1. Bedava Minecraft Premium Hesabı almak artık çok kolay! Hemen tıkla ve bedava Minecraft premium hesabı sahibi ol: bedava.minecraft.al
 1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Küfür,Mute,Ban Durumları...

'Skyblock' forumunda MassoMembers tarafından 2 Tem 2018 tarihinde açılan konu

 1. MassoMembers

  MassoMembers Oyuncu

  Katılım:
  18 Kas 2017
  Mesaj:
  6
  Alınan Beğeniler:
  5
  Öncelikler Merhaba,başımıza çok sık gelen şahsiyete küfür gibi konularda cezaların hafif kalması ve cezasını çekse bile 2. 3. 10. hesabını açıp aynı hareketleri tekrarlaması buna bir çözüm getirilmeli çoğu kişi şikayetçi bundan mesela ip mute tarzı yada ip ban gibi birşeyler bunlarda çözüm olmuyor kişi başka bilgisayardan başka internetten v.b. hesap açıp tekrar geliyor aynı işlemi tekrarlıyor en kısa zamanda buna bi çözüm getirilmeli bence.Eski hesabımda sadece 3 harfli bir küfür kısaltması yazdığım 1 gün mute yemiştim kişi veya kişiler herkesin şahsi,maddi ve manevi değerlerine küfür hakaret ediyor ama sadece 14 gün mute ile kalıyor.
  Teşekkürler...
   
  ODCaner ve Externity bunu beğendi.
 2. Wondercrafter

  Wondercrafter Oyuncu

  Katılım:
  17 May 2014
  Mesaj:
  47
  Alınan Beğeniler:
  46
  Merhabalar, en etkili bir şekilde IP ban atarak engellenebiliyor. Bunu da IP adreslerini sıfırlayarak atlatabiliyorlar. Maalesef teknik olarak bir çözüm mümkün değil. Ancak gelişmiş bir küfür koruması geliştirilirse, bu kadar kolay küfür edemezler. Şuan ufak bir koruma mevcut ancak geliştirilmesi gerek. Otomatik sistem tarafından en fazla 1 saate kadar cezalandırılıyorlar. Bu arada ağır küfürlerde 14 güne kadar atılıyor. Tekrarı olursa sunucudan süreli olarak uzaklaştırmaya, hatta kalıcı olarak uzaklaştırmaya kadar gidiyor.
   
 3. Arwin1

  Arwin1 Oyuncu

  Katılım:
  6 Şub 2016
  Mesaj:
  128
  Alınan Beğeniler:
  133
  Küfürden ban yersin tak yazarsın desteğe iyi hal indirimi devam et.:wink:
   
 4. KevinNightfire

  Katılım:
  14 Tem 2018
  Mesaj:
  34
  Alınan Beğeniler:
  7
  Size katılıyorum

  -İyi Forumlar!
   
 5. Wondercrafter

  Wondercrafter Oyuncu

  Katılım:
  17 May 2014
  Mesaj:
  47
  Alınan Beğeniler:
  46
  Bu dediğiniz şey bir çözüme kavuşturulamaz. Sadece iyi bir küfür koruması olursa bu sorun ortadan kalkabilir.
   
 6. Treqh

  Treqh KocaEli - Gebze

  Katılım:
  5 Şub 2017
  Mesaj:
  124
  Alınan Beğeniler:
  237
  Bunu gerçekleştiren birisi olarak şunu söylemek gerekir. Evet haklısınız chat'in anası ağlatılıyor. İp Mute zaten gerekdikçe atılıyor. Bu arada mutelerimiz 30günden aşşağı inmiyor. Bazen insfali Mod. arkadaşlarımız 3günde atabiliyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş