1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

4 Takımlık LoL Turnuvası.

'Konu Dışı' forumunda GamerOfficial tarafından 19 Haz 2019 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. GamerOfficial

Alınan Beğeniler:
    82
    Merhabalar, bayadır Uniocraft oynayan birisi olarak henüz böyle bir etkinlik görmedim ve bunu kendim düzenlemeye karar verdim.
    Uniocraft'ı sürekli oynayan 4 takım oluşturmak istiyorum başlangıç için. Yeterince katılım alırsak diğer turnuvalarda bu takımlar çoğalabilir.
    Sadece 1.' nin ödül alacağı bir turnuva olacaktır.
    Katılmak için kendinize bir kaptan belirlemeniz gerekmektedir. Ve yorumlara sadece kaptanın yapacağı başvurular geçerli olacaktır. Onun dışında bireysel bir başvuru kabul edilmeyecektir. Katılımda oyun içi ve LoL nickleriniz ve Discord adınızın olması zorunludur.
    Ödül olarak henüz kafamda yok çünkü 20 kişi bulabileceğimi sanmıyorum, eğer bulursakta biraz uzun bir süreç olacaktır 1-2 hafta gibi.
    Eğer oynayan kişinin arkadaşınız değilde başka kişi olduğu farkedilirse diskalifiye olursunuz.
    Rakibinize başarılar dilemekten başka herhangi bir yazı yazarsanız yine diskalifiye olursunuz.
    Katılımlarınızı mutlaka bekliyorum. :)
    Turnuva Uniocraft Discordunda yapılacaktır, onun dışında herhangi bir discord kanalından sesli bir konuşma gerçekleştirilmeyecektir.
    Not: Yeterli sayıda katılım olur ise 2. bir forumdan turnuvanın gerçekleştirilme tarihi ve ödülleri söylenecektir.

--- Mesajlar otomatik olarak birleştirildi, 19 Haz 2019 ---
    Edit: Lütfen yorum atmayınız, sadece katılım için kaptanlarınız yorum atsın, teşekkürler.

TaktikselEmir02 bunu beğendi.
  2. BestBL3AD

BestBL3AD Öyle değil işte kardeş.

Alınan Beğeniler:
    107
    #Katılıyoruz.

Takım İsmi - Son Turnuva Bükücüler
    Oyundaki İsim - x0 Hydra
    Discord - BestBL3AD#8188

3. ByTreqh

ByTreqh Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    51
    Yanlış katılım tüm oyuncuların ismini ve discord adresini yapmak zorunlusun kanka :(

4. GamerOfficial

Alınan Beğeniler:
    82
    Arkadaşlar katılan kişilerin Uniocraft oynaması zorunludur.

Bu Sayfayı Paylaş