1. Minecraft sunucumuz kapandı ancak sitemiz arşiv sebepleriyle açık bırakılmıştır. Discord ve diğer sosyal ağlar üzerinden UnioCraft'ın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz!

İnaktif Klanların Kapatılması Hakkında Bilgi

'Factions' forumunda UnioDex tarafından 11 Oca 2018 tarihinde açılan konu

 1. UnioDex

  UnioDex Emekli
  Yönetici Emekli

  Katılım:
  17 Mar 2014
  Mesaj:
  886
  Alınan Beğeniler:
  2,076
  Bu konu hakkında oyuncular arasında çok büyük bir bilgi kirliliği olduğundan böyle bir konu açma gereksinimi duyduk. Bu konuda oyuncuların silinmesini madde madde açıklayacağım.
  • Bir oyuncu oyuna 90 gün boyunca girmezse klandan atılıyor.
  • Klandan atılan oyuncu klan lideri ise klan, klandaki herhangi bir moderatöre aktarılıyor. Eğer klanda moderatör yoksa rastgele bir oyuncuya aktarılıyor.
  • Klandan atılan oyuncu klan lideri değil ise klan normal bir şekilde devam ediyor. Ancak klanın powerı yeterince azalırsa /f claim yazarak klanın claimini ele geçirebilirsiniz.
  • Klandaki tüm oyuncular oyuna 90 gün boyunca girmezse, klandaki tüm oyuncuların verileri sıfırlandığından klan da otomatik olarak disbandlanıyor.
  Bu durumların dışında bazı özel durumlar da mevcut. Geçmişte bir saldırı sonrası tüm klanların oyuncuları silindi ve bizimle iletişime geçen klan sahiplerine klanları aktarıldı. Ancak bizimle iletişime geçmeyen onlarca inaktif klan ise öylece kaldı. /f who <klanAdı> ismiyle bir klanın içinde oyuncu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer klanın içinde hiç oyuncu yoksa destek bölümünden bizimle iletişime geçerek bu klanı kapattırabilirsiniz.

  Eğer hala aklınıza takılan bir soru varsa bu konu altından sorabilirsiniz.

  İyi oyunlar dileriz.
   
 2. Pasa_RG

  Pasa_RG Oyuncu

  Katılım:
  24 Tem 2017
  Mesaj:
  104
  Alınan Beğeniler:
  34
  Teşekkürler :)
   
 3. MultiGolden15

  MultiGolden15 Oyuncu

  Katılım:
  31 Oca 2018
  Mesaj:
  25
  Alınan Beğeniler:
  3
  Açıkladığınız için çok teşekkürler:D
   
 4. JulianPrah

  JulianPrah Oyuncu

  Katılım:
  9 Mar 2018
  Mesaj:
  13
  Alınan Beğeniler:
  1
  Çok Teşekkürler.
   

Bu Sayfayı Paylaş