1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

Anket: Hala Skywars oynuyor musunuz ya da oynar mısınız?

'Skywars' forumunda UnioDex tarafından 30 Oca 2019 tarihinde açılan konu

?

Skywars'a güncelleme gelse ve oyuncu sayısı artsa oynar mıydınız?

1. Evet

38.8%
  2. Hayır

7.5%
  3. Factions veya Skyblock oynarken arada girerdim

53.7%
  1. UnioDex

UnioDex Emekli
    Yönetici Emekli

Alınan Beğeniler:
    2,076
    Merhaba UnioCraft!

Son zamanlarda tüm odağımızı Skyblock ve Factions sunucularımıza ayırdık ve minigames üzerine hiç bir güncelleme gelmedi. Bunun başlıca sebebi halihazırda Türkiye'de birbirinden kaliteli ve bizim gibi cracked olan minigames sunucuları bulunduğundan var olan şeyleri baştan yapmak istemedik. Onun yerine gelişmeye ihtiyacı olan ve oyuncu kitlesinin daha sadık olduğu Factions ve Skyblock oyunları üzerine güncellemeler yaptık.

Bu sebepten dolayı yeni minigames oyunları yapmayı düşünmüyoruz ve Bedwars projesini bir süre önce durdurduk. Bunun yerine Skyblock2 ve Asit Adası sunucularımızı güncellemek, Survival gibi progresif yeni oyunlar yapmak istiyoruz. Fakat şu anki Skywars ve SurvivalGames sunucularında çok emeğimiz olduğundan bunları bırakıp bırakmama konusunda kararsız kaldık. Bu yüzden güncelleme yapıp yapmamamız gerektiğini siz oyuncularımıza soracağız. Eğer Skywars'ı hala oynuyorsanız ve sunucumuzda olmasını istiyorsanız yukarıdaki anketten "Evet" olarak oy verebilirsiniz. Factions ve Skyblock ana oyunum ama Skywars ve SG'ye de arada bakarım diyorsanız sizin için de bir seçenek var. Tüm gücümüzü Factions ve Skyblock gibi progresif oyunlara vermemizi istiyorsanız da "Hayır" seçeneğini seçebilirsiniz.

Katılımınız için teşekkürler! İyi eğlenceler!

Ayrıca SurvivalGames için de anket açıldı. Buraya tıklayarak ona da oy verebilirsiniz!

_Vexoy bunu beğendi.
  2. blackdesignege

Alınan Beğeniler:
    5
    Güncellemelere bagli oynayabiliriz.Oyuncu artarsa arada oynarım.

3. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Bence skywars kaldırılmamalı skywars önceden çok oynanırdı fakat okul açılınca aktiflik birden düştü kimse girmemeye başladı güzel bir skywars var sunucuda ama şu hileden atma sorunu acilen çözülmeli arada arkadaşlarla girince hileden atiyor oynanamaz olmuş.

_Vexoy ve Slayin bunu beğendi.
  4. iByKoyucu

iByKoyucu Ah shit, were go again

Alınan Beğeniler:
    16
    Yanlış bilmiyor isem sadece sunucuda Skywars projenizde Youtube'den reklam yaptınız yani bu da bir şey.
    Bence bu kadar zahmet ve ilgi verilen ve ugruna yüzlerce oyuncu kaybetmeyi göze aldığınız bir MiniGames'in suncumuzudan kaldırılması beni gercekten üzer. Hile atma probelimi cözülürse SkyWars ve SG nin önü acılacaktır.

5. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    SkyWars o kadar beklenmiş ve güzel bir sonuçla açılış yapmıştı. Kaldırılması mantıksız olur ve UnioCraft her ne kadar var olan bir şeyi yapmak istemese de, UnioCraft SkyBlock, Factions'dan ibaret olmamalı ve sıkılıp minigames oynamak isteyen bir oyuncu oynadığı oyundan çıkıp başka servera gitmek yerine UnioCraft'ı tercih edip devam etse online kaybı azaltılabilir. Şahsen ben aradığımı UnioCraft'da bulabildiğim için başka servera gereksinim duymuyordum. Ancak şuan minigames oyunlarında olan sorunlar nedeniyle başka sunucular keşfetmeye başladım...
    Ayrıca, görüyorum ki; BedWars sanırım çoğu oyuncunun umurunda değil ama SkyWars'ın UnioCraft için ayrı bir havası var, vardı.

6. xKipper

xKipper Aktif Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    510
    Ben şunu söylemeliyim ki UnioCraft'ın skywarsı bu yaz cidden güzel online alıyordu ve oynarken aşırı keyif alıyordum tekrardan 60 70 online alsa skywars oynarım ama böyle istesek de zaten oynayamayız.

Slayin, _Vexoy ve Destrooyer_ bunu beğendi.
  7. winwin

winwin yaşadığın hayatı sev sevdiğin hayatı yaşa :)

Alınan Beğeniler:
    91
    Doğru mesaj tekrar reklam lazım sanırım

_Vexoy bunu beğendi.
  8. DeadlyDeffance

Alınan Beğeniler:
    2
    Eyer Gerçekten Bu Minigamesin Oynanmasını İstiyorsanız En önemlisi Başında bir ödül olmalı Ama işe yarıycak bir ödül en azından bir süre bu olmalı oyuncuyu birden kazanmak kolay değil malesef Benim fikrim Aylık bir ödül konsun Misal 1.ye 20 kredi 2.ye 10kredi 3.yede 5 kredi Bu hep olmasada Güzel bir güncellemeyle ve bu ödül mantığıyla hayata geçirlebilir tabi vericeginiz ödüller değişebilir Fakat ilk önce en önemli olan şey hileden atma sorunu buna acilen çözüm getirlmesi gerekiyor @UnioDex

Hem Skywars Hemde SG için geçerlidir bu yorumum

Slayin bunu beğendi.
  9. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Bence skywars a yeni taglar ödüller gelmeli mesela
    1. A Tagı
    2. B Tagı
    3. C Tagı
    Ve ödül olarak ta
    1. Skywars ta vip verilmeli
    2. Yeni bir Kit verilmeli
    3. Kafes verilmeli
    Bunlar gelirse oyuncular oynamak için bir amaçları olur rekabet çoğalır skywars tekrar canlanacağını düşünüyorum.

_Vexoy bunu beğendi.
  10. iDeadlyHero

iDeadlyHero Retired Staff
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    356
    Skywars zamanında çok fazla beklenmişti fakat , zamanla oyuncuların beklentisi azaltı ve oynuyan oyuncular minecraft bıraktığı için , skywars tutmadı , Survival Games zamanında sadece 600 çekerdi fakat minecraft'ı bıraktığı için oyuncular factions ve Skyblock yöneldiler fakat güncelleme gelip oyuncu yükseleceğine inanıyorum , Team Skywars'tan farklı daha yaratıcı şeyler olmalı

Destrooyer_ bunu beğendi.
  11. ByTeiroz

ByTeiroz #COMEBACK #MASTERS

Alınan Beğeniler:
    51
    Hayır çünkü skywars veya sg oynarken belirsiz bi sebepten dolayı lobiye atıyor 'Hile kullanımı' yazıyor ve atıyor sunucu hiçbir şekilde illegal birşey kullanmadıgımız halde sunucu atıyor fc de veya skyblockta hiç böyle birşey yaşamıyorken Skywars veya SG ye girince atıyor güzel bi güncelleme gelse yeni maplar vs **HİLE KORUMASI** gelirse skywars ve sg minigamesleri tekrar canlanabilir
    Teşekkürler.

12. FearLight

FearLight Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    160
    Skywars oynamak istiyorum fakat hilem olmamasına rağmen hile koruması deyip server'dan atıyor.(Sadece bende değil herkeste bu sorun oluyor.)

iByKoyucu bunu beğendi.
  13. xFeritStrqfe

xFeritStrqfe Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    SkyWars'ta durduk yere hile korumasından atıyo hile değilken bile onu düzeltip güncelleme getirip oyuncuların aktifliği artıcaktır.

14. iByKoyucu

iByKoyucu Ah shit, were go again

Alınan Beğeniler:
    16
    UnioCraft Skywars kısa özet:

Oyuna gir atıl
    Oyuna girme atıl
    Oyunda hareket et atıl
    Oyunda hareket etme atıl
    Öldük oyun izliyoruz yine atıldık
    Adam gorduk block koyduk atıldık
    Block koymadık yine atıldık
    Ok cektik atıldık
    Chest actık atıldık
    4 kişi zar zor bulduk 1 saniye kala birimiz atıldık
    Adam kartopu attı atıldık
    Chat e "Selamın Aleyküm" yazdık atıldık
    Ortaya Tnt koydum atıldık
    Blaze koyduk yine atıldık

Kısacası atıla atıla bir hal olduk güncelleme gelsin yada gelmesin ben artık soğumaya başladım.

Teşşekürler [UnioAntiHack]

15. Destrooyer_

Destrooyer_ `YuSuF☆

Alınan Beğeniler:
    170
    Çok doğru zar zor 4 kişi buluyoruz sonunda oynuyacaz diyoruz oyun başlıyor hemen atılıyoruz.

_Vexoy, _HyRookie ve Angelyc bunu beğendi.
  16. xSaygisiz

xSaygisiz Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    34
    Zaten Skywars Ve SurvivalGames Eskidende Çok İyidi Güncellemeye Gerek Bile Yok Oyuncu Sayısı Artsa Oynarız.

17. _Vexoy

_Vexoy Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    392
    Kesinlikle. Şuan zaten hile korumasında sorun var diye oynanmıyor.
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 18 Şub 2019 ---
    SkyWars tutmadı değil baya oynanıyordu sunucuda. Şuan sadece hile koruması sorunlu diye oynanmıyor .d

18. BuludClient

BuludClient Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Hile Korumasi Diye Sorun Var Ondan Oynanmiyor 2 dakika gecmiyor atiliyoruz
    --- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 18 Şub 2019 ---
    Oynariz

Bu Sayfayı Paylaş