1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Bot Yasaklansın mı ?

'Skyblock' forumunda _Vexoy tarafından 13 Eki 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Yasaklanmalı mı ?

1. Evet

15 oy
    44.1%
  2. Hayır

19 oy
    55.9%
  1. SkyArcobaleno

SkyArcobaleno Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    21
    dostum skyblock neredeyse 3 yıldır var bi zahmet fulleyen bir ada çıkmalı değilmi ?

2. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Bende biliyorum bunu? Sonuçta 3 yıldır bende oynuyorum Skyblock'da .) fulleyen ada çıkmalı çıkmamalı demiyorum zaten fakat bu fulleyen adalar yüzünden oyuncular oynamıyor. Basıyoruz taba hep eski oyuncular. Artık yeni oyuncu gelmiyor. Diğer sunucularda en fazla ada seviyeleri 300 ve 500k arasında değişiyor. Yeni gelen oyuncular bunlara alıştığı için 15m ada görünce biz burada nasıl rekabete girelim diye düşünüyorlardır.

SkillexX99 ve Slayin bunu beğendi.
  3. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    sky balockta bot yasaklanırsa eğer buna nesnel bir koruma gelmeden hiçbir deişkenlik olmicak
    eğer buna vakit yoksa herkesin kullanabileceği sell all komutu gelmeli
    bu uviplerde oluyordu uviplerede otosellall getirilebilir oda bot gibi bişey olur ama 30tl değmezmi
    online düşme sebebi şu yeni oyuncu gelmiyor mesela ben bıraktım ama en yakın arkadaşım gel ada ortağı olup başlayalım dese ona bi hesap açar başlardık ve king bile olurduk
    bir diğer ve son olarak spawnerler ve want 1 spawnerlar ya kalksın yada fiyat arttırılsın zengin olmak zor olsun opluktan ayrılsın ve wantlar eklensin adamıza kolayca block dizek bunun için işçi tutuğumuz zmnlr bile oldu

İYİ FORUMLAR

#23 oyunimparatoru, 16 Eki 2018
    Son düzenleme: 16 Eki 2018
  4. iPriemnik

iPriemnik selam
    VIP

Alınan Beğeniler:
    263
    yapacaksınız lan tabi;:wink:))))

mackleovermore bunu beğendi.
  5. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    blok dizme ameleliğini zaten yapacaksın. Demir ameleliğini de yapın zahmet olmazsa. Oyunda para kazanmanın tek yolu demir olmuş zaten. Onu da emek vererek yapın.

Destrooyer_ bunu beğendi.
  6. mackleovermore

Emekli

Alınan Beğeniler:
    168
    MİLLET BOĞAZİÇİNE HAZIRLANIYOR BENCE DE DEMİR SATMAKLA UĞRAŞMAK ÇOK ÖNEMLİ KARDEŞİM GET A LIFE

#26 mackleovermore, 16 Eki 2018
    Son düzenleme: 29 Eki 2018
    SkyArcobaleno ve GamerOfficial bunu beğendi.
  7. SananeCnm

SananeCnm Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Pay2win olmuş bi sistem de sunucuda her neyse böyle bir şey olmaz para atmadan gelişemezsin tek başına boşuna tartışmaya gerek yok bot kaldirilmicak çünkü her zaman bi yolu var her geçen gün online kaybeden bi sw de bu kadar takılacak bi durum yok bence evet emek verdik eğlendik ve bitti ggwp

Bu Sayfayı Paylaş