1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Diğer Aslında canlı banlar güzel olabilir...

'Yaratıcı Çalışmalar' forumunda Vxney tarafından 16 Mar 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Vxney

Vxney Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    Bakın uniocraft ta hile/hack client/program autoclicker kullananlar çok var...

Simdi afedersiniz de suanki mod kadrosu destekle...
    İşi gücü olmayan ama işini iyi yapan bir moderator alınsın.
    Plugin türü:
    Frozen
    Antikick/Profesyonel olmalı durduk yere atmamalı
    Invsee 'Moderator'ler item alabilmeli... Nedeni ise buglu kılıçtır. Veya arsa tuzagından çalınan itemdir.
    Sonuncusu ise bu şekilde:Chatta böyle yazacak kırmızı bir şekilde '(Vxney 4 block'a erişti)' Bu sayede kaç block- vurdugunu ogrenip frozen atabilirsiniz.

Frozen nedir?!
    ---------------------
    Bi oyuncu uzaktan vuruyorsa bariz vuruş yapıyorsa ./frozen Isım ile oyuncuyu durduracaksınız... Durdurdugunuzda ./ec gibi bi yer gelecek ve 2 Kağıt olacak.

1.Ci Kağıt: İtiraf ediyorum hack açtım a basarsa 2 ay ban yiyecek!
    2.Ci Kağıt: Ben Legit/Normal oyuncuyum, beni tarayabilirsiniz!

AntiKick
    -----------------
    AntiKick 'Moderator'lerin oyunda olmadıgı zamanlarda 4 5 6 7 block vuranların, 7 Kalp vuranların-
    kicklemesi içindir!
    W Tap Yapanları kicklememesi gerek! Örnek W Tap 0:16 cı saniyeden itibaren izleyin.
    Moderator oyunda ise Frozen veya Ban atabilir.
    Düz mantık.
    ~ConsoleSays~ Veya ~KonsolSöylüyor~
    Vxney adlı oyuncu 4 block vurmustur...
    İşlem yapılıyor...
    1.
    2.
    3.
    ~Vxney adlı oyuncu sunucudan kicklenmiştir! Sebep İllegal/Client İllegal/Program İllegalİtem. ~

#1 Vxney, 16 Mar 2018
    Son düzenleme: 16 Mar 2018
    Treqh ve EmirAYY bunu beğendi.
  2. EmirAYY

EmirAYY Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Beyin Bedava :)

3. TahaYigit

TahaYigit Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    13
    Güzel konu! Gerçekten beğendim yararlı bir konu. Ben de moderatörlüğe başvurdum fakat sonucu galiba tam olarak net değil. Moderatörlüğe kabul edilirsem çok güzel olur! Zaten bundan önce de başka sunucularda yetkili olmuşluğum var.

4. _Chancer

_Chancer Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Bu Yazdığınız Saçma Yazıdan Dolayı Sizin Eklentiler İle İlgili Birisi Olmadığınız Sonucuna Ulaştım.

Eklentiye pek göz gezdirmedim ancak bakmadan bile şu durumları söyleyebilirim;

1) Bu tür eklentiler ProtocolLib ya da herhangi bir çalıştırıcıya ihtiyaç duyar ve bu eklentiler bir eklentiyi aktif ederken diğer bir eklentiyi bozabilir.

2) Moderatörlerin envantere erişimi olabilir ancak buda her moda dahada fazla sorumluluk ve itemlerden biri kaybolduğunda moderatorlere aktif bir laf kalabalığı ve boşu boşuna olay çıkartmaya gelir. Ve moderatörleri bıkma noktasına getireceğinizden de eminim.

3) 1. yazdığım sebepde bahsettiğim olay mesela MythicLib eklentisi MythicMobs eklentisini çalıştırmaya yarar.Ancak bu plugin çoğu örneğinde Essentials ya da ProtocolLib eklentisini bozmakta yani sunucunun çoğu eklentisini hata verdirmekde. Frozen eklentisi de eğer ProtocolLib ile çalışıyorsa sorun yok,ancak sürümü bile uymasa sunucuyu zora sokacak durumlar yaşanacaktır. Birdahaki önerinizde bunları da araştırmalısınız.

İyi Forumlar.

ChampsRLD, _Detrois ve iMrRuthless_ bunu beğendi.
  5. iMrRuthless_

iMrRuthless_ Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    38
    @_Chancer dostuma bu konuda katılıyorum, bir pluginin çalışması için bazen eklentiler istenir, ve bu eklenti dediğimiz plugini eklediğimizde ise bazı pluginleri devre dışı bırakma veya da bug, hata yaratacaktır. Eğer yanlış olarak yapılırsa, çok fazla TPS tüketimine de yol açabilir, bu da sunucuda lag yaratacaktır.

#5 iMrRuthless_, 8 Nis 2018
    Son düzenleme: 8 Nis 2018
  6. iBatuhanCevik

iBatuhanCevik Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    Paradan Kaçınılarak Yapılacak Bir Plugin

Treqh ve iMrRuthless_ bunu beğendi.
  7. Treqh

Treqh KocaEli - Gebze

Alınan Beğeniler:
    237
    Aynı şekilde bende katılıyorum böyle bir plugin getirilmesi yararsız olur.

iMrRuthless_ bunu beğendi.
  8. TryHqrdOn

TryHqrdOn Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    Daha çok geliştirilebilir.

Bu Sayfayı Paylaş