1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Skyblock Chat düzeni.

'Kapanan Konular' forumunda SplashLove tarafından 11 Haz 2017 tarihinde açılan konu

1. SplashLove

SplashLove Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    58
    Ne kadar kişisel bir görüş olmakla kalsa da beni gerçekten rahatsız eden bir düzen. Vip oyunculara renkli konuşabilme yetkisi ile birlikte sunucunun duyurularının da aşırı düzensiz renkli olması fazlasıyla göz yorucu. Vip ve normal oyuncu arasında ufak bir renk farklılığı yeterli olabilir bana kalırsa. Bu kadar fazla renk insanların birbirine yazdıkları mesajları görmesini zorlaştırıyor. Bu sadece Skyblock için de geçerli değil aynı durum Faction sunucusunda da var. Tabii Faction sunucusunda ki durum daha göz ardı edebilir bir durumda. Umarım en yakın zaman da chat düzeni ile ilgili çalışmalar yapılır.

2. HelloNaberMello

Alınan Beğeniler:
    4
    +1 RainBow Gibi Yazmalarda Çok Göz Yoruyor Özellikle Faction Ve Skyblock Sunucularında Diye Düşünüyorum /msg örnek satılır vb mesajlar.

SplashLove bunu beğendi.
  3. RedMagicTR

RedMagicTR Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    155
    Factions Ve Skyblock 1 Sunucusunda &4 Gibi Kodlarla Renkli Yazılar Yazılıyor Bu Durum Skyblock 2 Sunucusunda Düzeltilmiş Vip Oyuncular /renk Komutu İle Bazı Rekleri Seçebiliyor Diğer Sunucularada /renk Komutu Gelebilir

4. SplashLove

SplashLove Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    58
    Aslında vip oyuncuların mesajlarının aksine isimleri renklendirilse daha hoş bir görüntü oluşabilir. Ama keşke sadece vip oyuncuların mesajları ile sınırlı kalsa. Sunucu duyurularının da gereğinden fazla renkli olduğunu düşünüyorum. Mesela açık arttırma da farklı 5-6 renk kullanılıyor. Benim görüşüme göre fazlasıyla gereksiz. Chatin daha sade bir şekilde olması çoğu kişinin hoşuna gidecektir bence.

5. RedMagicTR

RedMagicTR Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    155
    İsimlerin Renkleri Çok Güzel Bence Uniocraftın Chatın den hiç rahatsızlıkta duymuyorum ben gözü yorucu değil çok güzel

6. SplashLove

SplashLove Emekli
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    58
    Zaten neredeyse her mesajımda "Bence", "Kişisel görüşüm" gibi kelimeler kullandım. Herkesin kendi zevki. Bana göre durum bundan ibaret. :D

7. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Sunucularımızı güncelledikçe daha düzgün bir chat düzenine geçilecek. Şu anki Skyblock2'deki chat renkleriyle benzer olacaktır.

YunusKarsli bunu beğendi.
  8. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Yeni düzenlemeler yapıldı.

Bu Sayfayı Paylaş