1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Ghost Client'ler..

'Factions' forumunda Tyraqx tarafından 21 Oca 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. Tyraqx

Tyraqx Tiyrex '

Alınan Beğeniler:
    12
    Merhaba, UnioCraft.Bu gün Factions olsun neredeyse tüm sunucularda olan birsey dan bahsedeceğim.Son zamanlarda ghost Client'ler kullanımı aşırı artti. Adamlar labbu mis kullanıyorum diye geçinip Ghost client kullanıyorlar.Bama kalırsa Servere sadece 1.8 ile gidilsin ve sadece optifine aktif olsun. Eğer önlem alınmaz ise Bu hileler bitmeyecek. Factions turnuvasını kazanan kişilerin hepsi aynı hileyi kullanıyor.Bunuda Kabul etmiyorlar.Oyuncuların Yarisi daha önceden illegal durumlardan ceza aldılar. Bu güncelleme yapılır ise Turnuvanın tekrarlanmasını arz ederim
    ..

2. ihsannos

ihsannos -SlayeR-

Alınan Beğeniler:
    30
    Bence Turnuvayı Tekrarlamazlar Ama Bunu İçin Önlem Alabilirler.
    @UnioDex

3. ZylowZ

ZylowZ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    Bunu diyen sizmisiniz dostum gc den kaç kere ban yiyen sizsiniz hayla senin yt de hile video var bencede önlem alınmalı o zaman görürüz.

4. Tyraqx

Tyraqx Tiyrex '

Alınan Beğeniler:
    12
    Benim sadece size lafım yok milletin hakkina girmeyin.

5. ZylowZ

ZylowZ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    Yav kardeşim milletin hakkına girdiğimiz filan yok forge kullanıyorum ona bile gc diyorsunuz videomdaki combo videolarıma bile gc dediniz forge ile giriş yapmama rağmen .ayrıca gc den kaç defa ban yiyende sizsiniz birinin hakkına giriliyorsa sizin gibiler yüzünden.

6. Tyraqx

Tyraqx Tiyrex '

Alınan Beğeniler:
    12
    Unutma bunu ; Herseyin ghost'u var...

7. MaitreShynei

MaitreShynei Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Bak kardeşim HackExpert ay pardon JustExpert klanında bir çok kez oyuncu banlattım.Kimse klanıma laf atmasın.Siz kendi klanınıza bir çeki düzen verin.Adamlarınız 10 blokdan vuruyo ban yiyo itiraz ediyo.Klanınız kendi videosunda hack açan bir klan.Durmadan ban yiyip oyna geri gelen bir klan.Bir cok oyuncuyu ornek verebilirim.

8. AlperBey_V4

AlperBey_V4 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    28
    Katılıyorum. bence mod kullanımı yasaklanmalı ve cps sınırı konulmalı.

9. Tyraqx

Tyraqx Tiyrex '

Alınan Beğeniler:
    12
    Klanla ilgili dalga geciyorsun. Bu kadar yüzsüz bir insansın işte... (Yüzsüzlüklerini Yazsam Sığmaz.)

10. bulletswitch

bulletswitch Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Haklısınız kaan bey.Hacklere karşı klanca dolaşırken sıkıntı olmuyor fakat tenhada denk gelince ciddi maddi zararlar cikiyor ki turnuvada reach,internete vurma ki benim internetime vurdular.öyle mevzular kısaca haksız kazanç.

Tyraqx bunu beğendi.
  11. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    İnternete vurma olayına @UnioDex de karşı ve farketti.Sebebi ise TS3 üzerinden oyuncuların IP adresileri bulunuyo ve internete zarar veriliyo.
    Aslında bu konular için başka bir program kullanıla bilir.Discord sistemine geçilebilir.Bunları çok bilmiyorum.TS3 kullanıcısı yalan soylemeye gerek yok ban yiyince banını kaldırıyo ve bende yapıyorum.Aslında yanlış ama nefsimize hakim olamıyoruz.
    Ghost olayına gelirsek.UnioCraft Hack koruması konusunda iyi bir durumda deyil.Bu sebeple Factions da onlarca saat harcayıp kazandımız itemler hile olmadımız takdirde koruma tarafindan atılıyoruz ve itemler gidiyo.Bu sebeple hile koruması daha iyi bir hale getirilene kadar beklicez.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 22 Oca 2018 ---
    Yuzsuz benım ha?
    Turnuvada Serenity hack kullanan biz deyildik.Yuzsuzluk sizin klanınıza ait bir kavram.Klanla dalga geçmiyorum haliniz ortada Uvip çekip çekip ban yiyosunuz?
    Bu sebeple yanlıslıkla HackExpert yazdım.Benım ne yazcama sen karar veremessin bu benim kendi düşüncem HackExpert klanının oyuncusu.

ZylowZ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş