1. Yarıyıl tatiline özel kampanyalar başladı! Hemen marketi ziyaret et ve avantajlardan yararlan!
    Uyarıyı kapat

Yüz İfadeleri

Resim Başlık Metin
Gülücük Gülücük :) :-) (: :blush:
Mutsuz Emoji Mutsuz Emoji :( :disappointed:
Sırıtan Emoji Sırıtan Emoji :D :grinning:
Dil Çıkaran Emoji Dil Çıkaran Emoji :p :P :-p :-P :tongueout:
Güneş Gözlüklü Emoji Güneş Gözlüklü Emoji 8-) :cool: :sunglasses:
Şaşırmış Emoji Şaşırmış Emoji :O :o :openmouth: :eek:
Kızgın Yüz İfadesi Kızgın Yüz İfadesi :@ >:( :mad:
Ağlayan Emoji Ağlayan Emoji :'( :cry:
Aklı Karışmış Emoji Aklı Karışmış Emoji :-/ :confused:
Angry Angry :angry:
Anguished Anguished :anguished:
Astonished Astonished :astonished:
Cold Sweat Cold Sweat :coldsweat:
Confounded Confounded :confounded:
Crying Cat Crying Cat :cryingcat:
Disappointed but Relieved Disappointed but Relieved :disrelieved:
Dizzy Dizzy :dizzy:
Expressionless Expressionless :expressionless:
Er... what? Er... what? o_O O_o o.O O.o
Fear Scream Fear Scream :fearscream:
Fearful Fearful :fearful:
Flushed Flushed :flushed:
Frowning Frowning :frowning:
Grimacing Grimacing :grimacing:
Grin Grin :grin:
Heart Eyes Heart Eyes :hearteyes:
Heart Eyes Cat Heart Eyes Cat :hearteyecat:
Hushed Hushed :hushed:
Imp Imp :imp:
Innocent Innocent :innocent:
Joy Cat Joy Cat :joycat:
Kissing Kissing :kissing: :*
Kissing Cat Kissing Cat :kissingcat:
Kissing Eyes Closed Kissing Eyes Closed :kissingclosed:
Kissing Heart Kissing Heart :kissingheart:
Kissing Smiling Kissing Smiling :kissingsmiling:
Laughing Laughing :laughing:
Mask Mask :mask:
Neutral Neutral :neutral:
No Mouth No Mouth :nomouth:
Oops! Oops! :oops: :S
Pensive Pensive :pensive:
Persevere Persevere :persevere:
Pouting Cat Pouting Cat :poutingcat:
Rage Rage :rage:
Relaxed Relaxed :relaxed:
Relieved Relieved :relieved:
Roll Eyes Roll Eyes :rolleyes:
Scream Cat Scream Cat :screamcat:
Sleeping Sleeping :sleeping:
Sleepy Sleepy :sleepy:
Smile Smile :smile:
Smile Cat Smile Cat :smilecat:
Smiley Smiley :smiley:
Smiley Cat Smiley Cat :smileycat:
Smiling Imp Smiling Imp :smilingimp:
Smirk Smirk :smirk:
Smirk Cat Smirk Cat :smirkcat:
Sob Sob :sob:
Sweat Sweat :sweat:
Sweat Smile Sweat Smile :sweatsmile:
Tears of Joy Tears of Joy :tearsofjoy:
Tired Tired :tired:
Tongue Closed Eyes Tongue Closed Eyes :tongueclosed:
Tongue Wink Tongue Wink :tonguewink:
Triumph Triumph :triumph:
Unamused Unamused :unamused:
Weary Weary :weary:
Wink Wink :wink: ;)
Worried Worried :worried:
Yum Yum :yum: