Anlamayanlar için UnioCraft Konsol Client ve Daha Fazlası

'UnioCraft Diğer' forumunda xKipper tarafından 2 Şub 2019 tarihinde açılan konu

?

Konu hoşunuza gitti mi?

1. Evet

7 oy
    70.0%
  2. Hayır

3 oy
    30.0%
  1. xKipper

xKipper Oyuncu
    VIP

Alınan Beğeniler:
    136
    Merhaba UnioCraft oyuncuları bu gün sizlere UnioCraft Konsol Client ile ilgili yararlı bilgiler paylaşıcağım öncelikle nasıl kullanacağımızı göstereyim.
    1. adım: upload_2019-2-2_15-43-35.png
    klasörün içindeki 'baslat' adlı bat dosyasına sağ tıklayıp düzenle diyoruz ardından UnioGuvenlik01 yazan yere ismimizi yazıyoruz upload_2019-2-2_15-45-24.png aynen bu şekilde.
    2. adım: 'hesap' adlı not defterine girip oraya upload_2019-2-2_15-48-48.png
    bu şekilde işlem sonlanıyor sonradan 'baslat' adlı dosyaya çift tıklayarak sınırsız afk kalabilirsiniz.

Sırada benim kullandığım bir taktiği göstereceğim size taktik şöyle 1 adayı chunklara ayırıyorsunuz 36 chunk ediyor, 1 chunk kaktüs farmı 22 demir spawner ediyor eğer siz 36 chunk kaktüs yaparsanız tam 792 demir spawner varmış gibi para kasıyorsunuz fakat bu kaktüsler nasıl hepsi sadece 1 yerde afk kalarak çekicek işte bunun çözümüde şöyle arkadaşlar: upload_2019-2-2_15-59-45.png
    Adanın belirli yerlerine /is sethome 2 /is sethome 3 /is sethome 4 diye /is sethome 7 e kadar kurabilirsiniz. 7 tane ışınlanma noktası ayarlıcaksınız ve bu ışınlandıgınız yerler kaktüs farmının çeşitli yerleri olucak her 2 dakika da bir bunu tekrarlıcak tabi siz 'hesap' kısmından uzatmanız gerekiyor ben /is go 7 e kadar yaptım fakat tekrardan 1 den 7 e kadar uzatmanız gerekiyor diye biliyorum bu şekilde de güzel bir şekilde konsolu kullanabilirsiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir yararlı bir konu olacağını düşünüyorum iyi forumlar. :)

Ekli dosyalar:

#1 xKipper, 2 Şub 2019
    Son düzenleme: 2 Şub 2019
  2. oyunimparatoru

Alınan Beğeniler:
    62
    Yararlı bir konu rehber olabilir güzelmiş tebrukler

3. xKipper

xKipper Oyuncu
    VIP

Alınan Beğeniler:
    136
    Teşekkür ederim. :)

4. SexAura

SexAura Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    sürekli bir şekilde /sell all yazması için döngüye aldırtmak için ne yapmam gerekiyor yardım edermisin bu arada yararlı konu teşekkürler
    örneğin her 2 saniyede bir /sell all yazmak için
    send /sell all
    wait 2 seconds bunu çokmu uzatmam lazım :D
    ben sonsuza kadar sen sell all wait 2 seconds yazarım ama serverdan atarsa bu sefer şifre yazma yerine send sell all yazma degilmi ?

#4 SexAura, 10 Şub 2019
    Son düzenleme: 10 Şub 2019
    xKipper bunu beğendi.
  5. xKipper

xKipper Oyuncu
    VIP

Alınan Beğeniler:
    136
    Sonsuza kadar yazma komudu yok diye biliyorum fakat hesap kısmından son kısma /quit sıkıştırarak komutları tekrarlamasını sağlayabilirsin.

SexAura bunu beğendi.
  6. SexAura

SexAura Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    teşekkürler bilgilendirici ve yararlı

Bu Sayfayı Paylaş