1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Factions'ta Vip Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

'Factions' forumunda Kyuubei tarafından 30 Haz 2017 tarihinde açılan konu

?

Sizce bu rehber yararlı mı ?

1. Evet

15 oy
    78.9%
  2. Hayır

0 oy
    0.0%
  3. Bazı eksikleri var

4 oy
    21.1%
  1. Kyuubei

Kyuubei Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    24
    Merhaba arkadaşlar ben Emir Taşseten. Bugün hazırda kampanyalar devam ederken size VIP rehberi yapmak istedim. Bu rehberde yeni başlayan ve VIP'lerin özelliklerini tam olarak bilmeyen oyuncular için örneklerle size VIP'leri tanıtmak istedim. Dilerseniz fazla uzatmadan konuya geçiyim. :p

VIP 10 ₺
    En ucuz VIP ile karşı karşıyayız. Ekonomik fakat çok avantajlı değil. Eğer ben her dakika para kazanırım ben tam bir madenciyim diyorsanız önceliğiniz PvP'den çok para kazanıp ve parayı, krediye çevirmek ise bu VIP tam size göre. Çünkü Bu VIP size Elmas ve Zümrütlerle dolu bir maden kazandırıyor Fakat; bu VIP'ın Boss'u Sadece Protection4 set veriyor bu da savaşta sizi 2-3 set geriye atıyor. ''Yok canım. Ben paramıda kazanırım setimide alırım kredimide diyorsanız, direkt /warp vipmaden yazarak işe koyulabilirsiniz. Ancak; oyunun size verdiği kazma ile para kazanmak pek de mümkün değil. İmkansız mı ? O da değil. Benim size önerim; Bu VIP'nin yanında birde Edit Kazma Satın almanız. Sadece 20₺ ile artık tüm VIP masraflarınızı oyundan bile karşılayabilirsiniz.

VIP+ 20₺
    Ben para kazanmak istiyorum ama PvP'den de vazgeçemem diyorsanız Elmas ve Zümrütler içinde Yüzerken Protection 4 Unbreaking 3 setlerin keyfini çıkartırsınız. /warp viphammadde ile VİP+ hammaddesine gidebilirsiniz. Dediğim gibi oyunun size verdiği kazma ile kasılmanız kolay olmayacak yine önerim Edit Kazma almanız. Yaklaşık 1t500m gibi bir para kazanırsanız ki bu çokta zor değil 20 Kredi toplayabilirsiniz. VIP+'nın para kazanma yolu VIP ile aynı diyebilirsiniz ama, VIP+ Hem set satarak hem de ayrıca sete ayrı bir bütçe ayırmadan para kazandığını unutmayalım.

UVIP 30₺

./fly komutu sizce mümkün mü ? UVIP ile mümkün. /fly Komutu ile Havada uçarken P4 UNB3 ile klanınız için savaşın Efsanevi yapılar yaparken, zorluk çekmeden binanızı tamamlayın. Unutmadan söyleyeyim elmas ve zümrütlerin yanında elmas blok, zümrüt blok ve altın blokları kazmanın zevkini çıkarın altın blokları saklayıp, büyülü altın elma yapabilirsiniz. Böylece büyülü altın elma bütçesinden kurtulmuş olursunuz. Yine önerim "Edit Kazma" almanız yanında. Ancak bu seferde sizi bloklar yavaşlatacaktır. "Benim param var aman." diyorsanız, Madencinin Rüya Kazması önerim.

UVIP+ 50₺
    ./fly, Onlarca VIP komutu, VIP Market VIP ödülü, elmas zümrüt altın bloklu efsanevi madenin yanı sıra UVIP+'da Efsanevi en güçlü zırh ve Boss'u bizlerle. P5 KIR4 veren bu VIP türü bir başka dostum. Madendeki blokların sayısı UVIP'e oranla çok çok fazla iken para kazanmak daha kolay Benim önerim bu VIP'nin yanına Birde Madencinin Rüya kazması almanız. Bir haftada 1T para kazanmanız garanti.

Elimden geldikçe bildiklerimi anlattım. İnşallah yararlı olmuştur.
    Benim Önerim ise 50₺ Bütçe ile UVIP İle Madencinin Rüya Kazması.

TrpeeLz, UnioDex ve Alpergos bunu beğendi.
  2. Alpergos

Alpergos Emekli

Alınan Beğeniler:
    170
    Yararlı bir konu olmuş. Eline sağlık.

TrpeeLz ve Kyuubei bunu beğendi.
  3. SabanOgluSaban

Alınan Beğeniler:
    39
    Yararlı Konu :) Bizi Bilgilendirdiğin İçin Teşekkürler :)

4. PatrickSaFaK

PatrickSaFaK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
  5. _SkyProf_

_SkyProf_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    68
    Güzel fikir,ellerine sağlık.

6. FuryPunch

FuryPunch Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    23
    SkyBlock Kitpvp SG HackPVP Asit Adası Da Yapa Bilirsin.

7. LegenDeviL78

LegenDeviL78 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    8
    Desteğe bakar mısın?

8. CeziLixx

CeziLixx Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Güzel Konu Ellerine Sağlık. :)

9. Kyuubei

Kyuubei Oyuncu