1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Genel Düşüncelerim

'Kapanan Konular' forumunda xEfeFTW tarafından 3 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. xEfeFTW

xEfeFTW Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Bence : Skywars , teamsg solosg Ödül Eklenmelidir Her Ay Sonu 1. Ye 30 2. ye 20 3. ye 10 kredi olarak verilmelidir ki stats kasmanin bir zevki olsun.

Ayrıca Faction Için De kilitleri modlara kırdırmak yerine biraz uğraşıp plugin editleyerek Örneğin iLqve En Önü Vqr Ama Klanda Olmayan Birinin Kilidi Var Kendiliğinden Kirilmasi Gerekli .. Fikrim Bu Yönde.

2. zlGhostClient___

Alınan Beğeniler:
    10
    Fikrim Claim senin ise istediğin gibi kilidi kırılmak serbest olmalı.

Stats konusuna katılıyorum

xEfeFTW bunu beğendi.
  3. TexasFurkan

TexasFurkan Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    Öyle bir plugin olduğunu düşünmüyorum,ayrıca öyle bir şeyinde yapılacağını düşünmüyorum.
    Skywars içinde büyük çaplı sunucular kredi verirken UnioCraft 3 ayda bir kere 1.'ye 50.000 coin'i laik görüyo.

I_Just_Loved_You ve xEfeFTW bunu beğendi.
  4. Kongju

Kongju Turkey Taekwondo National Team ☪

Alınan Beğeniler:
    12
    Farz edelim ki vakti zamanında kopyalanmış itemler ve krediler ormanda saklı (ve evet onlarcası var) sen oraya claim atıp kilidi kırdın sence bu doğru olur mu?

5. MountBANK

MountBANK Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    565
    Merhaba, kilit için bir güncelleme düşünüyoruz. Yapıldığı zaman duyurulacaktır.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 4 Ağu 2018 ---
    Bug yapan oyuncular banlı olduğu için bu sorun teşkil etmez. Ayrıca ban yiyen oyuncuların kilitleri kırılmaz.

Bu Sayfayı Paylaş