1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

ErenÖzşahin10 || Yeter ...

'UnioCraft Diğer' forumunda pentegram_14 tarafından 10 Tem 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. muhammet69

muhammet69 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Burda yazılan tüm yorumlara katılıyorum bukadar kişi şikayetciyse illaki bi sıkıntı vardır .sadf

2. zlGhostClient___

Alınan Beğeniler:
    10
    Laodikya flsosjs la tuna mami bu çar ların sana ait olduğuna dair ssleri var djflfjsbsma
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 10 Tem 2018 ---
    Siz az daha yirtin çok ssim var r.

3. AquaPoly

AquaPoly Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    paşa seninde modlara ettiğin küfürü biliyoruz keşke ss alsaydım böyle yapacağını bilmezdim

zlGhostClient___ bunu beğendi.
  4. DiSa_

DiSa_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    95
    Eğer bir moderatörün görevini yeterince iyi yapamadığını veya yanlış yaptığını düşünüyorsan; o'nunla sesli konuşarak yaptığı hatayı söyleyebilirsin. Ciddiye almayıp devam ederse destek üzerinden şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Forumu meşgul etmeyin.

#24 DiSa_, 10 Tem 2018
    Son düzenleme: 10 Tem 2018
  5. ErenOzsahin10

ErenOzsahin10 Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    131
    Selam, sizin ban konusunda hata olduğuna ihtimal dahi vermiyorum. Siz gelip bir kişiye ister resmi discord sunucusundan ister özel sunucusundan küfür ve hakaret edemez. Ederse elbette işlem yapılabilir. Neyse hocam isteyen sever isteyemeyen sevmez bu kadar basit.

#25 ErenOzsahin10, 10 Tem 2018
    Son düzenleme: 10 Tem 2018
    xEmreBekTas, DiSa_, MountBANK ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  6. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Moderatorleri kötüleyeceğinize gidin bir nerede yanlış yaptım diye bir düşünün sonra konu açın. Bu tür konular bence saçma Moderatorlerin işlerini kötü yaptığını veya haksızlık yaptıklarını düşünüyorsanız destek üzerinden UnioDex'e şikayetinizi ulaştırabilirsiniz.Burada resmen milleti Eren'e karşı kışkırtmaya dayalı bir şeyler olmuş

7. pentegram_14

pentegram_14 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Kardeşim öyle diyorsunda artık milletin dilinde Eren korkudan konuşmaya bile gelemez diyorlar ozmaan Eren gelsin tüm ban attığı kişilerin arasında itiraz edenler ile konuşsun.Haksızmıyım. Konuşarak bazı Şeyler Düzelebilir.

8. zlGhostClient___

Alınan Beğeniler:
    10
    Moderatörün İtibarını Zedelemek Ban

9. ErenOzsahin10

ErenOzsahin10 Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    131
    İtirazlar destek üzerinden sesli konuşmaya gelmeme gerek yok. İnsanlar her şeyi derler her duyduğuna inanma :)

iByKoyucu ve DiSa_ bunu beğendi.
  10. pentegram_14

pentegram_14 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    İşte Eren sen diğer moderatörlere benzemiyorsun nedenmi
    Diğerler müsait ıolduğunda sesli konuşmaya geliyorlar
    Ama sen artık ne bileyim korkudanmı yoksa başka nedendenmi gelmiyorsun orası ayrı

11. zDaarkPvP

zDaarkPvP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Bende aynı konudan rahatsızım kendi discord sunucumuzda olan şey ne onu ilgilendirir yada başkasını UnioDex senden gereği yapılmasını arz ediyorum

12. SplashClient

SplashClient Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    Erenin'de dediği gibi çok haksızsınız.Bundan önce Eren'e TS3 üzerinden bazı saygısızlıklar yapdım ve banlandım.Ama ben sizin gibi böyle konular açıp,discord'da milleti azarlamadım.Aradan bir süre geçti ve adam akıllı bir şekilde Eren'den özür diledim.Hatayı Erene atacağınıza kendinizde arayın.Ayrıca moderatör hakkında böyle atıp tutucaksın,birde iyi hal istiyosunuz?

13. pentegram_14

pentegram_14 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Kardeşim biz sunucuya para yatıralım sonra gelsin bir soytarı bizi banlasın boş yere olurmu bu

14. mackleovermore

Emekli

Alınan Beğeniler:
    168
    Vakit nakittir. Sunucuda diğer oyuncular oynayabilsin diye vaktini harcayan insanlara küfür edin, sonra haksız ban var diye konu açın. UnioCraft yöneticilerin haklarını koruma altına alan bir sunucudur, ceza yersiz değil.

15. SplashClient

SplashClient Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    Sunucuya para yatırman kurucuya,moderatöre veya diğer yetkililere istediğin kadar küfür etme hakkını sana vermez.

16. pentegram_14

pentegram_14 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Biz küfürü sunucu dışında arkadaşlarımızla edemezmiyiz . Saygı duyup yanında söylemiyoruz biz kendi dcmizde kralları onlar koymuyor
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 10 Tem 2018 ---
    Dediğim gibi

17. Externity

Externity Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Kişinin burda sınırsız ban yemesi gerekmez mi ? modu kötülüyor moda iftira atıyor
    @ErenOzsahin10

18. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Her iki tarafında savunması dinlendi. Moderatörümüz kanıtsız hiç bir işlem yapmamış ve sınırsız banladığı kişilerin hepsi kendisine ve ailesine ağır küfür eden kişiler. Bunu göz ardı etmek veya moderatöre uyarı vermek gibi bir durum söz konusu değildir. Yetkiliye küfür ederseniz yetkilinin uygun gördüğü cezaya mazur kalırsınız. Burada kurallara aykırı bir durum yoktur.

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş