi çekmesede KitPvP o kadar emegimiz var kimse bırakıp gitmek istemiyor. KitPvP ye bizi şaşırtıcak yeni güncellemer bekliyoruz özellikle speed engellenirse çok iyi olur. İyi günler diliyorum tüm UnioCraft ailesine.!

TheYouPro

xDonsuzEmirTR_V2 bunu beğendi.
  2. xBrokenHeart

xBrokenHeart TheGoldEllipse kardesimin vipi h.o

Alınan Beğeniler:
    6
    Haklisin keske yeni guncellemeler gelse suan guncelleme diye map degistiriyorlar sadece eskisi gibide vurmuyor killaura vs ler 1dk almiyor artik

3. NaughtyTimothy

Alınan Beğeniler:
    0
    Haklisin Dostum Eskiden 80 90 Çektigini Görmüstüm Fakat Şuan 8 Çekiyor Ne Kadar İlginç.

4. TheGoldEllipse

Alınan Beğeniler:
    1
    Afedersinizde Kitpvpnin bi yerine gömdünüz koyduğunuz ncp ve map bizim gibi oyuncular için hiç uygun değil map yaparken bize sormanız daha güzel olabilir

5. xXxQinjXxX

xXxQinjXxX Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Ne Kadar Güzel Demişşin Haklısın

6. _1godd

_1godd Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Kesinlikle katılıyorum zaten bununla ilgili 2 3 tane konu açmıştım daha önce olumsuz cevap gelmişti eski maplerde pingim 40 50 iken simdi 180 adamlardan kaçamıyoruz map çok dar max 20 kisi çekiyor simdi sw güncelleme gibi bir şey olursa çok oyuncu gelecegine inanıyorum

7. Tyraqx

Tyraqx Tiyrex '

Alınan Beğeniler:
    12
    2016'daki kitpvp yi istiyoruz.
    Gonza_Client and xLuzius.

8. IMatheus_G0D

IMatheus_G0D Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Doğru Söyluyorsun Eskiden Serverda 100 Ms Üstü Almıyordum Şuan 241 Ms Oynuyorum

9. RexHD

RexHD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Öyle birşeyde Zaten size sorulmaz Uniodex ve modlar hileden çok fazla anlamıyorlar map yaparken hilelere pek dikkat etmiyorlar build e ve çekilen vip durumuna göre o servere emek veriliyor .

10. xBrokenHeart

xBrokenHeart TheGoldEllipse kardesimin vipi h.o

Alınan Beğeniler:
    6
    stepin takilma durumuna kadar biliyorlar sorun etme

11. MyTeacher

MyTeacher Selamın Aleyküm Adım Taha....

Alınan Beğeniler:
    2
    Eski map gelsin kitpvp yeniden 50 60 kişiyi bulur 2016larda bi ara 100/100 olduğunu hatırlıyorum ya ben şimdi 5 10 kişi var ping sorunuda düzeltilsin kitpvpnin

12. cbr250

cbr250 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Eski Map İstiyoruz Agaaa

13. XxxCreonXxx

XxxCreonXxx Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Artik KitPvP devri bitti ve Sanali herkez birakti + olarak geneli de fake nickler ile factions da oynuyor Unioda .d mesala ben xd

14. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    @UnioDex biliyosunuzki şu aralar çok fazla işe var.Bu sebeple fazla ilgilenemiyo.Ama bu konu sıkıntı olmaya başladı.İşler hafifleyince bu sorunda halledilecekdir :)

15. xLuisPvPx

xLuisPvPx Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Mükemmel Bir Konuşma :)

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş