1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Asit adası için gereken rütuşlar

'Asit Adası' forumunda mackle tarafından 6 Oca 2018 tarihinde açılan konu

?

Bana katılıyor musunuz ?

1. Katılıyorum

97.6%
  2. Katılmıyorum

2.4%
  1. mackle

mackle Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    22
    Merhabalar!
    Öncelikle sadece asit adası oynayan birisi olarak bu konuyu yazdığımı bildirmek istiyorum.
    Asit adasındaki eski sistemlerin çalışmaması , farmlarımızın stoklarının markette stack stack satılması , skyblockdaki /envsat ve sihirtaş yaratıcısı gibi güncellemelerin asit adasınada gelmesini istiyoruz. Marketteki kum , piston , huni gibi eşyaların toplu alımıda gerekli. Artık sesimizin duyulmasını ve aktif bir mod istiyoruz en az 2-3 gelip ilgilenebilecek , sorunlarımızı , buldugumuz hataları , önerilerimizi ana yöneticiye iletebilicek birisi. Ayrıca kod spamlamadığımız halde bazı kodları giremiyoruz. /warp yazıp aktifmoblara tıklamamız gibi. Ayrıca /warpaktifmoblar'ın düzenlenmesini , zorluk derecesine göre ayrılan aktifmoblar1 aktifmoblar2 aktifmoblar3 gibi warplarda exp açısından rahat etmemizi sağlar.

2. IVNeonVI

IVNeonVI Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    bencede bu konularda yardım istiyoruz en kötü ihtimalle yapılamıyorsa bunlar sadece çitteki yazılar degitrilip daha hızlı satma yooları açılırsa bizim işimiz çok kolaylaşır lütfen bu konular hakkında yardım edin saygılarımla

YaAttack, mackle ve NeonAvatar bunu beğendi.
  3. ehadcs

ehadcs Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    ayn bu gerekli bir şey artık asit adasında şeker kamışı ve karpuz moda oldu onları satmaya üşeniyoruz ama stek stek değilde bir env satsak daha hızlı olur

YaAttack, mackle, NeonAvatar ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. endoflegends

endoflegends Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Bende Bir Asit Adası Oyuncusu Olarak Katılıyorum Ve Kırdığımız Taşlar Çoğu Zaman Lava Gidiyor Ve Bu Yeni Başlayan Oyuncular İçin Çok Büyük Bir Sıkıntı Bunun Önüne Geçmek İçin Kırdığımız Taşlar Envanterimize Gelebilir İyi Oyunlar !

YaAttack ve mackle bunu beğendi.
  5. lazkopat61556155

Alınan Beğeniler:
    3
    13 Ağustos 2015'ten beri bu serverdayım.O zamanlar hiç 70 den aşşağı düşmeyen oyuncu sayısı sistemler bozulduğundan beri 20 yi zor görüyoruz.Buna markette stack stack satmanın etkilerine ve tek tek almanın etkilerinide göz önünde tutmalıyız.halen teker tekerde olsa arada sırada giren eski oyuncu arkadaşlarımız var. eğer farmların ve bu sorunların düzeldiğini bildirirsek bunları oyunda tutmayı başarabileceğimize eminim.Asit Adası'nın eski oyuncularından olduğum için bende bu sorunları yaşadım ve bu benimde bir süre oyunu bırakmama sebep oldu.Lütfen eski oyuncuların tamamen bırakmaması için bu sorunları giderin durum böyle olunca server oyuncu sayısının artacağına eminim

YaAttack, Magister ve mackle bunu beğendi.
  6. RexHD

RexHD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Oynamasamda göre güzel bir konuya benziyor el atılabilir @Leejey
    Katılıyorum yerine beğenmeniz yeterlidir

7. curufinw3

curufinw3 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Zamanında (7 Haziran 2014 civarlarında) cidden bu server güzeldi asit adası oynadık bol bol ve son zamanlarda afedersiniz çok b"ktan bir olay yapıldı bütün sistemler bozuldu bazı kişilerin adası calındı ilgilenilmedi azıcı oyunculara değer veriyorsanız yenileyin asit adasını

YaAttack ve mackle bunu beğendi.
  8. RexHD

RexHD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Hub bir sunucu ve minigameler oturmadan yenilenmeyecektir .

9. curufinw3

curufinw3 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Ayrıca yenilik derken bahsettiğim şey;İlk olarak market yenilenmesi gerek yeni eşyalar koyulabilir,Spawn Onunda yenilenmesi lazım,Yeni Pluginler ya da yapılabilecek esktra uğraşlar, yeni taglar,Sıfırdan bir asit adası en uygunudur

YaAttack bunu beğendi.
  10. RexHD

RexHD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Yukarda yazdığım şey olmadan bunlar gelmiyicektir tekrar yazmana gerek YOk teşekkürler

11. curufinw3

curufinw3 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    İşte hala oturamadı o sistem ne zaman oturacak belli değil oturacak gibide değil Siz bize belli bir zaman verebiliyormusunuz

12. mackle

mackle Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    22
    Tabelaların satış miktarını 64 den 2304 den çekmek için birşeyleri beklemeye gerek yok maximum 1 saat alır.

13. RexHD

RexHD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Hayır keşke bizde bilsek .. UnioDexin okulu mevcut o olmadan bunlar yapılamaz yeni bir build içinde ekibi toplaması lazım oda çok zor birşey
    ne dediğini anlayamadım

14. curufinw3

curufinw3 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Bu Tartışma acık kalsın o yüzden gözden cıkarılmasın elinde ya da sonunda olur

15. YaAttack

YaAttack Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçekten mackle ve diğerlerinin söylediği her şeye katılıyorum.Kesinlikle haklılar.Unio gittikçe Asit Adası'nı elden bırakmaya başladı.Bari biraz oyuncuların isteğini kabul edin.Zaten önem verdiğiniz yok.(Asit Adasına)

16. endoflegends

endoflegends Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Tekrar Söylüyorum Sesimizi Servera Duyurmakta Kararlıyız !

mackle bunu beğendi.
  17. mackle

mackle Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    22
    Biz 1 envanter satış için marketteki tabelaya 36 kez tıklıyoruz. Bunu tek tıka indirmek zor bir iş değil. Tabeladaki satış miktarını 64'den 2304'e alınması lazım sadece.

18. FurkanJoje

FurkanJoje Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Güzel olabilir aslında konu sahibinin dedigi gibi işe yarayabilecek gibi gözüküyor bence.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 6 Oca 2018 ---
    Asit adası sunucusu ile hiç ilgilenilmiyor zaten yenilik falanda yok 2 senedir aynı sunucu.

mackle bunu beğendi.
  19. MuratBey_124

MuratBey_124 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    78
    Katılıyorum gibi mesajlar yazıp puan kasacağınıza konuyu beğenip ankete katılmanız yeterlidir. Söylediğin öneriler güzel. Aralık ayı mod alımından baya bir mod alınırsa dediklerinin gerçekleşmesi daha kısa sürer. @UnioDex bir düşünsün önerilerini.

Leejey bunu beğendi.
  20. ChampsRLD

ChampsRLD Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    184
    Baya bir mod alıncanı sanmıyorum gene 1 tane alınacak
    Fikire gelirsek:
    Güncellemelerden dolayı modlar ve yetkililer meşgul ama fikirler güzel.Daha ileri bir zamanda asit adası için gerekli yenilikler yapılabilir ve sanırsam asit adası fazla oynanmıyor belki bu sebeple fazla ilgilenmiyor olabilirler.

MuratBey_124 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş