1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Huniler

'Skyblock2' forumunda Krusher99 tarafından 8 Şub 2018 tarihinde açılan konu

?

Hunilerden memnun musunuz?

1. Evet menunum.

0 oy
    0.0%
  2. Daha iyi olabilir.

33.3%
  3. Keşke dediğin gibi olsa tek sorun o.

16.7%
  4. Hayır hiç memnun değilim.

83.3%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Krusher99

Krusher99 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Hunilerle ilgili sorunlardan hepimiz şikayetçiyiz. İster skyblock2 ister faction ister asit adası. Özellikle de sistem
    kuranlar, kurmayı sevenler ve kurmak zorunda kalanlar. Ben şahsen sadece şu sorundan yanıyorum ;
    huniler tek tek aktarması gerekiyor ama muhtemelen aktarmayı hızlandırması açısından 32, 32 aktarıyor.
    Bu ben ve benim gibi sistem kuranları özellikle de hunili sistemlerde ne yapacağımızı şaşırıyoruz.
    Tüm sistemleri tek tek kontrol etmemiz gerekiyor, devamlı olarak her yeri kırıp kontrol etmemiz gerekiyor.
    Bu durumun en yakın zamanda halledilmesini umuyorum. Yada neden tek tek değilde 32 32 olması gerektiğini öğrenmek istiyorum.
    Saygılarımla Krusher99...

Klymenos ve mackle bunu beğendi.
  2. SlayerBaskan

SlayerBaskan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    114
    Huniler sunucuda çok fazla laga sebep olabilmekte. Bunun için böyle bir sistem kullanılıyor diye biliyorum. Ama tabii ki daha iyi olabilir.

Krusher99 bunu beğendi.
  3. Krusher99

Krusher99 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Şahsen bazı sistemlerim de mesela bir eşyanın 63 tane olması ve 64 tane olunca bir tanesinin aşağı düşüp sistemin yeniden sıfırlanması lazım ama 32 tane birden gidince sistemin tamamı çöküyor ve kullanılmaz oluyor. Benim yandığım tek konu bu.

Tibzah ve SlayerBaskan bunu beğendi.
  4. mackle

mackle Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    22
    Asit adası gibi huni sınırı olmaması ve tarım ürünlerinin fiyatının artması gerekiyor. Ayrıca marketteki ürünlerin satış miktarıda arttırılabilir. 32 , 16 gibi miktarlar yerine stack stack satılmalı. ./envsat komutu skyblock2 için çok önemli ve uvipler için büyük bir anlam taşıyor. Ama diğer oyuncularında ürün satışlarında biraz daha merhametli davranılması gerekiyor. Huniler yüzünden kamış , karpuz , balkabağı farmlarını yapmakta ayrı bir sorun. Çoğu oyuncunun şikayet etmesi veya skyblock2 sunucusunu oynamamasının temel sebebi bu. Hunilerin o şekilde çalışmamasının sebebide sunucunun veri iletiminde hunilere aşırı veri gönderip lag , gecikme gibi sorunları önlemek için. Bunun mantıklı olduğunu düşünüyorum. Bence yakın zamanda tüm sunuculardaki oyuncuların fikirleri alınmalı ve bu fikirler doğrultusunda bir anket konusu açılmalı. Oyuncular kendi sunucularındaki sorunları kendisi öneri şeklinde sunup aynı sunucuda oyuncu tarafından eleştirilmeli. Bunu yaparkende yine VIP , UVİP olan oyuncuların hakları ve ayrıcılıkları korunmalı , diğer oyuncuların oyun deneyimi iyileştirilmeli. İnsanlar oyunu oynarken keyif almalı , ne kadar zaman geçireceğini kendisi belirlemeli , para kazanmak için yaptığı farmların mahsullerini satarken saatlerini harcamamalı. Ayrıca @Krusher99 gibi bu tür meseleleri forumda tartışmaya açık olmalısınız. Öneri , fikirlerinizi sunmaktan çekinmemelisiniz. Güzel bir konu olmuş , ellerine sağlık @Krusher99 . Herkese iyi oyunlar dilerim.

Krusher99, CarnagePunchersS ve Klymenos bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş