1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Asit adası için gereken rütuşlar

'Asit Adası' forumunda mackle tarafından 6 Oca 2018 tarihinde açılan konu

?

Bana katılıyor musunuz ?

1. Katılıyorum

97.6%
  2. Katılmıyorum

2.4%
  1. ilkin_PvP

ilkin_PvP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Ayn Katılıyorum En Azından /sat Gibi Bişi Gelse Güzel Olur Karpuz Fln Satarız

mackle bunu beğendi.
  2. thetroyt

thetroyt Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    katılıyorum Yeni başlıyanlar için oyun biraz daha kolaylaştırılmalı para kasma gibi . Oyunda fazla oyuncuda olmadıgı için önemsenmiyor sanırım.

mackle bunu beğendi.
  3. Klymenos

Klymenos Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Bende arkadaşlarımın dediklerine katılıyorum. Birazda asit adasına ilgi gösterilmesini bende istiyorum yapılacak küçük değişiklikler bile bizim için büyük önem arz etmektedir. En çokta market sisteminde değişiklik istiyoruz çünkü eşya satarken tek tek satmaktan yorulduk en azından sky1 deki gibi bir sistem getirilebilir.

mackle bunu beğendi.
  4. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    Asit adası fazla oyuncu çekmiyo.Bu serverin geçim kaynağını en fazla Factions veriyo ve arkasında ise skyblock.Bu sebeple yenilikler asit adasına geç geliyo.Bugün hiç girmediğim asit adasına girdim ve online gorunce farkettim ki bu sebeple yenilikler biraz geç geliyo_Oyuncu sayısı çok az.Ama ilerde güncellemeler yapıldıkdan sonra Asit adası için yenilikler başlıyabilir

mackle bunu beğendi.
  5. mackle

mackle Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    22
    Dostum az online olmasının sebebi artık sunucunun kabak tadı veriyor olması. Stoklar doldugu halde satışları sadece haftasonları yapabiliyoruz. Bunun sebebi çok vaktimizi alması. IVNeonVI isimli oyuncunun karpuz stoğunu satması birinin yardımıyla 4 saatini alıyor. Bu 4 saatin sonucunda kazandığı paranın yarısını başkasına veriyor. Her iki taraf içinde eziyet. Ayrıca online sayısının düşmesi Serverin 1.8 e geçmesinden sonra eski farm sistemlerinin çalışmamasından dolayı çoğu kişi sunucuyu bıraktı. Tek tıkla ve iyi paraya satılan kabak mahsülünün sistemi bozulması tabiki online sayısını etkilyecektir. Düşünsene 10000 pistonlu bir kabak sistemi güncelleme sonucu çalışmıyor bunun verdiği hissiyatla düşünmeni istiyorum.

Son cümle sitem içerikli değil sadece bu pencereden bakman için söylediğim bir nida :)

6. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    Asit adası oynamadığım için dediklerinden pek bişi anlamadım :)
    Ama tabiikide yenilikler tüm sunuculara lazım.

7. mackle

mackle Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    22
    Sağlık olsun be :)

ChampsRLD bunu beğendi.
  8. xDonsuzEmirTR_V2

xDonsuzEmirTR_V2 xDonsuzE

Alınan Beğeniler:
    80
    Şu anda asit adasına pekfazla guncelleme gelmeye bilir.zaten gunluk onlinesi 5'i gecmiyor.Ama bu gelecek olan dev guncellemeden sonra belki yetkililer ilgilenir.

ChampsRLD bunu beğendi.
  9. LordNeonAvatar

Alınan Beğeniler:
    0
    Keşke hızlı bir güncelleme olsa uniodexe güveniyorum umarımkı hızlı bir güncelleme getirecektir

10. Klymenos

Klymenos Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Artık güncellemeler bir an önce gelse online sayısı da artar onun yanında oyunda güzelleşir. Bir çok kişi oyuna girip güncellense Unio ya devam ederim diyip geri çıkıyor. hem bizim hemde eski oyuncuların sunucuda devam edilebilirliğini sürdürebilmesi için güncellemeler bir an önce gelmeli.

11. Arvengns

Arvengns Namıdiğer WaterDex

Alınan Beğeniler:
    73
    Bencede Asit Adasına Bir El Atılmalı.

mackleovermore bunu beğendi.
  12. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Bencede Asit Adasına Bir El Atılması Gerek.
    Onlinesi Çok Düştü Ve Uzun Zamandır Güncelleme Gelmiyor.

Bu Sayfayı Paylaş