1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel Eski Factions Ve Skyblocku Asit Adasina Güncelleme İstiyoruz !

'Öneri ve Fikirler' forumunda AhirEvrenliKiz tarafından 24 Mar 2019 tarihinde açılan konu

1. AhirEvrenliKiz

Alınan Beğeniler:
    3
    eskiden factions daha qüzeldi !
    yoq alanmış yoq satış sandığıymış yoq satış hunisiymiş yoq blok kırma hunisi felan filan abarttınız.
    sizin yüzünüzden factions konusundan saptı !
    herkez paraya odaqlandı
    factions ve skyblockda op factions ve op skyblock olsun yeni bir skyblock ve factions gelsin ve eskisi gibi olsun
    ve asitadasındada demir sp ve pigman sp gelsin ve /warp asitsavaslari yazinca asitsavaslari hakkında bilgi alalım ve /is as yazinca yeni bir adamız olsun ordada asit savaşları yapalım başkaların adalarını ele geçirebilelim ve uniocraft dolsun taşsın

2. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Doğru söylüyorsun fakat daha yapılacak bir şey yok herşey op oldu sunucu zaten çöküşteydi son 1 aydır ve çöktü daha bir şey beklemiyorum ben.

3. Treqh

Treqh KocaEli - Gebze

Alınan Beğeniler:
    237
    UnioCraft mı dolsun? doğru okudum sanırsam... Atomun parçalanmasından daha zor bir şey okudum. Eski halini alamasada en azından toparlamaya çalışıyor tek başına olan UnioDex, elinden gelenin fazlasını yapıyor fakat yeni yetkilileri alarak en azından sırtından yük atabilir.

AhirEvrenliKiz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş