1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

arkadaşlar yardım alabilirmiyim?

'Konu Dışı' forumunda oyunimparatoru tarafından 18 Mar 2019 tarihinde açılan konu

1. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    bu forumu yardım için açıyorum ve devabımı alınca kilitleyeceğim şimdi:
    geçenlerde minecraft oynarken bu hatayı verdi ve oyundan çıktım 5 dk sonra girdiğimden beri fps düşüşleri kalite düşüşleri alıyorum ve oynayamıyorum sunucu listemdeki bütün sunucular silinmiş team extrema bile :D
    hata ss de ekli

ve ne yazdığını anlatıverin

Screenshot_2.png

2. AhirEvrenliKiz

Alınan Beğeniler:
    3
    bende 7.sınıfta englishten kalmıştım her neyse benim paramı at yardım ederim

3. HakimBey_96

HakimBey_96 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    Minecraft ya da bilgisayarın harcanması gerekenden daha fazla ram harcadığı için bu hatayı alıyorsun. Çözümü YouTube den izleyerek yapabilirsin.

4. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Minecraft'a ram verirsen sorun çözülür, aşağıda ki görselde olduğu gibi kırmızı kare içerisindeki yerin sayısını biraz daha arttırmayı dene olmadı internetten araştır.

oyunimparatoru bunu beğendi.
  5. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    157
    o yeri nasıl bulacağım ?

ayrıca ne kdr verebilirim bilmiyom ram im 1 :D şuan pc antika moğul han gelse aa bu bizim zamanımızdakinden der.

herneyse o yere nereden girerim?

6. iDeadlyHero

iDeadlyHero Retired Staff
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    356
    Ne kadar ram'ın varsa ona göre verebilirsin, anlamadım fakat 1 ram alanın mı var eğer varsa hiç vermene gerek yok bence.

Buradan veriliyor Edit profile seçeniğine tıklayarak.
    Screenshot

7. _Anshton

_Anshton Raufai
    VIP

Alınan Beğeniler:
    751
    Bilgisayarında ki ram 1' ise daha veremezsin zaten, ama 1 değilde fazlaysa şunları yapabilirsin.
    Minecraft'ı çalıştır, new profile 'a tıkla ve aşağıda JVM Arguments'i bul, oradan 1G yazan veya 2G yazan yeri yükselt.

Başarılar.

Bu Sayfayı Paylaş