1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Büyük ilgi üzerine yeni HACK'ler

'Çöp Kutusu' forumunda xDonsuzEmirTR_V2 tarafından 18 Ara 2017 tarihinde açılan konu

?

Yeni hileleri beğendinizmi ?

1. Evet

20.0%
  2. Hayır

80.0%
  1. xDonsuzEmirTR_V2

xDonsuzEmirTR_V2 xDonsuzE

Alınan Beğeniler:
    80
    Selam.Diğer açtığım konuya çok yoğun istek geldiği için yeni bir hile konusu açmaya karar verdim.Burda yeni çıkan hileleri bulabilirsiniz.

NEW HACK'S
    Envyclient:Envy Client [burdaki linkten indirebilirsiniz.]
    Medusa client:MedusaClient – Hacked Client [Burdaki linkten indirebilirsiniz.]
    Amera 2.0 Hack Client:https://subwayz.nex.li/amera[bu siteden indirebilirsiniz.]
    Serenity client:Minecraft 1.8 - 1.8.8 Serenity Hacked Client + Download [burdan indirebilirsiniz.]
    Linux B53 client:Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı [burdan indirebilirsiniz.]
    AlBayrak client:Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

2. RexHD

RexHD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Ne yazikki bunlarda eski yarın daha detaylı bir konu atıcağım bakabilirsin ama emeğin için teşekkür ederim

3. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    Aslında hileler iyi ama HackPvP için işe yarıyacak hileler daha detaylı olsa daha iyi olur Donsuzcum :D

xDonsuzEmirTR_V2 bunu beğendi.
  4. xDonsuzEmirTR_V2

xDonsuzEmirTR_V2 xDonsuzE

Alınan Beğeniler:
    80
    Şuan kullandığım bilgisayarın işletim sistemi ve modeli düşük olduğu için en fazla bu kadar bulabildim. :)

ChampsRLD bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş