1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Eski Pluginler!?

'SurvivalGames' forumunda vReqtL_ tarafından 6 Haz 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. vReqtL_

vReqtL_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Her ne kadar Survival Games minigamesi oynanmasa da bu konuyu açma gereksinimi duydum. Öncelikle SG oynarken farkettim arkadaş, parti sistemi kaldırılmış. Bu hiç de fena olmamış açıkcası. Çünkü bu pluginler geldiğinden beri eski pluginleri özledim. Hitler, ping vs. olsun eski zamanda çok iyiydi. Az önce farkettim sunucu eski pluginlere geri dönmüş sanırım çünkü hitler, odaya oyuncu girdiği zaman chat'te yazıyor. Ve bu beni heyecanlandırmadı değil. Umarım sunucunun SG'si böyle devam eder veya böyle de kalabilir. Çünkü ne zaman yenilik gelse pingler, hitler değişiyor. Ve bu çok can sıkıcı birşey. Hangi hitlere alışsan güncelleme geliyor. Fakat galiba yeni gelen plugin, eski plugini anımsattığı için böyle kalmasını rica ediyorum. Bunu sadece ben söylemiyorum. Az önce oyuncularda farketmişti. Kısacası eski pluginler gayet iyi, yenilik gelecek ise hit, ping etkilemeyecek şekilde gelmesini arz ederim.

Orakuu bunu beğendi.
  2. mackleovermore

Emekli

Alınan Beğeniler:
    168
    Anladığım kadarıyla gelecek güncellemelerin Survival Games sunucumuzun özünü değiştirmeyecek şekilde olmasını istiyorsunuz. Doğru anlamış mıyım?

iBaySiradanYT, Arwin1 ve HazretiDraven bunu beğendi.
  3. HazretiDraven

Emekli

Alınan Beğeniler:
    268
    Benimde anladigim kadariyla tam da yazmis oldugun gibi:)

4. HyperOfStrike

HyperOfStrike Emekli Moderatör
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    362
    Öneri dikkate alınacaktır, bildirimleriniz için teşekkürler.

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş