1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Anket

'Konu Dışı' forumunda HalkBANK tarafından 9 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

Piyasa değişsin mi ?

1. Hayır piyasa çok iyi

20 oy
    47.6%
  2. Evet krediler çok pahalı

22 oy
    52.4%
Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  1. HalkBANK

HalkBANK Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    182
    Bu konu anket yapmak için açılmıştır anket süresi bittikten sonra konu kapatılacaktır lütfen tek hesap ile oy kullanım ve lütfen sadece skyblock oynayan kişiler oy kullansın

2. nazo33

nazo33 Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    10
    Kredi Çekmedende Kredi piyasasını düşerebiliriz gibi Cevaplar söz Konusu oldu. Kendi Fikrimi İkinci Kenera atıyorum. ancak Hayla Devam edilirse Şahsen ben Devreye giricem.

3. OnurPrivate

OnurPrivate Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    1m-100m arası kredi piyasasında 50-55m kredi uygundur arkadaşlar. Bazı arkadaşlarımız hala 30m olmasından yana şöyle açıklamak istiyorum herkes kendi çıkarı uğruna oynar bu oyunu yeri gelir 50den satar "Mis gibi para der" ama yeri gelicek 30 dan satınca "zararı kapatamadım bir kredi daha alayım onuda 30 dan satayım belki kapatırım düşüncesiyle kredi almaya çalışacak daha da sıkıntı içine girecek" ben bu söylemleri duyacağımı bildiğim için oyunuzu "Kredi fiyatı çok yüksek" oyuna verilmesiden yana değilim objektif olun kendinizi düşünün geleceği düşünün. Eğer ki piyasayı normal bulan bir oyuncu oyunu verip kredi çok yüksek oyu çıkarsa siz kredinizi 50mden satmaya devam edin geri kalan 30cular buna karışamaz sonuçta bu sadece bir gösterim ölüm kalım meselesi değil keyfinize bakın. İyi Oyunlar.!

Konu Durumu:
Bu konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş