1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions Huni, Dropper ve İksir Standı ile Yaptığım İksir Makinesindeki Buglar !

'Bug Bildirimi' forumunda WilldClaws tarafından 19 Haz 2018 tarihinde açılan konu

1. WilldClaws

WilldClaws Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    1.12.2 sürümü ile Factions'a girip eskiden yaptığım iksir makinesini denedim ama sorunlu çalıştı.
    Dropper'den çıkan item hunide ilerlemiyor ve iksir standına girmiyor.

1.8 sürümünde ise başka bir şey oluyor... İtem hunide ilerliyor fakat iksir standına ulaştığında şişe koyma kısımlarına giriyor ve ayrıca item'lerin sıra sıra gitmesi gerekirken dropper'da ne kadar varsa o kadar çıkıyor yani hepsi aynı anda huniye giriyor.

Örnek video linkleri:
    1.8:
    1.12.2:

oyunimparatoru bunu beğendi.
  2. TahaYigit

TahaYigit Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    13
    1.12 sürümü yeni çıktığından dolayı, sunucuda bu sürüm ile ilgili buglar olabilir. Pluginleri biz geliştirmediğimizden dolayı bu drumu plugini yapan arkadaşlarımızın düzeltmesi gerekiyor.
    (Sorun 1.12 de olabilir çünkü pluginler uyumlu olmayabilirler)

3. AhirEvrenliKiz

Alınan Beğeniler:
    3
    1.8 deki hatayı 3 şişe yerini doldurarak geçirebilirsin bu kadar

4. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    anlamadım banada anlatır msn

5. IksirMarketi

IksirMarketi Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Selamün Aleyküm SkyBlock 1 sunucusunda bendede böyle benzeri bir bug var. İksir Standlarımın hepsinde Görünmezlik İksiri var ama alamıyorum sürüm 1.8.9 ama yinede alınmıyor iksir standlarından iksirler lütfen hem skyblockta hemde factionsda bu konuyla ilgilenin @UnioDex

6. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    Sky blockta görunmelik iksiri kullanımı engellendi o yüzden alamazsın ama factide bug

Bu Sayfayı Paylaş